poster

Nekonečná - nevystupovat

 • Československo

  Nekonečná nevystupovať

 • anglický

  No Last Stop – Do Not Get Off!

  (festivalový název)

Rodinný / Komedie

Československo, 1978, 84 min

 • ABLABLABLA
  ***

  Bylo to hezké, naivní, místy ale až trapné. Mladému divákovi řekněme do 10 let se to může hodně líbit, ovšem ostatním se to může jen líbit. Dva tak úžasní herci jako je Lasica a Satinský, hrají dva takové šašky, kteří blbnou jako by jim bylo stejně let, jako účastníkům dětského tábora.(29.9.2011)

 • berg.12
  ***

  Přiznám se, že tady trošku nevím pro koho film je, obávám se, že děti dva strejce válející se u kolejí příliš nedocení a na filozofování o životě a knedlu zelu vepřu je zase dětský až moc. Ale špatný rozhodně není.(16.9.2005)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Veď som dospelý. - Tak sa ožeň. - Tak dospelý zas nie som." Dva slovenští dovolenkáři řádili tak, že jsem se u tohoto snímku dokázal skvěle bavit a to vždy až do okamžiku, než se vše vrátilo k tomu důležitému - pionýrskému tábornictví. Být to film pouze o Milanovi s Julem, tak bych hvězdami nešetřil, ale oni jsou jen takovou zábavnou vsuvkou v dětském filmu, který by mě bez nich bavil asi jako prázdniny na brigádě v uranových dolech.(7.9.2016)

 • hous.enka
  ***

  Lasica a Satinsky jsou vyborni jako vzdy. Dala bych i ctyri hvezdicky, protoze film ma prazdninovou atmosferu (coz uz se dneska nedari), ale! Ale ten protivnej hlavni hrdina Lapka me totalne vytacel. Spratek jeden! Takze za nej o hvezdicku mene.(28.4.2011)

 • NinadeL
  ****

  Po 40ti letech aktualizace základní premisy haasovského filmu Andula vyhrála. Na konci 70. let jsou to Lasica a Satinský, kdo zastupují inteligentní humor a vyžadují po přírodě, aby byla zticha. Ženské sdružení TOŽK nahrazuje mládež obojího pohlaví a mileneckou dvojici zastupuje Šplechtová se Zedníčkem. Nebýt už méně zdařilých hudebních čísel, bylo by to za plný počet.(12.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace