Základní instinkt 2

Základný inštinkt 2

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Horor

USA / Německo / Velká Británie / Španělsko, 2006, 114 min

• Hakha

Naprostá zbytečnost, jedno z nejhorších pokračování kinematografie s extrémně nesympatickým Davidem Morrisseyem. Mé hodnocení 0,5 hvězdičky...(24.11.2007)

• Roman.Ticka

Jak byla Sharonka až trapná díky jedničce a v době poté, tak to potvrdila dvojkou. Nicota na druhou. Není diblík jako diblík.(28.9.2010)

• imf

Řečeno slovy klasika: "Tady už nepomůže ani vazelína". Michael Caton-Jones rezignoval po úvodním CGIčkovém orgasmu v autě, Sharon Stone se snaží mluvit zastřeným hlasem a David Morrissey zabloudil před kameru cestou do šachového kroužku. A jako by všechny tyhle politováníhodné události nestačily - sekáčky, kalhotky a nedejbože obnažené ženštiny, abyste ve filmu hledali lupou. Čím proboha chtěli tvůrci zaujmout, čím? Nejneuvěřitelnější dvě hodiny, které jsem letos v kině strávil.(6.4.2006)

• HoneyBunny

Znáte to, občas je film tak špatný, až u něj dostáváte záchvaty smíchu. Kdyby Caton-Jones ještě trochu přitlačil na pilu, mohla z toho být sofistikovaná parodie na užvaněné filmy s "promyšlenou" zápletkou, "božskou" sexy mrchou a nepřekonatelným "sexuálním napětím". Tohle všechno je tu podané tak levně (zvedněte ruku, komu Sharon připadala sexy) a neuvěřitelně, neuvěřitelně hloupě, že se u dialogů ústřední dvojky válíte smíchy. Jiný způsob, jak si tenhle film alespoň trochu užít, neexistuje. Záhadou mi je, jak se do filmu dostal šašek typu Davida Morrisseyho. Úplně slyším Sharon: "Ne ne ne, Harrison Ford je na mě moc starý, Liam Neeson vedle mě vypadá moc sexy. Pošlete mi sem toho anglickýho sráče z komparzu. Ne Rickyho Gervaise! Toho druhýho!"(6.12.2009)

Nakoľko som jedničku ešte nevidel, bolo to pre mňa výnimočné. Trochu dejovo roztiahnuté, no obrazovo niečo fascinujúce. Každý záber vyžaroval vášňou diabolských emócii, ktoré mi nezobere ani jedno z vašich hodnotení. Šialene sa teším na jedničku.(15.11.2008)