poster

Základní instinkt 2

 • USA

  Basic Instinct 2

 • Německo

  Basic Instinct 2: Neues Spiel für Catherine Tramell

 • Slovensko

  Základný inštinkt 2

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Horor

USA / Německo / Velká Británie / Španělsko, 2006, 114 min

 • xxmartinxx
  **

  Sharon Stone a její kamarád - pětikilový make-up - už to neutáhnou. Podobný film bez Verhovena a jeho dokonalé atmosféry nemá smysl...(11.12.2009)

 • EdaS
  *

  Jednička byla stylová, napínavá a velmi sexy, herci (v rámci žánru) přesvědčiví (chemie mezi Stoneovou a Duglasem fungovala více než výborně) a celé to bylo skvěle natočeno. A Sharon Stone byla mladá a žádoucí. O čtrnáct let později nic z toho neplatí - Sharon stárne a je mizerná herečka, na režisérské sesli sedí velmi průměrný řemeslník Caton-Jones, scénář je trapnou kopií jedničky ovšem bez překvapení, zajímavých zvratů a zajímavých dialogů, a hlavní mužská role je tak zoufale špatně obsazená (od začátku je jasné, že tohle není pro Catherine důstojný protivník, a že si s ním bude dělat, co se jí líbí)... Když jsem si přečetl, že chce Stoneová režírovat trojku, bylo mi jí strašně líto. Už ve Varech prokázala absolutní absenci soudnosti a kontaktu s realitou, ale tohle... P.S. Ty vystřižené sexuální scény, co kolují na internetu, jsou opravdu tím jediným zajímavým na tomhle snímku. Film samotný (natožpak uvážíme-li, že jde o pokračování Základního instinktu) je naopak skoro bez sexu.(16.4.2006)

 • Stegr

  Zlaté maliny 2006 - 4x - Nejhorší film, Nejhorší herečka HR (Sharon Stone), Nejhorší sequel, Nejhorší scénář...(12.2.2008)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V jedné ze scén donutí Dr. Glass (David Morrissey) Catherine (Sharon Stone), aby nekouřila v jeho kanceláři. Ta následně odhodí cigaretu na zem a usedá na židli. Když později vstává, cigareta je již pryč. (fisus)

 • - Na začátku produkce Sharon Stone odmítla zopakovat si hlavní postavu, proto producenti hledali náhradu v Demi Moore a Ashley Judd. (imro)

 • - 14 let očekávaný sequel producenti „ošetřili“ sumou 70 mil. dolarů, což však na diváky nezaúčinkovalo. Během úvodního víkendu (31.3. – 2.4.) vydělal jen 3,2 milionu. Stačilo to jen na desátou příčku a po dvou týdnech měl na kontě jen 5,2 milionu. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace