poster

Základní instinkt 2

 • USA

  Basic Instinct 2

 • Německo

  Basic Instinct 2: Neues Spiel für Catherine Tramell

 • Slovensko

  Základný inštinkt 2

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Horor

USA / Německo / Velká Británie / Španělsko, 2006, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HoneyBunny
  *

  Znáte to, občas je film tak špatný, až u něj dostáváte záchvaty smíchu. Kdyby Caton-Jones ještě trochu přitlačil na pilu, mohla z toho být sofistikovaná parodie na užvaněné filmy s "promyšlenou" zápletkou, "božskou" sexy mrchou a nepřekonatelným "sexuálním napětím". Tohle všechno je tu podané tak levně (zvedněte ruku, komu Sharon připadala sexy) a neuvěřitelně, neuvěřitelně hloupě, že se u dialogů ústřední dvojky válíte smíchy. Jiný způsob, jak si tenhle film alespoň trochu užít, neexistuje. Záhadou mi je, jak se do filmu dostal šašek typu Davida Morrisseyho. Úplně slyším Sharon: "Ne ne ne, Harrison Ford je na mě moc starý, Liam Neeson vedle mě vypadá moc sexy. Pošlete mi sem toho anglickýho sráče z komparzu. Ne Rickyho Gervaise! Toho druhýho!"(6.12.2009)

 • AngelAngie
  **

  Sharon se mi vzhledově nikdy nijak zvlášť nelíbila, takže ani nemůžu posoudit, jestli je sexy stejně tak jako dřív nebo už to není co bývalo...(18.11.2006)

 • Sarkastic
  ****

  Tak předně, první díl jsem viděl a ohodnotil plným počtem, k dokonalosti moc nechybělo. Jenže u tohoto filmu jsem se snažil být tzv. "nad věcí" a nevnímat fakt, že jde o 2 (poněvadž hodně uživatelů hodnotí horším hodnocením jen proto, že je něco až 2., 3. apod.). Já se nato díval hlavně z hlediska thrilleru. A v tomto bodě u mě film uspěl na výbornou, byl hodně propracovaný. Co se týče herců, samozřejmě Morrissey není Douglas, ale u Hannibala jsem si taky za chvíli zvykl na Moorovou, ikdyž Fosterová byla ta "první" (a určitě jsem nebyl sám). Slušná akce, napětí, hudba a koncem jsem byl relativně překvapen (fakt jsem čekal, že ten psychiatr skončí pod kytkama). A btw, Sharon je pořád sexy.(4.5.2008)

 • tron
  **

  „Nevyzeráte na to, že by vás to zobralo.“ – „Ale zobralo. Ktovie, či sa ešte niekedy urobím.“ Obávam sa, že čas zabudol už nielen na niekoľkoročný rachot, ktorý predchádzal prvej klapke ZÁKLADNÉHO INŠTINKTU 2 (zmena režisérov, hercov, scenárov, pre každého, kto to svojho času natešene sledoval, neuveriteľné šachy), ale i na samotný film. Ak Verhoevenov originál zo začiatku 90. rokov dodnes šokuje otvorenou sexualitou a brutalitou, matné (a samozrejme úplne zbytočné, producentom išlo len o peniaze) voľné pokračovanie z roku 2006 ponúka max. minútu vzrušenia. Namiesto neho fádny režisér Michael Caton-Jones (ROB ROY, ŠAKAL) znudene ukladá jednu nenápaditú scénu hneď vedľa druhej. Keby do snímky nezaradil podarenú úvodnú jazdu, škodoradostný koniec a vtipného policajta v šťavnatom podaní Brita Davida Thewlisa (OSTROV DR. MOREAUA), neviem neviem. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/mladezi-nepristupne/58-zakladny-intinkt-2-40- Kino Považan 2006(24.7.2009)

 • LiVentura
  *

  Překombinované cosi kopírující původní snímek, shodující se hlavně ústřední melodií. Přehnané, sexistické, bez jisté dávky uměřenosti.!! Sharon dosti trapná a to tělo, no nic moc.(6.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace