poster

Základní instinkt 2

 • USA

  Basic Instinct 2

 • Německo

  Basic Instinct 2: Neues Spiel für Catherine Tramell

 • Slovensko

  Základný inštinkt 2

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Horor

USA / Německo / Velká Británie / Španělsko, 2006, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  *

  Jednička byla stylová, napínavá a velmi sexy, herci (v rámci žánru) přesvědčiví (chemie mezi Stoneovou a Duglasem fungovala více než výborně) a celé to bylo skvěle natočeno. A Sharon Stone byla mladá a žádoucí. O čtrnáct let později nic z toho neplatí - Sharon stárne a je mizerná herečka, na režisérské sesli sedí velmi průměrný řemeslník Caton-Jones, scénář je trapnou kopií jedničky ovšem bez překvapení, zajímavých zvratů a zajímavých dialogů, a hlavní mužská role je tak zoufale špatně obsazená (od začátku je jasné, že tohle není pro Catherine důstojný protivník, a že si s ním bude dělat, co se jí líbí)... Když jsem si přečetl, že chce Stoneová režírovat trojku, bylo mi jí strašně líto. Už ve Varech prokázala absolutní absenci soudnosti a kontaktu s realitou, ale tohle... P.S. Ty vystřižené sexuální scény, co kolují na internetu, jsou opravdu tím jediným zajímavým na tomhle snímku. Film samotný (natožpak uvážíme-li, že jde o pokračování Základního instinktu) je naopak skoro bez sexu.(16.4.2006)

 • lesumir
  ***

  Tak, že co nám zůstalo stejné, co se nezměnilo? Jediná věc. Sharon Stone. Ta je pořád totálně erotická, sexy, hot! To bez debat. Na ní se věk vůbec neprojevuje, pořád je tou smyslnou femme fatale, jenže... Všechno ostatní, včetně toho nejdůležitějšího, jako je hlavní hrdina, režie, atmosféra nebo režie se totálně změnila, a to naprosto k horšímu! Tři hvězdičky dávám za Sharon, protože ta to celý táhla zuby nehty.(9.2.2009)

 • Roman.Ticka
  odpad!

  Jak byla Sharonka až trapná díky jedničce a v době poté, tak to potvrdila dvojkou. Nicota na druhou. Není diblík jako diblík.(28.9.2010)

 • jojinecko
  **

  Basic Instinct je už v podstate kult a bolo jasné že dvojka skrátka nemôže byť lepšia a otázkou bolo nakoľko veľký prúser to bude...Sharon je síce stále sexi (aj keď niekedy sa snaží umelo pôsobiť ešte viac sexi a má to akurát opačný efekt),no nápad angažovať Morriseya bol veľmi nepodarený... Po hodine a pol som mal s filmu celkom ešte celkom dobrý dojem, no posledná polhodinka to celé poriadne pokazila...Keby som to mal vyjadriť "matematicky" tak posledná polhodina je za 0,5* a zvyšok za 3,5*=>2*:)(15.6.2006)

 • paascha
  *

  Mám rád Sharon Stone, i když v podstatě uhrála jen jedinou fakt super roli. Jenže problém je ten, že právě tahle boží role byla Catherine Trammel v Basic Instinct. A protože Sharon není Stallone, aby zvládla seriály, je dvojka celkem propadák. Absence toho, co dělalo BI hvězdou žánru, krása - tušená, viděná, představovaná - nádherné Sharon, množství kultovních záběrů i hlášek, nic z toho ve dvojce není. Je to jako čaj nakresleného pytlíku, při troše snahy si můžete myslet, že má nějakou chuť, ale je to jen vlažná voda:-)(13.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace