poster

Základní instinkt 2

 • USA

  Basic Instinct 2

 • Německo

  Basic Instinct 2: Neues Spiel für Catherine Tramell

 • Slovensko

  Základný inštinkt 2

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Horor

USA / Německo / Velká Británie / Španělsko, 2006, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  **

  Občas se podaří natočit skvělý film z něčeho, co na první pohled nepůsobilo žádným zázrakem. Šťastnou symbiózu všech prvků z "jedničky" se tvůrci pokusili zopakovat při dlouho očekávaném pokračování, které však vzniklo naprosto zbytečně. Prostě to nefunguje, což nezachrání ani sexuální povídání promíchané se sexuálním dováděním a rádoby rafinovaným dějem.(30.11.2008)

 • Cervenak
  **

  Hehehe. Eroticko-thrillerový ekvivalent kung-fu filmu. Všetok "dej" a dialógy slúžia len na to, aby preklenuli čas medzi "šteklivými" scénami. Avšak kým aj v priemernom kung-fu filme sa po dávke kecov dočkáme nejakej obstojnej bitky, tu dostaneme len trocha tej vyretušovanej a silikónovej Sharon, ktorá chce, aby sa jej nejaký plešatý blbeček, čo Michaelovi Douglasovi nesiaha ani po členky, vystriekal do úst. Nič proti sexu s MILF-kami, ale keď už, radšej si dám Stiflerovu mámu.(31.12.2008)

 • Niktorius
  *

  Ňadra Sharon Stoneové jako nejhorší filmová dvojice roku? Proč ne? :-)(15.8.2007)

 • Slarque
  **

  Že tenhle film bude blbost, bylo jasné dřív, než padla jeho první klapka. Leda by tvůrci dokázali něčím překvapit. Povedlo se jim to? Svým způsobem ano. Scénář je totiž ještě o poznání pitomější, než jsem čekal. Zatímco první díl byl erotický thriller, dvojka je spíš vulgární nuda. Smyslnost dlaždičským slovníkem nenahradíš a bez scénáře, který má hlavu a patu, napětí nevybuduješ. Ale mohlo to dopadnout ještě hůř...(9.1.2011)

 • BioGrower
  **

  Čakal som, nie skôr veril, že si užijem podobne výborný a dráždivý zážitok ako pri jednotke, ale toto bola takmer čistá nuda. A pritom si myslím, že Michael Caton-Jones je dobrý režisér (Šakal, Rob Roy, Streľba na psy). Film Základný inštinkt 2 však okrem Sharon Stoneovej, ktorá má stále niečo do seba a pár, ale naozaj len pár napínavejších chvíľ nemá čo ponúknuť.(17.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace