poster

Základní instinkt 2

 • USA

  Basic Instinct 2

 • Německo

  Basic Instinct 2: Neues Spiel für Catherine Tramell

 • Slovensko

  Základný inštinkt 2

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Horor

USA / Německo / Velká Británie / Španělsko, 2006, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hakha
  *

  Naprostá zbytečnost, jedno z nejhorších pokračování kinematografie s extrémně nesympatickým Davidem Morrisseyem. Mé hodnocení 0,5 hvězdičky...(24.11.2007)

 • Roman.Ticka
  odpad!

  Jak byla Sharonka až trapná díky jedničce a v době poté, tak to potvrdila dvojkou. Nicota na druhou. Není diblík jako diblík.(28.9.2010)

 • imf
  *

  Řečeno slovy klasika: "Tady už nepomůže ani vazelína". Michael Caton-Jones rezignoval po úvodním CGIčkovém orgasmu v autě, Sharon Stone se snaží mluvit zastřeným hlasem a David Morrissey zabloudil před kameru cestou do šachového kroužku. A jako by všechny tyhle politováníhodné události nestačily - sekáčky, kalhotky a nedejbože obnažené ženštiny, abyste ve filmu hledali lupou. Čím proboha chtěli tvůrci zaujmout, čím? Nejneuvěřitelnější dvě hodiny, které jsem letos v kině strávil.(6.4.2006)

 • HoneyBunny
  *

  Znáte to, občas je film tak špatný, až u něj dostáváte záchvaty smíchu. Kdyby Caton-Jones ještě trochu přitlačil na pilu, mohla z toho být sofistikovaná parodie na užvaněné filmy s "promyšlenou" zápletkou, "božskou" sexy mrchou a nepřekonatelným "sexuálním napětím". Tohle všechno je tu podané tak levně (zvedněte ruku, komu Sharon připadala sexy) a neuvěřitelně, neuvěřitelně hloupě, že se u dialogů ústřední dvojky válíte smíchy. Jiný způsob, jak si tenhle film alespoň trochu užít, neexistuje. Záhadou mi je, jak se do filmu dostal šašek typu Davida Morrisseyho. Úplně slyším Sharon: "Ne ne ne, Harrison Ford je na mě moc starý, Liam Neeson vedle mě vypadá moc sexy. Pošlete mi sem toho anglickýho sráče z komparzu. Ne Rickyho Gervaise! Toho druhýho!"(6.12.2009)

 • TeeAge
  *****

  Nakoľko som jedničku ešte nevidel, bolo to pre mňa výnimočné. Trochu dejovo roztiahnuté, no obrazovo niečo fascinujúce. Každý záber vyžaroval vášňou diabolských emócii, ktoré mi nezobere ani jedno z vašich hodnotení. Šialene sa teším na jedničku.(15.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace