poster

16 bloků

 • USA

  16 Blocks

 • slovenský

  16 blokov

Akční / Thriller / Drama / Krimi

Německo / USA, 2006, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  **

  Bruce Willis je v roli uchlastané trosky docela ok, byť chvílemi vypadá, jako by snad ani nehrál, ale Donnerova jednotvárná, nenápaditá a (v závěru) i silně rozvleklá režie, stahuje tento snímek pod průměrné hodnocení, kam si dopomohl i nicneřešícím scénářem, který místo akce servíruje trapná životní moudra o tom, že každý člověk se může změnit. Na začátku 90 by tohle vedle adrenalínové pecky Speed zapadlo v zapomění a dnes se podobného osudu dočká stejně tak, jelikož mezi současnou hi-tech nábojem nabitou akcí musí každá dobrá oldschool proměnit všechna výše vypsaná negativa v kladné hodnoty. Režisér i hlavní hvězda by měli raději v klidu pobírat herecký důchod, jelikož jejich hra na první ligu působí stejně tak trapně a smutně, jako křeč uslintaných nemohoucích staříků v domově důchodců.(11.2.2007)

 • Hakha
  **

  Velký nápad, který obsahuje mnoho předvídatelných scén a nehorázně otravného Mose Defa, který sice měl ve scénáři napsanou roli ukecaného chudáka, ale zhostil se ji tak, že mě film ještě více znepříjemnil a už na začátku ho měl preventivně Willis odprásknout... Bruce Willis opět svou roli zahrál dobře a je jen škoda, že film je dost nezábavný na svůj potenciál. Navíc je neslaný a nemastný a v akčních scénách dost bezkrevný. Film který mě ničím nepřekvapil a tak hodnotím 16 bloků 2 hvězdičky...(21.2.2008)

 • golfista
  ***

  Takovou "sinusoidu" kvality jsem už dlouho nezažil. To už je snad lepší, aby byl film od začátku do konce průměrný, než když kvalita poletuje od výborných míst k těm úplně nejhroznějším. V paměti pak většinou zůstanou ty "sračkoidní" scény, zatímco ty snesitelné a nadprůměrné se z paměti vytratí. ... Škoda.(9.8.2006)

 • Rogue
  ***

  Richard Donner našel černocha s nejprotivnějším hlasem současnosti, Bruce Willise obsadil do role samozvaného zachránce a natočil oldschoolovou detektivku plnou klišé, která se na začátku sice rozběhne kupředu slušným tempem, ale už ve třetině závodu jí podkopne nohy totálně retardovaný scénář. Přičtěte k tomu dorty a je hotovo(12.12.2008)

 • ripo
  **

  Neuveriteľne rozťahaný a hlavne prehnane moralizujúci krimithriller, pri sledovaní ktorého som sa ani nevedel dočkať, kedy sa to trápenie skončí ...(28.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace