Pan tělocvikář

Mamin frajer je postrach

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 87 min

• ScarPoul

V mnohých smeroch nedotiahnutá vec, ktorá sa hraje na to že je vtipná, ale vo svojej podstate tam okrem otrepaných nachytávok nenájdeme nič natoľko zábavné, aby sme zasmiali. Nesmiem opomenúť fakt, že celý film je až neskutočne predvídateľný a miestami až nevýslovne nudný. Tá nudnosť otupuje tie svetlé momenty, ktoré stoja za to. Aj napriek tomu ale musím vyzdvihnúť hlavných predstaviteľov s ktorých hlavne Thornton si svoju postavu neskutočne užíva. Jeho cynické hlášky prednášané absolútne pomaly sú trefne a aspoň on drží tento film ako tak v mierach únosnosti. Snaha tvorcov načrtnúť nejakú hĺbku je smiešna a hlavne vôbec nevyšla. Miestami mi to prišlo ako zlepenec rôznych scén, ktoré mali byť dlhšie, rozpracovanejšie, ale akosi na to chýbal čas, vôla a peniaze. Film, ktorý strašne rýchlo upadne do zabudnutia, a ktorý je na jednohubku až príliš nemastný neslaný.(23.8.2011)

• MATADOR

V tomhle filmu se každý najde. Hodiny tělocviku byly kolikrát, kvůli nesnesitelnému učiteli, k nevydržení. A právě proto má pan Woodcock sympatie, jinak se jedná o docela fajn komedii, u které jsem si bránici smíchem nijak zvlášť neprocvičil. Snad jen to obsazení je více než povedené.(5.4.2010)

Dějově dost slabé a místy až moc ujeté, každopádně některý momenty jsou povedený a "Stifmaister" tomu hodně přidává. 50%(14.5.2014)

Nekomediální komedie.(15.1.2009)

• Gereth

To byla ale nuda. Nebýt scén v tělocvičně, které jako jediné dávají tušit, že toto má být komedie, nepřemýšlím nad tím, vrazit tomu odpad, ani vteřinu. Nemůžu uvěřit, že to má pouze 84min, mně to přišlo, jak kdybych u toho seděl minimálně dvě hodiny. Doporučuju vyhnout se obloukem. 15%(1.6.2009)

• - Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)

• - Při rozhovoru na začátku filmu v restauraci, kdy si hlavní hrdina Farley (Seann William Scott) stěžuje kamarádovi, že mu tělocvikář spí s mámou, má na sobě Farley částečně propocené triko, na němž se v jednotlivých záběrech mění množství potu. Chvílemi zasahuje až do textu, jindy zase pouze nad písmena. (snikrs)

• - Producent David Dobkin režíroval některé scény, které se musely natáčet znovu, což trvalo 3 týdny. (HappySmile)