poster

Pan tělocvikář

 • USA

  Mr. Woodcock

 • Slovensko

  Mamin frajer je postrach

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Toshiro
  *

  Vcelku zbytečný film. Billy Bob Thornton je sice jako drsnej tělocvikář správně nesnesitelnej, ale Seann William Scott je naprosto nulovej. Jejich konfrontace pak není slibovanou zábavnou jízdou, ale takové nudné čekání na předem jasný moralizující konec. Film se hodí maximálně jako anglicky mluvící kulisa do pozadí, nebo pro lidi co touží vidět Susan Sarandon :).(2.1.2008)

 • Tony.cs
  ***

  Film stojící na parádních hláškách Thortona.(6.10.2009)

 • Gereth
  *

  To byla ale nuda. Nebýt scén v tělocvičně, které jako jediné dávají tušit, že toto má být komedie, nepřemýšlím nad tím, vrazit tomu odpad, ani vteřinu. Nemůžu uvěřit, že to má pouze 84min, mně to přišlo, jak kdybych u toho seděl minimálně dvě hodiny. Doporučuju vyhnout se obloukem. 15%(1.6.2009)

 • B!shop
  ***

  Tak nevim no, Thorntonovi tyhle komedie jdou a v tyhle je opet brutalni, jak vsechny buzeruje, ale mel uz by natocit neco poradnyho. Jinak pribeh je ze zacatku slibnej, ale bohuzel jeho naslednej vyvoj je uz dost kokotskej a naka slusne vtipna scena je jen misty. Taky nechapu, co v takovyhle uchylarne dela Susan Sarandon. Zato Ethan Suplee sem zapad paradne a vsechny sceny s nim jsou brutalni. Celkove to je prumerna komedie, ktera mela na vic.(12.3.2008)

 • T2
  ***

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $25,799,486Tržby Celosvetovo $33,621,851Tržby za predaj DVD v USA $11,177,412 //počet predaných kusov 598,476║ Dalo sa, celkom znesiteľný Seann William Scott, fajn Billy Bob Thornton, aj keď tu zábavnosť nemá veľkú tendenciu, miestami to slušne pobavilo, nebolo to ani nijak zvlášť otravné, taký čistý priemer. /50%/(8.12.2009)

 • - Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)

 • - Při rozhovoru na začátku filmu v restauraci, kdy si hlavní hrdina Farley (Seann William Scott) stěžuje kamarádovi, že mu tělocvikář spí s mámou, má na sobě Farley částečně propocené triko, na němž se v jednotlivých záběrech mění množství potu. Chvílemi zasahuje až do textu, jindy zase pouze nad písmena. (snikrs)

 • - Billy Bob Thornton si počas filmovania scény wrestlingu so Seannom Williamom Scottom zlomil nohu. (ladko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace