Pan tělocvikář

Mr. Woodcock

Mamin frajer je postrach

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 87 min

Ve všech směrech průměrné, pointa celého příběhu je dobrá, ale nějak to postrádá nápad a hlavně vtip, nejlepší je prvních asi 10 minut a to samé platí i o posledních minutách, zbytek se dá vklidu vynechat.(29.5.2008)

Rodinná komedie, která pobaví a neurazí! Skvělý výběr herců!(2.1.2008)

I když to byla vcelku blbost, tak jsem se chvilkama i bavila. Scéna pod postelí byla drsná. A Seann William Scott byl v hlavní roli jako vždy výbornej. 60%.(22.12.2014)

• predators

Je to ta nejlepší komedie, co jsem kdy viděl. Né, dělám si srandu. Na to kolik se v hodinách tělocviku zažije srandy, tady toho bylo dost málo. Místo povídání a kecání mohli autoři začlenit více vtipných scének. Takto je to o dvou dobrých hláškách a jedné komické situaci, která se ještě k tomu stala náhodně při natáčení, kdy byl v cestě jediný výmol:-) Není-li tak? To byla řečnická otázka, vy chytráci:-)35%(7.9.2008)

• Lateef

Prvních 20 minut, a to ještě pouze v přítomnosti Thorntona, je to zábava. Zbytek filmu sral pan Gillespie totálně mimo mísu. Nezajímavé, nudné, hloupé, klišovité, neatraktivní, nevtipné. Thornton má charisma, ale i to po čase pohřbila dokonalá tvůrčí neschopnost. Scott nezahrál nic. Slabomyslné a rádoby emočně citlivé finálové pasáže podtrhly a sečetly dříve nabité dojmy a tak jsem s tímhle suchým a pitomoučkým ubožátkem hotov coby dup. Dávám dvě hvězdičky (a to jen kvůli šikanujícímu tělocvikáři), obě ale mají značně olámané cípy. Hej, dej si deset...31 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(29.12.2007)