Pan tělocvikář

Mamin frajer je postrach

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 87 min

• Handle

Nelíbilo se mi to vůbec, ani hodiny tělocviku mě nepřišly vtipné.(17.7.2009)

Průměrná komedie. Začátek byl sice rozjetý na solidní úrovni, ale postupně to spadlo do průměrné žumpa komedie.(20.10.2009)

• Gereth

To byla ale nuda. Nebýt scén v tělocvičně, které jako jediné dávají tušit, že toto má být komedie, nepřemýšlím nad tím, vrazit tomu odpad, ani vteřinu. Nemůžu uvěřit, že to má pouze 84min, mně to přišlo, jak kdybych u toho seděl minimálně dvě hodiny. Doporučuju vyhnout se obloukem. 15%(1.6.2009)

• Rex Mundi

Súhlasím s väčšinou - začiatok sľubný, ostatok už nuda. Od polovice mi boli ľahostajné ako postavy, tak aj vývoj deja. Nie je to úplná tragédia, ale ani sa niet z čoho tešiť.(16.2.2008)

Mr. Woodcock (vzhledem k sexuálním dovednostem nomen omen) je tělocvikář, pod jehož vedením pochopíte, že astma je jen stav mysli. Jeho slova jsou bičem, teplákovka uniformou, hrazda mučícím nástrojem, míč gumovým projektilem. Mírně sadistická kombinace Mike Keenana a Josefa Mengeleho odhaluje skryté rezervy žáků, kteří pak své ponížení (pravda jen někteří) přetransformují na motivaci. A teď ke všemu na Stiflerově mámě procvičuje své staré kyčle.. Bezesporu hovadina, ale v pláštíku nonšalantního cynismu. Sípavý dvouhvězdičkáři nechť si dají trestné kolo, ono je to pustí..(23.12.2014)

• - Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)

• - Billy Bob Thornton si počas filmovania scény wrestlingu so Seannom Williamom Scottom zlomil nohu. (ladko)

• - Producent David Dobkin režíroval některé scény, které se musely natáčet znovu, což trvalo 3 týdny. (HappySmile)