• Pepinec

Tohle bylo tak přiblblé, že chyběl ještě kousek a šel jsem strčit hlavu do basketbalového míče. Jako režijní debut dejme tomu, ale jako komedii pro pobavení už je lepší sledovat kočku s ponožkou na čumáku . (Filmfest Hurghada 2012, 16/67)(29.12.2012)

• MATADOR

V tomhle filmu se každý najde. Hodiny tělocviku byly kolikrát, kvůli nesnesitelnému učiteli, k nevydržení. A právě proto má pan Woodcock sympatie, jinak se jedná o docela fajn komedii, u které jsem si bránici smíchem nijak zvlášť neprocvičil. Snad jen to obsazení je více než povedené.(5.4.2010)

• Sofia

Tak tomuhle už se říká úpadek. Ale co se dalo očekávat od filmu se Seann William Scottem, že...při úvodních 10 minutách o sadistické tělocvikářské hodině Billa Woodcocka Thorntona jsem se ještě zasmála, ale později už bohužel nebylo čemu...(6.4.2008)

• Handle

Nelíbilo se mi to vůbec, ani hodiny tělocviku mě nepřišly vtipné.(17.7.2009)

Překvapivě vtipný filmík. Další role jako stvořená pro "zlé" já Billyho Boba Thorntona.;-)(22.6.2009)