Pan tělocvikář

Mr. Woodcock

Mamin frajer je postrach

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 87 min

Najlepšia je úvodná scéna z telocvične, potom film postupne prejde v solídne, rýdzo americkú komédiu, ktorá určite neurazí, ale ani neprekvapí. Aj keď je nutné priznať, že pár skutočne slabých miest sa tiež nájde. Pomerne vysoké hodnotenie je jednoznačne za výkon Seanna Williama Scotta. Ten chlap je fakt skvelý, nech siahnete kamkoľvek v jeho filmografií. Ešte by som rád podotkol, že Susan Sarandon nepatrí medzi moje top herečky, ale tu bola veľmi príťažlivá a očarujúca.(3.1.2015)

Průměrná komedie. Začátek byl sice rozjetý na solidní úrovni, ale postupně to spadlo do průměrné žumpa komedie.(20.10.2009)

• Lateef

Prvních 20 minut, a to ještě pouze v přítomnosti Thorntona, je to zábava. Zbytek filmu sral pan Gillespie totálně mimo mísu. Nezajímavé, nudné, hloupé, klišovité, neatraktivní, nevtipné. Thornton má charisma, ale i to po čase pohřbila dokonalá tvůrčí neschopnost. Scott nezahrál nic. Slabomyslné a rádoby emočně citlivé finálové pasáže podtrhly a sečetly dříve nabité dojmy a tak jsem s tímhle suchým a pitomoučkým ubožátkem hotov coby dup. Dávám dvě hvězdičky (a to jen kvůli šikanujícímu tělocvikáři), obě ale mají značně olámané cípy. Hej, dej si deset...31 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(29.12.2007)

• hippyman

hm... "příjemná oddychovka"? doufal jsem, že tomu tak bude, ale oněch příjemných momentů bylo pomálu, jo, párkrát jsem se zasmál, ale spíš tuposti tohoto skvostu... děj je slabý, celý film je prostě jeden velký omyl... i "příjemná oddychovka" by mohla být na úrovni... 30%(8.4.2008)

Asi bylo zaděláno na víc, ale vlivem nenápaditého scénáře se film postupně rozpadá na jednotlivé, více či méně komické sekvence a v závěru se zcela položí. Herci byli výborní, ale scénář potřeboval notně dopilovat a z daného tématu se dalo jistě vytěžit víc. V jednotlivostech tahle komedie funguje dobře, ale jako celek je poměrně nevýrazná.(2.6.2009)

• - Skupina "The Ramona Dynasty" z Riverside v Kalifornii si ve filmu zahrála místní školní kapelu. (HappySmile)

• - Producent David Dobkin režíroval některé scény, které se musely natáčet znovu, což trvalo 3 týdny. (HappySmile)

• - Při rozhovoru na začátku filmu v restauraci, kdy si hlavní hrdina Farley (Seann William Scott) stěžuje kamarádovi, že mu tělocvikář spí s mámou, má na sobě Farley částečně propocené triko, na němž se v jednotlivých záběrech mění množství potu. Chvílemi zasahuje až do textu, jindy zase pouze nad písmena. (snikrs)