poster

Pan tělocvikář

 • USA

  Mr. Woodcock

 • Slovensko

  Mamin frajer je postrach

Komedie / Romantický / Sportovní

USA, 2007, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $22miliónovTržby USA $25,799,486Tržby Celosvetovo $33,621,851Tržby za predaj DVD v USA $11,177,412 //počet predaných kusov 598,476║ Dalo sa, celkom znesiteľný Seann William Scott, fajn Billy Bob Thornton, aj keď tu zábavnosť nemá veľkú tendenciu, miestami to slušne pobavilo, nebolo to ani nijak zvlášť otravné, taký čistý priemer. /50%/(8.12.2009)

 • ladko
  *

  Bohužiaľ podpriemerná komédia. Námet je neoriginálny, čo by však nemuselo vadiť - stačí sa pozrieť na veľmi podobnú komédiu School for scoundrels, kde to dopadlo oveľa lepšie. Tu sa však veľmi nie je čomu smiať. Potešili aspoň vedľajšie postavy(asistentka alkoholička a Nedderman v podaní Ethana Supleeho -alias Randyho zo seriálu My name is Earl).(20.5.2008)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Theodore Shapiro: Elephant Walk Volare Sketches (20 Something Life) Treading Water Daeya Theme from A Summer Place Lady Here She Comes Sounds Who Do You Love March Bad Moon Rising Here It Goes Again(15.5.2011)

 • castor
  ***

  Kdekdo si pamatuje nějakého nenáviděného tělocvikáře. Námět komedie Mr. Woodcock proto rozhodně není špatný, ba naopak, jenže trestuhodně nevyužívá naplno svůj potenciál. Mohla to být komedie roku, za kterou by se nemusel stydět ani velký Billy Bob Thornton (u kterého zamrzí rozmělňování talentu u podobných záležitostí). Tvůrci nabízejí dvě poměrně odlišné poloviny (první relativně vtipná, druhá už trochu otravná, marně hledajíc záchytné body). Přesto příjemná neurážlivá oddychovka s výborným Thorntonem a překvapivě neúčinným (nevtipným) Scottem.(3.2.2011)

 • PauloZ
  ***

  Průměrná komedie. Začátek byl sice rozjetý na solidní úrovni, ale postupně to spadlo do průměrné žumpa komedie.(20.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace