poster

Táňa a dva pistolníci

Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Československo, 1967, 99 min

 • fruitixx
  *****

  Absolutně nejlepší komedie ze starých časů jakou jsem viděl. Nejlepší je hra svědomí mlékaře a jeho střet s policií. Po té co z něj děti udělali oslíčku otřep se, pěkně si to vypije. Jenže takovým stylem, že se u toho člověk maximálně nasměje. Hehe.(3.8.2013)

 • Ej Hlemýžď
  ***

  Jde skutečně o velmi nepravděpodobný příběh, jak se praví v oficiálním textu distributora, ale asi pro věk mladších dorostenců by mohl být zajímavý a dobrodružný. Hlavně, aby se podle něj neřídili. Toho J. Hlinomaze jsem ve filmu neviděl, mám pocit, že jen namluvil postavu jednoho šoféra, nezdálo se mi, že je to on, moc se mu nepodobal, ale i u postavy uhlíře mi však chvíli trvalo, než jsem poznal, že je to M. Moravec, takže kdo ví.(20.9.2008)

 • Jonatthan
  **

  Zub času se na tomto snímku podepsal výraznou měrou, nebo to bylo strašně natočeno. Je to celkově hodně tmavé až rozmazané. Za zmínku stojí výkon strejčka Jedličky, který v roli dederóna předvádí svoje trapné kousky a Václava Babky v typické roli policajta...(17.6.2010)

 • - Snímek byl natočena na motivy stejnojmenné knihy od Josefa Škvoreckého a Jana Zábrany. Její děj byl však na rozdíl od filmu zasaden do Polabí. (Xell)

 • - Většina exteriérů byla nasnímána v Beskydech v okolí Soláně. (Xell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace