Třetí skoba pro Kocoura

Rodinný / Dobrodružný / Krimi

Československo, 1983, 78 min

1387. hodnocený film:(30.4.2013)

Moc pěkná dobrodružná detektivka z mého mládí. V době ježků v kleci se točilo spousta takových skvělých filmů s detektivní tématikou pro děti a já to miloval. Člověka to naprosto vtáhlo do děje a připadal si jako jedním z hlavních hrdinů. Rád se na něj kdykoli podívám znova, protože je určitě jedním z mnoha vydařených výtvorů tehdejší kinematografie, zabývající se tímto tématem. 85%(21.8.2010)

Na co koukáš, sokolíku? Tradiční rychlošípácký film s dětskými hrdiny, kterému nechybí humor ani jistá dávka nápětí. Herecké výkony na úrovní, dějová zápletka velmi slušná. Jako malý jsem měl film velmi v oblibě a i dnes se na něj s chutí při trávení nedělního oběda podívám. 4*(22.12.2014)

Když si odmyslím ty v tehdejší době povinné "soudruhy" a "pionýry", tak velice povedená kriminálka s dětskými hrdiny v hlavních rolích. Navíc turistický oddíl, stanování, táboráky, horolezectví. Trošku na mě dýchla nostalgie a vzpomněla jsem si na vlastní dětství...(29.6.2008)

Jako malá jsem ten film milovala. A teď po x letech jsem se na to mrkla znovu a zas jsem byla napnutá "jak éčková struna". Všecko funguje tak, jak má...Kocour prohledával jeskyni, hrála strašidelná hudba a já jsem se přistihla, že se normálně a regulérně bojím:-D no prostě kriminálka radost pohledět.(10.10.2010)