poster

Třetí skoba pro Kocoura

Rodinný / Dobrodružný / Krimi

Československo, 1983, 78 min

 • sud
  ****

  Po těch letech taková malá srdcovka. Pěkně napínavý detektivní příběh pro mládež se sympatickými herci a idylickou atmosférou letních prázdnin. Tenhle film mám rád. 80%.(17.10.2010)

 • dobytek
  *

  Čekal jsem detektivku a dostal jsem film pro děti, kde pořád nějaký pionýři lezou po skále nebo zpívaj. A pionýr Kočička alias Kocour, kterej se snaží případ vyřešit, mi lez na nervy celou dobu. A ty další neherce v rolích pionýrů ani nezmiňuju. Většina z nich byla vyloženě na odstřel. Za povšimnutí stojí snad akorát mladá Kuklová, která byla na svůj věk docela hezká kočička.(21.12.2012)

 • Falcor
  ****

  Skoro dospělá kriminálka, za komančů mezi mládežníky a dětmi velmi velmi oblíbená.(28.10.2005)

 • DruidKarel
  ****

  1387. hodnocený film:(30.4.2013)

 • Radek99
  ***

  Detektivka pro mládež se sympatickými a charismatickými příslušníky SNB a takovou tou normalizačně optimistickou náladou. Není to úplně špatný film, ale ani žádný zázrak. Ani jako dítě jsem ho neměl dvakrát v oblibě. Snad jen ten turistický oddíl na bázi skautského jsem hrdinům tohoto snímku tiše záviděl. U nás nic takového nebylo. Vždyť by to byla nevítaná konkurence pionýra... :-( Zajímavé je, jak se fenomén horolezectví nesl mezi tvůrci napříč normalizací coby ideál svobody a správného trávení volného času, srovnejme s díly paní Poledňákové s Tomášem Holým v hlavní roli...(29.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace