poster

Odpočítávání

 • USA

  Unthinkable

Akční / Drama / Thriller

USA, 2010, 97 min

 • hippyman
  ****

  jo, tak tohle se povedlo. u tohoto akčního snímku se nejedná pouze o tradiční bezduchou přehlídku krvavých scén, ale o malou psychologickou válku na pozadí velké hrozby... scény gradují jedna ve druhou a člověk jen dokáže kroutit hlavou nad tím, jak se pseudonejvyspělejší země světa je schopná uchýlit k primitivním způsobům výslechu, když jde opravdu do tuhého... inu ústava a právo je věc jedna, jaderná hrozba věc druhá... neúspěch je zde nemyslitelný. napětí a empatie provází diváka celým filmem a vyvrcholení je doslova brilantní. 80% [1. wayFUCKý HD FEST](30.9.2010)

 • Malarkey
  ***

  Připravte se na odpočet....za deset vteřin před Vámi vybuchne deset kilo semtexu...10...9...8...7...6...a nebo víte co? Pusťte si tenhle film. Sice to není nijak velká jízda plná akce, ale dokáže to zaujmout. Já v tom nic zajímavého nevidím. Film je natočen v době, kdy je jeho problém aktuální. Herci hrajou takovou tu rutinní klasiku a celkově je film spíš zapadlá záležitost, než aby stál za větší pozornost. Ono se ale ani není čemu divit...(9.11.2010)

 • genetique
  ****

  Herecké trio sa zaslúžilo o skvelé rozohranie už aj tak veľmi zaujímavej partičky. Drzosť niektorých scén spočiatku vyznievala prvoplánovo, ale scenárista sa nenechal zahanbiť a celkový film nakoniec budí dojem veľmi premyslenej kompaktnej drámy. Trošku rozhádzané boli niektoré dialógy, tie ale našťastie vždy dokázala sceliť pevná ruka režiséra a hlavne dokonale napínavý záver. 80%.(6.7.2010)

 • robbiee
  ***

  [imdb: 7.3/10] | me: No, na počudovanie nič extra. Podľa ústredného tria som čakal oveľa viac, ale nestalo sa. Vedľajšie postavy (, ktoré sa typovo moc nehodia) sú B-čkové (pravdepodobne preto, že 90% rozpočtu zhĺtli Jackson, Moss a Sheen) a je to na ich výkonoch aj vidno. Ale to by nebol hlavný dôvod toho, že film nepatrí do prvej ligy. Proste nemá šťavu a celý čas sa drží v takej priemernej rovine. Snaží sa o vygradovanie atmosféry, ale množstvo rušivých faktorov (mnohokrát hlúpe dialógy, morálne polemizovanie, zmeny postojov) to neumožňujú. Jackson-Moss-Sheen (no hlavne Sheen) odvádzajú dobrú prácu, ale "vďaka" celkovej atmosfére plnej rozpačitých dialógov, hádok a príkazov to proste nestačí na to, aby som po filme neostal úplne chladný a nehodil ho za hlavu na kopu nevýrazných priemerov.(2.6.2010)

 • DaViD´82
  ***

  Výpravou televizní film, u kterého je evidentní, že většina financí šla na platy ústředního tria a na zbytek ansámblu se již jaksi nedostalo, takže se obsadili "béčkaři". Což se v nejedné scéně nepěkně projeví. Zároveň je to i film, který se tváří, že je vychcaný jak mraky a napínavý jak kšandy. A místy takový skutečně je. Bohužel však pouze místy.(28.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace