Odpočítávání

Unthinkable

Akční / Drama / Thriller

USA, 2010, 97 min

"MUSÍ VĚŘIT, ŽE NEMÁM LIMITY." Nepříjemný thriller o nepříjemných věcech. Solidní scénář, kvalitní herci, silný závěr. Jak daleko lze zajít ve jménu dobré věci, kdo je ten zlý a kdo hodný a co je jen paranoia a co skutečné nebezpečí? Pro mě osobně je odpověď na otázku, zda je správné mučit jednoho, aby byly zachráněny jím ohrožované miliony, velmi jednoduchá.(19.11.2010)

Veľmi jednoduchý film, ale perfektne herecky obsadení a zrežírovaný. 80% - 4*(10.1.2011)

Film o hrozbě terorizmu se dá natočit i v deseti lidech. Jeden z nich ovšem MUSÍ bejt Samuel L. Jackson.(3.6.2010)

Čtyř hvězdičková podívaná, která je založená na mučení a snaze získat informace. Samuel L. Jackson nezklamává, je to tu opět on ve svojí ryzí podobě a skvělé formě. Chvílemi mi bylo Yusufa líto, ovšem po jiných scénách jsem byl opět se vším všudy na straně vyšetřovatelů. Škoda, že poslední 3 minuty filmu mi blbly a já neměl ze závěru zhola nic.(2.9.2010)

• paascha

Nesnáším mohamrdánský teroristy a taky jejich americký honiče. A protože tenhle film je celý jen o nich, navíc s totálně debilním koncem, kdy se z morální fízlice stane maminka (bléééé) malejch zakuklenejch bombometčíků (fůůůj), nemůžu jinak.(10.6.2010)