A co když je to pravda?

Láska z nebies

A čo ak je to pravda?

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 90 min

Rozpočet $58miliónovTržby USA $48,318,130Tržby Celosvetovo $102,854,431║ Podobne ladených vecí tu už bolo neúrekom ale výhodou pre tento film je dvojica Reese Witherspoon a Mark Ruffalo, práve na nich stojí a padá celý príbeh ale prevažnú časť filmu dej slušne ťahajú a občas sa im aj podarí správnym vtipom dej odľahčiť, prípadne obohatiť aj emociálne. "Slušný priemer čo nesklame." /60%/(11.5.2008)

Velice příjemný film, solidní romantika s lehce humorným nádechem. Sladká je to ažaž, ale tady to zkrátka sedí. Pokud má člověk náladu na lehkou romantiku, skvělá volba. Ovšem důležité je asi příliš neočekávat, možná se mi to celkem líbilo právě kvůli tomu, že jsem čekala něco mnohem horšího.(19.7.2006)

70%(17.6.2006)

Skvelá romantická zábava. Je to pravdaže hovadsky predvídateľné, ale hlavné duo pôsobí tak rozkošne, skvelo im sekundujú aj herci v podporných roličkách (napr. Jon Heder ako okultista: "Ufológia, pche, paveda.") a sypú sa jedna vtipná scénka za druhou. Koniec bol trošku príliš rozťahaný, ale aj tak je to skvelá nenáročná romantická komédia, ktorá neurobila dieru do sveta, ale to po nej aj tak nikto nechcel.(19.6.2008)

Jako zásadový člověk se odmítám o pronajatý byt dělit s protivným cizím duchem. A je mi jedno, že je to duch opačného pohlaví, pohledného zevnějšku a doma se zjevuje v nepravidelných intervalech. Já chci mít svůj klid, ve kterém bych si mohl užít poměrně nepravděpodobnou romanci neprostupného Davida s prostupnou Elizabeth, ale nesměl by se přitom s blížícím závěrem měnit poměrně slušný humor v cukr sladký tak, že jsem se z hypoglykemika spontánně stal cukrovkářem.(29.10.2014)