A co když je to pravda?

Láska z nebies

A čo ak je to pravda?

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 90 min

Trochu neopodstatnená tretia hviezda,čisto len za sympatie k ústrednej dvojici.Inak hurikán klišé(13.11.2012)

Tuhle romantickou komedii mám rád. Všechno klapalo jak mělo, byla tu duchařská tématika, kterou mám rád a bylo tu i pár uzlíků, které se později srozumitelně rozmotaly. Pěkný film opravdu.(8.2.2014)

Velice jemná, chytrá a příjemná romance. Stravitelná pro všechny.(24.5.2011)

A co když je to pravda? Ano, pro mě je to pravda. Velice slušná komedie, na kterou se dá koukat s radostí. Konečně nějaký romantický film, trošku o něčem jiném než ostatní. Moc jsem s tím nepočítal, protože jsem viděl už tolik romantických filmů, že jsem myslel, že se budu opět nudit. Ale u tohoto filmu se to tak nestalo a to mě těší. 7/10 = 75%(31.10.2009)

• MM_Ramone

Príbeh workholickej doktorky, ktorá kvôli práci nemá čas ani na vlastný život. Uvedomí si to však až potom, čo upadne po ťažkej automobilovej nehode do kómy. V podobe ducha prichádza na to, že jej chýba láska. Duchárčinu tu ja mám rád v každej podobe. Kľudne môže byť aj takáto presladená. Reese Witherspoon mi je tiež celkom sympatická. Pekná blondýnka. No tento film ma i tak pomerne sklamal. Scenár je až moc naivne priehľadný. A ani Mark Ruffalo mi tam nepasoval. Vedel by som si predstaviť lepších partnerov ku Witherspoonovej. "Láska z nebies" je mysteriózna, romantická komédia pre staré panny. **(12.7.2011)

• - Scény, ve kterých může může Elizabeth (Reese Witherspoon) vidět jen David (Mark Ruffalo), byly filmovány nadvakrát. Vždy jednou s Reese Witherspoon a bez ní. (JARDAHONDA)

• - Reese Witherspoon nosila po dobu celého natáčení stejné oblečení. (zajda404)

• - Scénárista Peter Tolan je ostřílený veterán, napsal už Murphy Brown či Kutila Tima. Do světa celovečerního filmu se zapsal například prací na filmech Harolda Ramise Přeber si to (1999) a Přeber si to znovu (2002). (imro)