poster

A co když je to pravda?

 • USA

  Just Like Heaven

 • Slovensko

  Láska z nebies

 • Slovensko

  A čo ak je to pravda?

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  *****

  TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Prostředí 9/10/// +velice příjemná Reese Witherspoon, poprvé se mi líbil Mark Ruffalo, dobře napsané postavy, příběh, vtip, romantika, emoce, námět, závěr -s tímto námětem se dá vytvořit mnoho scénářů a já bych se rád podíval na všechny, bohužel jsem viděl jenom tento jediný (výsledný film)/// Já prostě zbožňuji žánr romantická duchařina :-) Ostatně cokoli co je fantasy, nadpřirozené nebo alespoň trošku mysteriózní je pro mě zajímavé, ale ve spojení příjemné a vtipné romantiky jsem úplně štěstím bez sebe. Od začátku až zhruba do poslední čtvrtiny je film sice vyprávěn trošku křečovitě a občas jsem přemýšlel jestli to mám brát především jako komedii nebo víc jako fantasy. Prostě jsem čekal co z toho vyplyne a jak se to bude odvíjet. Některé momenty mi přišli přehnané (vymítání duchů), ale v rámci žánru to tak má asi být. Závěr mě však rozcupoval úplně nepřekonatelně, prostě člověk aspoň s trošku romantickou duší bude dojat./// Celkem 89%///(17.9.2010)

 • Le_Chuck
  ***

  Mark Waters po dvoch výborných komédiach do tretice uberá na humore (ktorý mu tak sedí) a pridáva na presladenej romantike, ktorej je všade hafo a v lepšiom kabátiku. Preto ordinujem k Just Like Heaven partnera po boku. Je to potom celkom príjemné. 65%(3.1.2007)

 • Nathalie
  ****

  Reese plus Mark= Velká láska nebeská. Mortis causa.(1.4.2007)

 • nash.
  ****

  Milé, ale něco tomu přece jen chybělo, takže to vlastně celé tak trochu působilo jako duch filmu, který se dožaduje pozornosti jakoby netušil, že je duchem. Naštěští nechyběla sem tam nějaká vtipná nebo jinak vydařená scéna a na Reese je vždy radost pohledět, ať už je hmotná či nikoli. Takže na jedno podívání v pohodě.(5.1.2008)

 • 3DD!3
  ****

  Strašný slaďák, ale moc pěkně podaný. Mark Ruffalo tyhle romantické týpky prostě umí a Reese Witherspoon byla jako duch taky fajn. Navíc ta atmosféra sluncem zalitého San Franciska je prostě nepopsatelná.(10.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace