A co když je to pravda?

Láska z nebies

A čo ak je to pravda?

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 90 min

Proč plný počet?? Řeknu to takhle: Žádný film mě doposud nerozbrečel, ale u několika jsem k tomu neměl daleko. Tohle byl ten případ. Nevím proč, ale tuhle pohodovou komedii si někde seženu a budu si jí pouštět častěji.(10.5.2008)

65% Roztomile naivní romantika s velmi vtipnými hláškami, sympatickými herci a extrémně pohlednou sousedkou:)(4.12.2005)

Moc pěkný film, konec krásný, až mě dojal:-) Víc podobných filmů... 70%(5.6.2010)

Docela povedená romantika, které body přidává hlavně celková příjemnost a relativní absence velkohubých prohlášení o lásce. Je to tak za 3,5, ale díky spokojenosti mé drahé polovičky a díky tomu, že se mi to líbilo o dost víc než některé značně přeceňované kousky tohoto žánru (jako například můj evergreen 4 svatby a 1 pohřeb :)), zaokrouhluji nahoru.(2.12.2005)

Rozpočet $58miliónovTržby USA $48,318,130Tržby Celosvetovo $102,854,431║ Podobne ladených vecí tu už bolo neúrekom ale výhodou pre tento film je dvojica Reese Witherspoon a Mark Ruffalo, práve na nich stojí a padá celý príbeh ale prevažnú časť filmu dej slušne ťahajú a občas sa im aj podarí správnym vtipom dej odľahčiť, prípadne obohatiť aj emociálne. "Slušný priemer čo nesklame." /60%/(11.5.2008)