Devil's Tattoo, The

všechny plakáty

lennyd

Skupina ekologických aktivistů se zmocní opuštěné ropné plošiny, čímž chtějí získat pozornost médií a veřejnosti. Poměrně brzy zjistí, že jeden z nich ekologického aktivistu jen předstírá, ale je nastrčeným agentem. Nicméně brzy je jasné, že nastrčený agent je to poslední, čeho by se měly obávat, protože na opuštěné ropné plošině je s nimi ještě něco, co má naprosto jiné záměry... Od tohoto filmu jsem nic extra neočekával, a také jsem nic extra nedostal. Kromě toho, že se s ekologickými aktivisty neztotožňuji ani dle jejich názorů, do tohoto filmu byla zvolena ještě banda nesympatických herců, takže mi bylo úplně šumák, jestli je něco sežere nebo ne. Jinak film obsahuje veškerá klišé, které si ve filmových hororech můžete představit - místo aby se drželi pohromadě, a měli jakous takous šanci, tak se neustále rozdělovali, a pak je to mohlo krásně dostávat jednoho po druhém. Jediné, čím mne film zaujal, je docela povedený (a pro mne překvapivý) závěr - takhle jsem to nečekal, a za to si film určitě zaslouží nějakou hvězdičku navrch.. ()