Černý úsvit

Akční

USA, 2005, 93 min

Rozpočet $15miliónov(18.4.2009)

• igi B.

Chudák Stývn. Po všech těch "Přepadeních" a jiných ve své době nosných >žánrových< případech mě z tohoto už jen přepadají černý myšlenky... %-/ . . . Jedna hvězda tedy tolerantně čistě žánrově - a taky s uvědoměním si, že pro našince hodně na dojmu zase holt kazí pitomý kuchyňsky mizernězvučný český dabing a ořez obrazu na 4:3 (že já si raděj za páďo nekoupil to dvd). - - - P.S. Docela lekrace je, že tuhle srajdu naordinovala tv Noha pro nočněnedělní televizní stádo po konkurenční šašskotelevizácké srajdě R.S. "Sráči", přičemž bez ohledu na v obou případech obdobně idiotský >jiný< obsah pak formou, výrazovými prostředky a >smyslem< toho všeho se nabízí až nechtěné srovnání! Tak mi jen zas tak nejde na rozum, že narozdíl od té tušašské zdejšími mudrlanty mnohdy přímo adorované srajdy tady frčí ty tenzivě intenzivní odpady, byť >mistr< Bertík >mistru< Šášovi< čistě rutinně řemeslně (i s celým tím hereckým ansámblem - chudák Barťák!) sahá tak leda po Stývnova čertika a ještě k tomu >sere žánr< , že... °-( . . . A mě se tady někdo diví (klidně pište děcka ;-), že to (obé) jen zlehčuju a ještě k tomu pohrdám hloupým stádem... Howgh. - - - - - (Poprvé nahlédnuto ze studijně oddychových a srovnávacích důvodů 6.11.2011 na >novoidní trdlovizi< , hodnocení 952., komentář zde jako šedesátý - 6.11.2011)(7.11.2011)

• SeBig

Až na ten začátek který mě nehorázně sral tim opakováním se to ještě jako dalo Steven opět nesmrtelnej až jsem se musel smát, opět láme ruce a sám si je ani neušpiní. Je to prostě typická Seagalovka tentokrát se slabým dějem ale místama akce byla dobra.(22.3.2012)

• sharky

Viděl jsem jenom trailer, ale ten mě dostatečně odradil. Seagal už snad zase přibral dalších 50 kg. To má být film o zápasech sumo, nebo co...?(27.12.2005)

• Bauer

Nuda, nuda a nuda! Co byste taky čekali od filmu se Stevenem Seagalem? Totálně dementní scénář a do toho příšerné herecké výkony ve kterých tedy hlavně vede tlustý Seagal, na kterém je vidět, jak si myslí, že je neuvěřitelně cool, když chodí a střílí ale že by předvedl nějaké to bojové umění to ne. Tak nesmíme se divit s tou jeho tlustou postavou může být rád, že ho nohy unesou. Když je ve filmu nějaká akční scéna, tak je neuvěřitelně nudně a nepůsobivě natočená. Proč tedy dávám pohou 1*? Tak docela mně zaujala hudba to by bylo za půl hvězdičky a docela se mi líbil konec s vrtulníkem, takže to je další pul hvězdičky. Podprůměrný akční a hlavně nudný film, který už vidět nemusím!!!(25.2.2007)