Černý úsvit

Čierny úsvit

Akční

USA, 2005, 93 min

• sharky

Viděl jsem jenom trailer, ale ten mě dostatečně odradil. Seagal už snad zase přibral dalších 50 kg. To má být film o zápasech sumo, nebo co...?(27.12.2005)

Pokračování filmu Cizinec. Pokračování je vsazeno pouze na hlavní postavě Seagala. Akčních scén je tu docela dost, spíš je tu přestřelek než soubojů. Hudba celkem zajímavá. Filmu chybí napínavost, ikdyž je film celkem nepředvídatelnej, i tak mi film sedl, hlavně role Seagala jako neznámého agenta, bojujícího na kladné či záporné straně ? Přesně to si divák nejspíš položí otázku. 80% = ****(8.10.2012)

Rozpočet $15miliónov(18.4.2009)

• Malarkey

Další ze Seagalovek. Co od toho čekat? No tak například dementní příběh, přitroublé akční scény a prkenné herecké výkony. Nic neobvyklého. Jednu hvězdičku za to, že zde Seagal konečně i pár lidí zmlátí a nehonosí se jen pistolí, kterou ani pořádně neumí ovládat. Z tohohle filmu neubylo nic na Seagalových kvalitách. Sice je trošičku lepší ale ne zas natolik, aby stálo za to se na to podívat. Pro jeho fanoušky nic nového pro konzumního diváka nekoukatelné.(16.7.2006)

• buldock

Debilita nejvyššího kalibru tak jako všechny poslední filmy Seagala , který vypadá jako by přešel z Aikida na Sumo. Proč raději nejde prodávat párky na nádraží a neskončí se svou kariérou "Herce".(20.8.2007)

• - Film bol natočený za 30 dní, pričom Steven Seagal (Jonathan Cold) sa zúčastnil len 12. (beso74)

• - Steven Seagal (Jonathan Cold) sa nezúčastnil na natáčaní žiadnej bojovej scény, bol nahradený dvojníkom. (beso74)

• - Na začátku, když je záběr na obrněný transportér, má rumunskou poznávací značku. O pár chvil později, když přijíždí k bance, má tentýž transportér holandskou poznávačku. (Musak)