Černý úsvit

Čierny úsvit

Akční

USA, 2005, 93 min

• type_B

Už jsem viděl i horší Seagalovky než tuto.(20.6.2009)

• Javert

Čím jsi Stevene starší, tím točíš horší filmy...jedna rada jak to zlepšit - přečti si scénář než nějakou roli vezmeš;)(19.7.2007)

• Tommassi3

"Jenom bacha, abych tu nebyl, až to bouchne !!" - "Dejte mi plutonium a dám vám vědět dvanáct hodin předem.."(14.6.2015)

• Malarkey

Další ze Seagalovek. Co od toho čekat? No tak například dementní příběh, přitroublé akční scény a prkenné herecké výkony. Nic neobvyklého. Jednu hvězdičku za to, že zde Seagal konečně i pár lidí zmlátí a nehonosí se jen pistolí, kterou ani pořádně neumí ovládat. Z tohohle filmu neubylo nic na Seagalových kvalitách. Sice je trošičku lepší ale ne zas natolik, aby stálo za to se na to podívat. Pro jeho fanoušky nic nového pro konzumního diváka nekoukatelné.(16.7.2006)

• sinp

Bývalá akční jistota Steven Seagal v rukou Alexandra Gruzsynského. Jedná se o bezvýznamného kameramana, který má za sebou spolupráci v mnoha béčkových projektech. Seagal je v Černém úsvitu ještě tragičtější než kdy jindy, (d)efekty si mohli tvůrci klidně nechat a moralizující příběh.... to opravdu nevyšlo, páni scénáristé:-)) Velký hrdina logicky příliš nepředvede, ale i to málo Gruszynski nezvládl. Hold výpočty tentokrát nevyšli - Gruszynski je Polák, ročník 1950 a bývalý kameraman. Tytéž údaje má i Andrzej Bartkowiak, na něj však Gruszynski nemá, to je jisté.(9.3.2006)