Černý úsvit

Čierny úsvit

Akční

USA, 2005, 93 min

• Kaka

Bohužel ve finále naprosto tragické. Akce je minimum a především je tak neobratně a odflákle natočená, že to už snad ani není pravda. A to beru v potaz to, že je film určen predevším na video. Seagal je silně znuděný a ukáže jen několik málo chvatů, prohodí pár slov a to je tak asi všechno, co od něj můžeme čekat. Ostatní herci jsou ve většině případů tragičtí. Ovšem to co převedl střihač, je jeden velký bordel. Po sto minutách divák absolutně netuší, která bije. Děj je nepřehledný, souslednost záběrů naprosto nulová. Člověk absolutně nemá šanci pochopit oč v tomto snímku vlastně jde a jediné co mu utkví v paměti, je závěrečný výbuch atomové bomby...(24.2.2006)

• Chrustyn

Další z průserů Stevena Seagala, který v každé scéně vyplňuje polovinu záběru a dubléři za něj dělají i tak prosté scény jako jsou kopy. Film je neskutečně blbý, nudný a pokud je nějaká akce, překonal by jí i film ze 70. let. Jsem zvědav za jak dlouho za něj budou kaskadéři i chodit.(10.4.2010)

• SeBig

Až na ten začátek který mě nehorázně sral tim opakováním se to ještě jako dalo Steven opět nesmrtelnej až jsem se musel smát, opět láme ruce a sám si je ani neušpiní. Je to prostě typická Seagalovka tentokrát se slabým dějem ale místama akce byla dobra.(22.3.2012)

• Andersis

Akční herec Steven Seagal ve filmu kde si ani jednou nekopne.(24.2.2008)

Rozpočet $15miliónov(18.4.2009)