poster

Bludička (TV seriál)

 • Velká Británie

  Willo the Wisp

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1981, 26x5 min

Režie:

Nicholas Spargo
 • hippyman
  ****

  cynická housenka, trochu retardovaná vyhulená víla nebo zlomyslná bedna, na tohle prostě nejde zapomenout... a kaiser opravdu skvělý. 80%(5.1.2009)

 • Rakosnicek77
  ****

  Bedna Edna, Muk, housenka Agnes a lesní víla Mejvis :-) Tenhle kreslený seriál byl kdysi pravidelným pořadem ve čtvrtečním Magionu. Zákeřná dvouzubá čarodějnice Edna v podobě televizoru neurčitého typu, prudila všechny obyvatele lesa, kteří ji opět všichni společně vzdorovali a opláceli stejnou mincí. Vesměs 5 minutové epizody, dokázali vždy pobavit.(19.1.2016)

 • Big Bear
  ***

  Nezapomenutelná záležitost s Ednou Bednou a Mavis... Viděl jsem pár dílů po letech a stále dobře jsem se bavil. * * *(14.10.2014)

 • honajz
  ****

  Úžasný britský humor, který lépe než v českém dabingu Kaisera nebo Juřičky (ten Kaiserův se v ČT nedochoval), vyzní v originále birtského herce Kennetha Williamse. Podle něho mimochodem je postava bludičky nakreslena. Jeho aristokratický přednes je ještě více v rozporu s těmi šílenostmi, co se dějí v každém příběhu a komičnost je tak o hodně posílena.(16.12.2008)

 • DJ Obelix
  *****

  Na tohle jsem narazil naprostou náhodou a dětské vzpomínky byly zpět. Tehdy jsem ale nedokázal ocenit bezvadný dabing Oldy Kaisera a především naprostou šílenost celého konceptu :-D(11.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace