poster

Bludička (TV seriál)

 • Velká Británie

  Willo the Wisp

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 1981, 26x5 min

Režie:

Nicholas Spargo
 • hippyman
  ****

  cynická housenka, trochu retardovaná vyhulená víla nebo zlomyslná bedna, na tohle prostě nejde zapomenout... a kaiser opravdu skvělý. 80%(5.1.2009)

 • honajz
  ****

  Úžasný britský humor, který lépe než v českém dabingu Kaisera nebo Juřičky (ten Kaiserův se v ČT nedochoval), vyzní v originále birtského herce Kennetha Williamse. Podle něho mimochodem je postava bludičky nakreslena. Jeho aristokratický přednes je ještě více v rozporu s těmi šílenostmi, co se dějí v každém příběhu a komičnost je tak o hodně posílena.(16.12.2008)

 • AngelAngie
  ****

  Rozkošná pohádka!(5.8.2008)

 • hirnlego
  ****

  Na tohle psycho z dětství jsem úplně zapomněla - jak jen jsem mohla! Kaiserův dabing byl naprosto odzbrojující, příběhy a postavy seriálu totálně úchylné - zas by to mohli dávat.(22.6.2008)

 • D.Moore
  *****

  Samotný seriál je za čtyři hvězdy, ale tu pátou mu lehce zařídil dabing Oldy Kaisera. Zlá televize Edna vždycky patřila k mým idolům a patřit k nim bude dál. Bludičky je třeba si vážit i proto, že pochází z časů, kdy pohádky nebyly určené jen dětem, ale to svoje (a někdy i mnohem víc) si v nich našli i dospělí. Kdo by nááhodou nevěděl, o co jde (a chtěl si tak pěkně nostalgicky zavzpomínat, jako já teď), tak: http://www.youtube.com/watch?v=pdxIJ3YqkJY(13.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace