Scénář : Michael McCullers. Kamera : Daryn Okada. Hudba : Jeff Richmond. Nebej toho obsazení stálo by to i za čtyři hvězdy - jinak ***(25.5.2011)

• bassator

Takto přesně vypadají pitomé (a zcela zbytečné) filmy... - 17. 7. 2012 - 20%(18.7.2012)

Úplně klasická průměrná komedie, ale....scénu, kdy dotyčná blonďatá čůrá do umývadla, tu si budu do smrti pamatovat! :D(15.6.2011)

• rikitiki

Přiboudlá trapnost. /20. 1. 12./(20.1.2012)

Pohodová, sem tam vtipná, milá, nenáročná možná trochu romantická americká komedie, která nijak zvlášť dějově nepřekvapí, ale milovníky tohoto žánru ani nezklame. No znáte to, všichni jsou samý úsměv, všechno je strašně fine - ne, vážně, přesně takovéhle filmy podle mě dokážou alespoň na chvíli člověka dostat do pohody. Ještě musím dodat, že Tina Fey má na zmíněné "pohodovosti" značnou zásluhu (ostatně neznat ji z 30 Rock, tak bych tenhle film možná ani neviděl)(30.12.2008)

• - Film se natáčel ve Philadelphii. (Missa08)

• - První volbou na roli šéfa postavy Tiny Fey byl Richard Gere, ten však odmitl. (Missa08)