poster

Baby Máma

 • USA

  Baby Mama

Komedie

USA, 2008, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beagle
  ***

  Baby Máma je dobře obsazená komedie, která slibuje hodinu a půl originální zábavy s Tinou Fey, Amy Poehler a řadou sympatických herců ve vedlejších rolích. Všichni se mi zdají ale tak nějak nestydatě nevyužití, nemluvě o tom, že úvodní myšlenka náhradní matky přijde vniveč asi tak v polovině filmu, kdy dojde k přerodu žánru z "komedie s Tinou Fey v hlavní roli" na "romantický rodinný film s prakticky kýmkoliv v hlavní roli". A ten happy end...:-/ Je mi líto, ale víc než za 3 nedám.(15.4.2010)

 • honajz
  ***

  Poněkud netradiční komedie, která svým způsobem těží z popularity Sexu ve městě, když přijímá i podobnou vyprávěcí strukturu. Příběh by vlastně klidně mohl být jedním z motivů některé z kamarádek Sexu ve městě - 37letá žena by hrozně moc chtěla miminko, vidí je na každém kroku, ale prostě o správného chlapa ne a ne zavadit. Takže následuje návštěva sperma banky, pokusy, těhotenské testy, nic, až po vyšetření zjistí, že díky lékům, jež její matka v 70. letech brala, nemůže mít děti. Zbývá již poslední možnost současné vědy - nechat své vajíčko oplodnit a nechat donosit v těle náhradní matky. Jenže náhradní matka se ukáže být pěkně střelenou osbou. A z toho v podstatě plynou veškeré komediální úkony. Nejde o nic světoborného, prostě příjemný filmeček pro ženy, s jemným humorem, nijak akčním dějem a nějakými těmi rodinnými hodnotami na úrovni manažerek.(5.3.2009)

 • T2

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $60,321,790Tržby Celosvetovo $63,833,449Tržby za predaj DVD v USA $20,270,520 //počet predaných kusov 1,126,766(30.11.2008)

 • Botič
  ***

  Tina Fey je Paní Božská. Amy Poehler zas Slečna Děsná. Sečteno podtrženo rozhodně lepší průměr, který z hlavy po chvilce radostně vyšumí.(30.9.2010)

 • mysiak
  ***

  Svieža, oddychová a hlavne nenáročná komédia...ktorá je milá a vtipná...Amy Poehler je vážna kosť:-)...poteší a neurazí(21.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace