Baby Máma je dobře obsazená komedie, která slibuje hodinu a půl originální zábavy s Tinou Fey, Amy Poehler a řadou sympatických herců ve vedlejších rolích. Všichni se mi zdají ale tak nějak nestydatě nevyužití, nemluvě o tom, že úvodní myšlenka náhradní matky přijde vniveč asi tak v polovině filmu, kdy dojde k přerodu žánru z "komedie s Tinou Fey v hlavní roli" na "romantický rodinný film s prakticky kýmkoliv v hlavní roli". A ten happy end...:-/ Je mi líto, ale víc než za 3 nedám.(15.4.2010)

Měním hodnocení - zvyšuji. Opravdu povedení snímek. Topem pro mě jsou scény, kdy Amy a Tina zpívají 'Girls they just wanna have fun' a Tinin povedený 'vogueing'.(31.7.2013)

Lepší průměrná komedie, která pobaví. Hodně se mi líbil Greg. Takže dávám 60%, i když ten konec si fakt mohli odpustit.(20.1.2012)

Pohodová průměrná romantická komedie, nic víc v tom nehledejte. :-) Amy Poehler a Dax Shepard = +(20.5.2012)

• rikitiki

Přiboudlá trapnost. /20. 1. 12./(20.1.2012)