Ten lepší průměr, který může továrna na sny nabídnout. McCullers si svůj debut hlídá na všech frontách a bezproblémově se mu daří kresat nezávaznou srandu, v čemž mu hodně pomáhá Tina Fey, která vlastně nehraje nic jiného než další Liz Lemon z 30 Rock. S Amy Poehler už to tak slavné není a občas je trochu problém ji vystát, ale ve výsledku je tahle dvojka schopná držet docela slušný (jen jako obvykle dost předvídatelný) scénář nad vodou po celou stopáž. Fajn jsou i Kinnear nebo Martin a vůbec mám pocit, že dopadla Baby Mama na své poměry velice slušně. Neříkám, že není zaměnitelná s tuctem podobných hollywoodských komedií, ale míchá dobře známé ingredience v lehce stravitelném poměru, takže si ji užijete celkem bez problémů. 6/10 P.S. Pro fandy Tiny Fey samozřejmě povinnost. Yay...(26.8.2008)

Pohodová průměrná romantická komedie, nic víc v tom nehledejte. :-) Amy Poehler a Dax Shepard = +(20.5.2012)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $60,321,790Tržby Celosvetovo $63,833,449Tržby za predaj DVD v USA $20,270,520 //počet predaných kusov 1,126,766(30.11.2008)

Měním hodnocení - zvyšuji. Opravdu povedení snímek. Topem pro mě jsou scény, kdy Amy a Tina zpívají 'Girls they just wanna have fun' a Tinin povedený 'vogueing'.(31.7.2013)

Lepší průměrná komedie, která pobaví. Hodně se mi líbil Greg. Takže dávám 60%, i když ten konec si fakt mohli odpustit.(20.1.2012)

• - První volbou na roli šéfa postavy Tiny Fey byl Richard Gere, ten však odmitl. (Missa08)

• - Film se natáčel ve Philadelphii. (Missa08)