Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beagle
  ***

  Baby Máma je dobře obsazená komedie, která slibuje hodinu a půl originální zábavy s Tinou Fey, Amy Poehler a řadou sympatických herců ve vedlejších rolích. Všichni se mi zdají ale tak nějak nestydatě nevyužití, nemluvě o tom, že úvodní myšlenka náhradní matky přijde vniveč asi tak v polovině filmu, kdy dojde k přerodu žánru z "komedie s Tinou Fey v hlavní roli" na "romantický rodinný film s prakticky kýmkoliv v hlavní roli". A ten happy end...:-/ Je mi líto, ale víc než za 3 nedám.(15.4.2010)

 • Kamca_
  ***

  Lepší průměrná komedie, která pobaví. Hodně se mi líbil Greg. Takže dávám 60%, i když ten konec si fakt mohli odpustit.(20.1.2012)

 • mysiak
  ***

  Svieža, oddychová a hlavne nenáročná komédia...ktorá je milá a vtipná...Amy Poehler je vážna kosť:-)...poteší a neurazí(21.2.2009)

 • kleopatra
  **

  Všechno celkem klape až na hlavní hrdinky. Nevybavuju si, kde by mi obsazení nejdůležitějších postů přišlo tak nešťastný, ale zas to neni film, kde by si z toho jeden měl dělat hlavu - 2,5 * nebo horší 3*, přijde na to.(21.1.2009)

 • Lenny.M
  ***

  Úplně klasická průměrná komedie, ale....scénu, kdy dotyčná blonďatá čůrá do umývadla, tu si budu do smrti pamatovat! :D(15.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace