poster

Bestie Karla

 • USA

  Karla

 • Slovensko

  Beštia Karla

Krimi / Thriller / Drama

USA, 2006, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • René.girl
  ****

  Tenhle film ve mně vzbuzuje přesně ty pocity, které má - pocity strachu a odporu k lidem jako Karla a Paul. Možná to není úplně nejlíp natočený film, ale mě to naproto dostalo. Kritiku příliš nechápu. Pamatuji si, že když jsem film viděla prvně v kině, tak jsem ho nemohla týden půstit z hlavy. 80%(16.10.2011)

 • kingik
  ***

  Z thrilleru inspirovaného skutečnými postavami zvrhlé manželské dvojice, která šokovala Kanadu, cítím nerozhodnost a nenaplněné ambice. Ze záměru o autentické zpracování podpořené syrovou kamerou a méně známým hereckým obsazením se vyloupl film, který měl jednoznačně navíc, ale režisér Joel Bender se spokojil s tuctovostí. Pro tenhle film je to velká škoda. Klady: film zaujme svým autentickým zpracováním, kontroverzní námět, méně známé herecké obsazení, syrová kamera. Zápory: většina scén jde do ztracena vlivem nedůrazné režie, málo silných a zapamatovatelných scén, odtažité a tuctové zpracování, jednorozměrné charaktery postav, povrchní psychologie postav, slabá gradace příběhu, kolísavé napětí. Mé hodnocení: 60%(25.2.2013)

 • eLeR
  **

  a taký veľký potenciál to malo ... veľké sklamanie(24.5.2014)

 • Ouwen
  *

  1 hvězda za tu rapperskou rýmovačku ve sklepě :DDDDDDDDDDDDDD(31.1.2013)

 • sharky
  ****

  85% Po řemeslené stránce silně nadprůměrné dílko, předvším skvěle prostříhané s nekonvenčními úhly záběru. Erotické i násilné scény jsou natočené velmi působivě a vynalézavě, aby nebylo vidět to, co by "být vidět nemělo". S obsahem už je to poněkud horší, film působí jako jednostranná agitka za Karlu, ale i přesto mě vtáhnul a napjatě jsem ho sledoval až dokonce.(17.6.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace