Klikaři

Lucky Break - Rein oder raus

Bláznivý útek

Komedie / Krimi

Velká Británie / Německo, 2001, 107 min

Rozpočet $6miliónovTržby USA $54,606Tržby Celosvetovo $2,550,000(9.11.2009)

Docela zábavná nízkorozpočtová britská komedie s partou známých herců.(13.7.2005)

• Matty

Zajímavá komedie. Zajímavá tím, že nebyla vůbec vtipná a že jsem na ni den po zhlédnutí úplně zapomněl. Ale co víc byste chtěli od ČT1. V červenci. V úterý. 40% Zajímavé komentáře: zputnik, Faidra(17.7.2005)

Nesbitt je třída a o tom, že Stephen Fry také, pochybuje málokdo. Typicky britský humor a typicky britské oscilování mezi žánry, v tomhle případě mezi komedií, milostným příběhem a vězeňsko-psychologickým dramatem, filmu dodávají ten správný šmrnc. Ano, není to dokonalé, ale žije to. Na rozdíl od jedné z postav, což mě zasáhlo víc než podobné osudy v profláknutějších dílech.(6.8.2007)

Nedoceněná komedie s britskou extratřídou Nesbittem a v každém filmu supervýrazným Nighym. Jediné, co působuje zmatek jsou nečekané změny žánru, kdy kličkujeme od komedie k dramatu a zpátky. Olivia Williams je ale kouzelná a její chemie s hlavním hrdinou obrovská, tudíž Klikaři odsýpají v tempu takřka nezastavitelném.(12.2.2006)