poster

Klikaři

 • Velká Británie

  Lucky Break

 • Německo

  Lucky Break - Rein oder raus

 • Slovensko

  Bláznivý útek

Komedie / Krimi

Velká Británie / Německo, 2001, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Já taky neletím na Nesbitta, ale herec je to kvalitní. Jako celek příjemná, neurážející, nadstandartní komedie, která je přesně vhodná na červencové úterý. Pohoda!!!(22.7.2005)

 • Gemini
  ****

  James Nesbitt přesvědčuje, že není jen hercem seriálovým (jak by se český divák mohl domnívat), ale že se výborně uplatní i ve filmu. Ale film není záležitost jednoho herce (i když pár výjimek by se možná našlo), a proto se budete bavit nejen humorem, ale i hodně citovými scénami připomínajícími skvělý seriál Šest V Tom, kde kromě okouzlující vězeňské psycholožky Olivie Williamsové a perlícího Christophera Plummera (ředitele věznice s obzvláštní zálibou v muzikálech) vynikají i Nesbittovi spoluvězni, herci v našich luzích a hájích povětšinou neznámí - to platilo v době, kdy jsem tenhle komentář psal, což bylo v roce 2003 - dnes Billa Nighyho nebo Timothyho Spalla zná téměř každý filmový fanda;) Hádáte správně, romantické duše se zálibou v hořkých komediích si tady opravdu přijdou na své. 80%(22.4.2003)

 • Faidra
  ****

  Nesbitt je třída a o tom, že Stephen Fry také, pochybuje málokdo. Typicky britský humor a typicky britské oscilování mezi žánry, v tomhle případě mezi komedií, milostným příběhem a vězeňsko-psychologickým dramatem, filmu dodávají ten správný šmrnc. Ano, není to dokonalé, ale žije to. Na rozdíl od jedné z postav, což mě zasáhlo víc než podobné osudy v profláknutějších dílech.(6.8.2007)

 • novoten
  ****

  Nedoceněná komedie s britskou extratřídou Nesbittem a v každém filmu supervýrazným Nighym. Jediné, co působuje zmatek jsou nečekané změny žánru, kdy kličkujeme od komedie k dramatu a zpátky. Olivia Williams je ale kouzelná a její chemie s hlavním hrdinou obrovská, tudíž Klikaři odsýpají v tempu takřka nezastavitelném.(12.2.2006)

 • T2

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $54,606Tržby Celosvetovo $2,550,000(9.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace