poster

Sanatorium

 • Francie

  Saint Ange

 • slovenský

  Sanatórium

 • anglický

  House of Voices

Mysteriózní / Horor / Fantasy / Drama

Francie, 2004, 95 min

Režie:

Pascal Laugier

Scénář:

Pascal Laugier

Kamera:

Pablo Rosso

Hudba:

Joseph LoDuca
(další profese)
 • Mi Nü-Chai
  **

  Přímo ďábelsky zmatené, po pravdě vůbec nevím, o co tu vlastně mělo jít (z té parodie na děj to fakt poznat nešlo), scénář asi byl tvořen stylem 'budeme něco točit a počkáme, co nás při tom napadne'. Ale tu hodinu a půl se mi na Virginii Ledoyen i Lou Doillon koukalo vážně moc hezky, pár lekaček bylo celkem povedených a vůbec docela slušná obrazová stránka dosti převyšuje nedormlý obsah.(21.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,164,229(12.7.2010)

 • Genero
  odpad!

  Přehled filmů, které mě dnes nasraly: Saint, Ange. Packalův debut je určen výhradně pro ty fanouše strašidláckých příběhů, kteří trnou hrůzou při pohledu na těhotné krávy, co se hodinu a půl motají po prázdném děcáku a mlátí si pěstí do břicha. Velice rád bych se vyjádřil v tom smyslu, že je to zasraná, vyjebaná, hloupá píčovina... ale budu slušný, přece jen tam ta tlustá kuchařka žvanila něco o mrtvých dětech, a proto použiji pouze slovní obrat: zasraná, vyjebaná, nudná píčovina. A teď to jdu dospat, ta muzika u titulků na konci strašně řvala.(22.8.2012)

 • HorrorVamp

  Na Sanatorium se mně doma už vyloženě prášilo, tudíž jsem po něm hrábla hned poté, co jsem zjistila, že režii má na svědomí Pascal Laugier, který natočil i Martyrs. S Martyrs se rozhodně srovnat nedá (přeci jen, oba výše zmiňované filmy jsou o nečem jiném) a srovnávat jej nehodlám, alespoň dle počtu litrů umělé krve ne, ale počet usnutí u tohoto filmu bych nespočítala na prstech jedné ruky. Atmosféra nebyla špatná, řekla bych taková typická na "duchařinu" (rozevláté záclony u otevřených oken při svitu blesků a úderů hromů, 2 nečekané lekačky, strašlivé tajemství...). Musím na to mrknout někdy znovu, byla jsem u toho opravdu hodně unavená. Pak teprve ohodnotím :-)(12.8.2009)

 • jajinka
  odpad!

  Jako u tohohle jsem se měla bát? Být v napětí? Strhujícně sledovat "příběh".. ne, ne a ne.. Jediným plusem na celé téhle smyšlené kravině vidím jediný záběr na malá koťátka.. (ne tedy ten, ajk je někdo utopil..)(29.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace