Lance Valenteen se živí jako "Mr. Fix It,". Najímají si ho muži, kteří právě dostali kopačky od své přítelkyně - Lance začne randit s expřítelkyněmi a jediným jeho cílem je, aby se dotyčné slečně co nejvíce znechutil a tím ji donutil, aby se ještě ráda vrátila ke svému bývalému. Ale když si ho najme Bill Smith, aby získal svoji bývalou přítelkyni Sophii Fiori zpátky, všechno se zvrtne a Lance se snad poprvé doopravdy zamiluje. (FaiThe)

Crowen

I pro mě z nepochopitelných důvodů, mám pro tento filmový žánr (nesmyslný pytloviny) slabost. Asi je ve mě zakopanej romantik nebo co :)). Ale ten konec.....všechno špatně! ()

josieaddms odpad!

Úplná pitomost na kterou jsem koukala jenom kvůli Boreanazovi. Hloupé, nevtipné, levné, umělé, ubohé, nezáživné, prohlédnutelné, nudné, místy trapné, slabé... Nemám k tomu víc co dodat. Takových blbostí už spousta bylo, a spousta taky bude. Vždycky se najdou chudáci diváci kteří se na to podívají, a už je pak na nich jak to zhodnotí. Mě je jen jasné, že kdyby existovali jen filmy jako je tohle, zavrhla bych herectví, televizi, a film sám o sobě. Snímek s IQ nula, a s nápaditostí umělohmotného kelímku. Láska je celkem inspirativní téma, jenže ve filmu z toho skoro pokaždé udělají nechutnou frašku. Brr. ()

Cheyenee

Námětem mi připomněl Hitche, ovšem do něj má docela daleko. U některých scén (tedy především u jedné) mi bylo trapně za herce. Film měl ovšem i své světlejší chvilky. Film tak na 2 hvězdičky, jednu navíc si vysloužil za Davida Boreanaze ;-) ()