Krvavý potok

Creek

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Poctivý horor se solidním tempem a pořádnou dávkou napětí, který uplyne jako voda. V nevyrovnané filmografii veterána Joela Schumachera ho řadím ke kvalitním hororům.(12.2.2010)

• Isherwood

Nejnudnější film Joela Schumachera a zároveň aspirant na nejsměšnější horor roku. Zatímco intro ještě dává naději, hlavně díky Fassbenderově charismatu, zbytek už jenom dále sklouzává do sebeparodické frašky. Sterilní podívaná bez obtisku, kterou možná za pár let ocení leda tak sběratelé ‚guilty pleasure‘ kousků. Každopádně, digitální kůň v kuchyni s hořící hřívou je jedním z největších ‚wtf?!‘ momentů kinematografie už teď a kdyby pro nic, za tenhle úsek tomu filmu těch devadesát minut života obětovat musíte. :)(8.2.2010)

Docela zábavný hororový béčko se stylovým nazi záporákem. Popis zápletky vynechám, protože bych spoileroval, ale tak alespoň výčet, s čím vším tu máme čest: umění krve, starodávný vikingský šutry, rodina zmrazená v čase, kouzelný runy, třetí oko, zatmění měsíce, nekalý nacistický úmysly, dokonce krvežízniví zombí koňové (!), a to vše na statku v Západní Virginii. Splácanina? Jo. Blbost taky. (i když, první polovina se v tomto ohledu ještě drží) Ale co, od Schumachera nic extra neočekávám a tohle mi v hlavě zůstane.(10.5.2010)

• MATADOR

Než si člověk uvědomí, s jakou patlaninou má tu čest, tak už je pozdě. Joel Schumacher mne po několika velmi kvalitních snímcích nehorázně zklamal. Tohle snad neměl na svědomí on! Hanba, taková ubohá zbytečnost, plná neherců a trapného námětu. Na tom je špatné úplně všechno!(21.2.2010)

Joel asi neměl k dispozici velký rozpočet takže se skoro celý film odehrává jen na náké farmě. Triky jsou opravdu okaté, Purcell hraje hůř než v náké telenovele. Závěrečná půlhodinka to všechno zachranuje.(7.2.2010)