Krvavý potok

Town Creek

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Příběh je obyčejný, neoriginální, ale všechno to dobře odsýpalo a to se mi líbilo. No, už jenom za to obsazení musím dát aspoň 3hvězdičky.(23.12.2012)

• klerik

Nudné béčko. Ani finálne pôsobivé škrtenie ostnatým drôtom nedokáže vynahradiť mdlosť tvorcov. Chýba tomu nadhľad, aspoň jedna šokujúca scéna, krvavý efekt, čokoľvek "iné", výnimočné. Ako epizóda SUPERNATURAL by sa to dalo pozerať, ale ako celovečerák to nefunguje. Krvavý potok si len tak tečie a napriek vzdialenému hukotu sa k vodopádu ani na moment nepriblížime...(4.2.2010)

• Frajer42

Nejvýstižnější slovo, kterým by se dal film charakterizovat je slovo průser. Ten film je naprosto debilní. Disponuje pro mě naprosto nestravitelným dějem, kde většina postav jako by měla dva rozdílné charaktery, které se mění tak často, jak se to hodí. Je to vidět zejména na tom skopčáckým killerovi, který na jedné straně převyšuje svojí genialitou snad i samotného Leonarda da Vinciho a na straně druhé umí být i naprostý idiot a snadno se nechá vlákat do pasti. Celé mi to přišlo maximálně amatérské. Jako kdyby se sešla na paloučku na louce partička kamarádů, mezi kterými nechybí kamarád ajťák a kamrád maskér a rozhodli se během večera natočit film. Moje hodnocení je zde zcala jasné. ODPAD a zároveň snad i nejubožejší horor, co jsem v posledních pár letech viděl.(18.2.2012)

• dezorz

Prison break plus Hellboy v serailovom prevedeni.(12.2.2010)

• Pedestrian

Konina.(25.1.2010)

• - Natáčalo sa v Rumunsku (Bukurešť). (elanius)

• - Dominic Purcell a Wentworth Miller se setkali již při natáčení seriálu Útěk z vězení (od r. 2005). (Stirek45)

• - Ve filmu se měl objevit Jesse Metcalfe, ale na poslední chvíli byl nahrazen Henrym Cavillem (Evan). (Chatterer)