poster

Krvavý potok

 • USA

  Town Creek

 • USA

  Blood Creek

 • USA

  Creek

 • Slovensko

  Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

 • Slasher
  ***

  Docela zábavný hororový béčko se stylovým nazi záporákem. Popis zápletky vynechám, protože bych spoileroval, ale tak alespoň výčet, s čím vším tu máme čest: umění krve, starodávný vikingský šutry, rodina zmrazená v čase, kouzelný runy, třetí oko, zatmění měsíce, nekalý nacistický úmysly, dokonce krvežízniví zombí koňové (!), a to vše na statku v Západní Virginii. Splácanina? Jo. Blbost taky. (i když, první polovina se v tomto ohledu ještě drží) Ale co, od Schumachera nic extra neočekávám a tohle mi v hlavě zůstane.(10.5.2010)

 • iamek
  **

  Joel Schumacher po filmu Číslo 23 dokázal, že je neuvěřitelný looser, protože Krvavý potok je stejná hloupost jako Číslo 23. Na hororovou atmosféru jsem čekal marně stejně jako na zajimavý zvrat či překvapení. Nejhorši však je, že není nereálné aby se natočil druhý díl. Snad se toho ujme někdo lepší a někdo kdo točit umí. Asi nikdy nepochopím jak Joel mohl natočit skvělý film jako je Telefonní budka.(7.2.2010)

 • J*A*S*M
  ***

  Jsem si vědom, že scénář Town Creeku je politování hodná tragédie, že herci včetně Purcella hrají jak ztrouchnivělá dřeva, že dialogy občas působí, jako by vůbec nedávaly smysl, a že triky se zrovna dvakrát nepovedly. Ale je mi to tak nějak úplně jedno - hodinu a půl jsem se obstojně bavil. Téma nacistického okultismu mi přijde velmi zajímavé a pro horor jako stvořené, takže se nepřástávám podivovat nad tím, že jej doposavad nikdo nebyl schopen na sto procent využít. Schumacher tedy nepřekvapil, ale ani nezklamal. Divácky mám z Krvavého potoka (to je zase název...) pocit pozitivní, kritika si na tom ale asi pěkně smlsne. Btw: Ten film pracuje s divákem (alespoň v první polovině) podobně jako s ním pracovali lonští Martyrs. Kdyby navíc tvůrci vynechali začátek (ten černobílý), přiblížili by se Mučedníkům ještě mnohem více - a film by fungoval daleko lépe. Nechápu, proč to tak neudělali.(24.1.2010)

 • petero
  *

  Hardcore béčko, ktoré by nezaujalo ani v rade After Dark Horrorfest, je rovnako nezmyselné ako aj nezaujímavé a o nejakej hororovej atmosfére si tvorca môže nechať zdať. Zabudnutiu vhodnú záležitosť ani tentokrát svojím hereckým výkonom nepotiahol Dominic „zmýlil som si povolanie“ Purcell, ktorý je v každom filme len Dominic Purcell. A špecialisti na triky si asi tiež povedali, že takouto kravinou sa netreba veľmi zapodievať a tak i jediná zaujímavá scéna (tá s koňom v dome) vyznieva do stratena. Schumacher väčšiu blbosť ešte nenatočil, to je istá vec.(26.1.2010)

 • Frajer42
  odpad!

  Nejvýstižnější slovo, kterým by se dal film charakterizovat je slovo průser. Ten film je naprosto debilní. Disponuje pro mě naprosto nestravitelným dějem, kde většina postav jako by měla dva rozdílné charaktery, které se mění tak často, jak se to hodí. Je to vidět zejména na tom skopčáckým killerovi, který na jedné straně převyšuje svojí genialitou snad i samotného Leonarda da Vinciho a na straně druhé umí být i naprostý idiot a snadno se nechá vlákat do pasti. Celé mi to přišlo maximálně amatérské. Jako kdyby se sešla na paloučku na louce partička kamarádů, mezi kterými nechybí kamarád ajťák a kamrád maskér a rozhodli se během večera natočit film. Moje hodnocení je zde zcala jasné. ODPAD a zároveň snad i nejubožejší horor, co jsem v posledních pár letech viděl.(18.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace