Krvavý potok

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

• mil@n.fanatik

Co to bylo? Děsný, ubohý a nudný film. Otrava. Odpad!!(12.2.2010)

CITÁT : Ti, kteří tu byli před námi ovládali krev, a pro toho, kdo ovládá krev, není smrt koncem. Okultismus, o který se začal zajímat Hitler za druhé světové války, to je hlavní téma tohoto hororu, jehož podstatná část se odehrává v noci. Znáte ty krvavé scény plné " napětí " , které se neúspěšně snažíte rozluštit skrze tu všudy přítomnou temnotu. Tak to je ono. Dramatická hudba docela podporovala zajímavé napětí tohoto, jinak průměrného snímku. Když se totiž na ten film podíváte trochu z nadhledem, nebyl zase tak moc špatnej.(21.2.2010)

• MáŠa

No, prostě jeden z těch dnešních hororů, to asi mluví za vše :)(27.12.2010)

Horor, který chce spíchnout dohromady nacisty, runy, krvavé obřady a farmáře. Zarytá fanynka by k tomuto dílku napsala, že Fassy byl postupem času čím dál tím méně seksy, až byl úplně nejmíň seksy. Za sebe říkám, že to třetí oko už bylo fakt mimo mísu a do módy nepřijde, ani kdyby to propagovala Hermiona.(14.8.2016)

Schumacherova kariéra připomíná horskou dráhu, tudíž jsem zpočátku byl k Town Creek hodně skeptickej. K mýmu překvapení jsem se ale bavil od začátku do konce. Ten příběh je nehoráznej úlet, to bez debat, ale nějakou vyšší mocí to jakžtakž funguje. Prostředí odlehlý farmy, jejíž obyvatelé skrývají děsivý tajemství, si mě docela získalo, zvlášť když přihodíte pár krvavých cákanců a WTF srandu typu masožravýho koně v kuchyni. Největší výhrou ale bylo obsazení Fassbendera, který si svou roli nacistickýho zombie pekelně užíval.(15.11.2011)

• - V jednu chvíli se uvažovalo o obsazení Chrise Kleina do hlavní role. (Holina)

• - Ve filmu se měl objevit Jesse Metcalfe, ale na poslední chvíli byl nahrazen Henrym Cavillem (Evan). (Chatterer)

• - Režisér Joel Schumacher a scenárista David Kajganich sa vážne pohádali o zmenách, ktoré chcel vo filme urobiť Schumacher. Podobná situácia sa udiala aj pri natáčaní filmu 8MM so scenáristom Andrewom Kevinom Walkerom.
    Finálne slovo mal nakoniec Schumacher, ktorý sám prepísal časti scenára. (elanius)