Krvavý potok

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

• mil@n.fanatik

Co to bylo? Děsný, ubohý a nudný film. Otrava. Odpad!!(12.2.2010)

• S.Quentin QUALE

No tak toto byla pěkná hovadina. Dvě hvězdy jsou za první půlku, pak se to patří vypnout. Třetí oko uprostřed čela....mě snad trefí šlak! 40%(25.1.2013)

• Campbell

A tak jsem čekal že Schumacher po filmu Teror, znova překvapí, ale asi jsem čekal více.Příběh je celkem dobrý a dokáže překvapit, ale bohužel zpracování je tak žalostné až to bolí.Jediná scéna která se mi líbila byla scéna se zembie koněm, ale jinak jsem se spíše nudil a hlavně film mi přijde herecky nezvládlej, Purcell i Cavill jsou kvalitní herci ale tady se teda moc nepředvedou, oni hlavně nemají ani nijak co moc hrát. Atmosféra je nulová a krvavost taky, 2* za zmíněného koně a za sem tam dobrou scénu, ale jinak zklamání.(16.8.2012)

• iamek

Joel Schumacher po filmu Číslo 23 dokázal, že je neuvěřitelný looser, protože Krvavý potok je stejná hloupost jako Číslo 23. Na hororovou atmosféru jsem čekal marně stejně jako na zajimavý zvrat či překvapení. Nejhorši však je, že není nereálné aby se natočil druhý díl. Snad se toho ujme někdo lepší a někdo kdo točit umí. Asi nikdy nepochopím jak Joel mohl natočit skvělý film jako je Telefonní budka.(7.2.2010)

• genetique

Joel sa na staré kolená pustil do riadnej prasačiny. Úplný chliev a zmätok sa zrodil v hlave scenáristu a starý pán Schumi niečo podobné jednoducho ukočírovať nezvládol. Atmosféra veškerá-žádná, klišé strieda klišé nielen v príbehovej časti, ale dokonca aj v záberoch kamery a hereckých výstupoch všetkých zúčastnených. Niektoré gore scény sa ale naozaj podarili a keď už nič iné, tak aspoň to veľa krvi a hudobná zložka ma dokázali prinútiť film dopozerať. 40%.(6.4.2010)

• - Natáčalo sa v Rumunsku (Bukurešť). (elanius)

• - Režisér Joel Schumacher a scenárista David Kajganich sa vážne pohádali o zmenách, ktoré chcel vo filme urobiť Schumacher. Podobná situácia sa udiala aj pri natáčaní filmu 8MM so scenáristom Andrewom Kevinom Walkerom.
    Finálne slovo mal nakoniec Schumacher, ktorý sám prepísal časti scenára. (elanius)

• - V jednu chvíli se uvažovalo o obsazení Chrise Kleina do hlavní role. (Holina)