poster

Krvavý potok

 • USA

  Town Creek

 • USA

  Blood Creek

 • USA

  Creek

 • Slovensko

  Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

 • kingik
  *****

  Poctivý horor se solidním tempem a pořádnou dávkou napětí, který uplyne jako voda. V nevyrovnané filmografii veterána Joela Schumachera ho řadím ke kvalitním hororům.(12.2.2010)

 • Faustka
  ****

  Temná síla povstala! Znamení ohlašující návrat vyvoleného vystupuje na povrch, moc narůstá každou hodinou. Zdánlivě slabí protivníci mají jednu podstatnou výhodu, a tou je „pouto k bližnímu“. Ale, i když zahlédnou v dáli neurčitelný náznak svítání, rozhodnuto není. Sedm ještě zbývá… // „Ti kteří tu byli před námi, ovládali krev.. a pro toho, kdo ovládá krev, není smrt koncem“.(22.7.2010)

 • Freemind
  **

  Kristovanoho, co to bylo??? Opravdu nevím kde začít ... Nacistické hrátky s okultismem jsme už v horrorech měli tisíckrát a pokaždé to skončilo stejnou trapárnou, nechápu tedy, proč do toho děda Joel opět lezl. Plešatý nazi-démon by ale sám o sobě na průser nestačil, stále jsem doufal ve zbytky vkusu a filmařského umu, které by ještě mohly rachtat v té šedivé hlavě. Nic nerachtá, ticho a pusto. Schumacher na stará kolena natočil svůj první ryze BÉČKOVÝ horror, s povinnými trapnými efekty a maskami, hrůzostrašným "uaaargh" (takhle si démoni ulevujou, když jim někdo zabouchne dveře) a celou plejádou amatérských přešlapů a nedodělků. Děj nemá žádnou strukturu, všechno se to náhodně mlátí hlava nehlava, což ještě zhoršuje nudná kamera a střih, slabé herecké výkony a doslova dementní chování všech postav. Ke konci jsem se už neovládal a nahlas si opakoval mantru "cotokurňaje" - až do závěrečného monologu Pana Přeživšího, který toto dílo definitivně pasoval na filmové WTF roku. Říká se mi to těžko, ale Schumacher už je asi mimo hru.(23.1.2010)

 • igi B.
  **

  Hm, třicátá leta v USA a naziwarlock mezi červenými krky za účelem ovládnutí světa zlými nacisty - tak to se známá dvojka soukmenovců vůdce a říšského vedoucího pánové H & H musí v záhrobí za břicha popadat, jak to >okultní koření nacizmu< Joel Sch. všechno odhalil a popsal... A šup do současnosti a ejhle vznikl sugestivní blábůlek postavený na žánrově typickém pitomém chování postav a spoustě hloupostí a nelogičností, z nichž asi nejvíc do očí bijící je užití svastiky coby čertovského znamení, zvláště pak starými vikingy putujícími předkolumbovskou amerikou a zanechávajícími tam v krajině umístěné (hotový landart - opět ve tvaru svastiky!) jakési čarovné kameny pro budoucí příští... A víc se mi to nechce pitvat. Ztráta času a škoda slov... - - - - - (Poprvé viděno 28.3.2013 na dvd /s původní zvukovou stopou a č. titulky v originálním formátu obrazu/, hodnocení 1272., komentář zde jako stotřicátý - 29.3.2013)(29.3.2013)

 • Arkos
  ***

  Nejde o žádné veledílo, ale v rámci žánru je to velice slušně natočený film. Okultismus a Němci tu dobře fungují, film má tempo i dobrou atmosféru a já jsem se opravdu bavil.(31.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace