Lemra líná

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

• Cival

Spíš 50%. Chemii jsem zaznamenal, i nějaká ta sranda byla. To je tak, když čekáte naprosto sterilní kravinu, i průměrná romantika několika velice světlými momenty vás nakonec potěší. Každopádně, SJP i MMcC jsou vynikající.(10.5.2006)

• Tom Hardy

Zoufale nefunkční, a to jak z komediálního, tak z romantického hlediska. Škoda tak nadějného obsazení. Jediná Zooey Deschanel jako suchopárná Kit z toho vychází se ctí, zbytek je bída...(3.5.2006)

• Renton

Scénář: Tom J. Astle, Matt Ember .. Uspokojuje tě akorát ten pocit, že ji vlastníš. Jinak tě obírá o prachy, srdce a emoce. __ Pětihvězdičková kočka Zooey a čtyřhvězdový Matthew se Sarah v neskoro průměrném komediálním počinu o "mama+tata"hotelu.(23.11.2008)

• Enšpígl

Jestli tohle je film, tak to co je po tom peklo ?(3.4.2014)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $88,715,192Tržby Celosvetovo $128,406,887Tržby za predaj DVD v USA $41,291,777 //počet predaných kusov 2,575,830║ Tomuto sa hovorí otravný film, normálne to je aj problém dopozerať takéto niečo, už mnohokrát videné a prevarené. /30%/(11.1.2007)

• AngelAngie

Řekla bych, že jedna z těch jednodušších, za to ale velmi milých, neurážejících a celkově roztomilých komedií. Sarah to hrozně slušelo, stejně tak Matthewovi, který když hraje lamače dívčích srdcí, tak mi to nepůsobí vůbec směšně, ptž je to opravdu kus! I když tady přímo lamačem nebyl, přes to z něj sálalo charisma ..(22.11.2008)

• Dever

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Crazy Little Thing Called Love - The 88 ,2. Not Bad At All - Steve McDonald ,3. Forget My Heart - Simon Steadman ,4. Hey Man! - The Vacancies ,5. More Than a Friend - All Too Much ,6. Original Drum - Sister Carol ,7. Roady - Fat Freddy's Drop ,8. Never Never Give You Up - Barry White ,9. Dance Me to the End of Love - Madeleine Peyroux ,10. Oba, Oba - Astrud Gilberto ,11. Cloud In Your Sky - Without Gravity ,12. Pandajero - Cantoma ,(19.5.2011)

„Ty máš pivo?“ – „Hej.“ – „Tu predávajú pivo?“ – „Tu nie.“ – „Takže tu nie?“ – „Nie.“ Sarah Jessica Parkerová („Sex v meste“) a Matthew McConaughey (AMISTAD, KEDY ZABIŤ, SAHARA) nepatria k mojim obľúbeným hercom a tak som si k ich romantickej komédii sadal s vopred určeným názorom. Aké bolo moje prekvapenie, keď som zistil, že niektoré scény sú vtipné (krvilačné zvery, rozkošne nezmyselne útočiace v priebehu celého filmu na hrdinu) a že na McConaugheyho s Parkerovou sa dá pozerať! Podporné postavičky sa tiež vydarili; od Kathy Batesovej (DOLORES CLAIBORNEOVÁ) to čakáte, ak si ale snímku niekto kradne, je to 26-ročná Zooey Deschanelová (STOPÁROV SPRIEVODCA PO GALAXII). Takže áno, LEMRA LENIVÁ "môže byť" a práve 168 cm vysoká Deschanelová, čiernovlasá mrcha v lodičkách (v pravej ruke fľaša piva, v ľavej puška) sa stará o to, že ujmu na zdraví neutrpia ani osoby, obracajúce sa skôr k drsnejším filmovým žánrom.(12.10.2008)

50% Nenadchne, ale neurazí. Celkem ideální film, pokud už se na nějaký máte dívat s rodiči u vína. Je to dobře obsazené, tedy mimo Matthew McConaughey.(14.2.2010)

Takova nicim neprekvapujici, ale ani neurazejici romanticka komedie, kde je dej jasnej od zacatku do konce prakticky jeste pred zacatkem filmu. Trosku me zklamal malej pocet vtipu, precejen se z nejakejch situaci dalo vytezit vic a ceskej nazev je taky docela matouci, i kdyz je vostrej. Nicmene McConaughey je tady slusnej sympatak a Parker, ackoliv viditelne uz na roli stara a kdovijak pekna taky uz neni, tak se k nemu docela hodila a zahrala slusne. Favoritem tu je ale naprosto perfektni Zooey, ktera se s nicim nesere a jeji sceny patri k tomu nejlepsimu z filmu.(18.10.2008)

Sympatická a pohodová komedie u které Vás sice nic nepřekvapí a to jak to celé skončí víte po deseti minutách. I přesto jde o skvělou oddychovku, která neurazí... 60%(26.4.2008)

Lemra líná určitě pobaví diváky, kteří jsou v pozici hlavního hrdiny nebo se v ní brzo ocitnou, což je i můj případ. Do jeho příběhu jsem se vžil opravdu rychle. Když je na scéně Zooey, tak s přehledem strká všechny ostatní do kapsy a je zároveň největším plusem filmu.(13.2.2011)

Lemra líná, i přes veškerou naivitu, patří k mým oblíbeným filmům. Kombinace Sarah J. Parker a Matthew McConaugheyho mi přijde nad míru vyrovnaná. Scénář jedno velké, ale hezké, klišé. Největší hvězdou pro mě byla ale jednoznačně Zooey Deschanel a její pták. Povedená oddychovka u které jsem se rozhodně nenudila.(16.7.2011)

Slečna Parkerová je pěkná lasička, Zooey je super trhlá a i když to má i slabší chvilky, tak záchrana ptáka neměla chybu, herecké obsazení mi sedlo a i když Sarah Jessicu Parker jsem nemusel v Sexu ve Městě a dlouho jsem váhal jestli na tenhle snímek kouknout, nakonec se to vyplatilo a já se dobře bavil. 55 %(10.5.2013)

Príjemná oddychovka, v ktorej sa ,,vyrovnane,, striedajú nudné a post-humorné scény. Jedna z divných prípadov, keď hlavná dvojica nefunguje, ale všetko ostatné okolo áno. Risknem to: Byť iných hlavných postáv, jedná sa o poprednú, dodnes ospevovanú komédiu. Veď kto by bol čakal, že stokrát videné zvieracie útoky ešte môžu rozosmiať? Môžu. Len potrebujú šakalsky naplánované stvárnenie a načasovanie.(10.4.2009)

Na jedno zhlédnutí to není špatné. Musím říct, že jsem se docela bavila. Téma poměrně inovativní, představitelé do svých rolí zapadali a s nadsázkou v podobě kousajících zvířátek jsem taky neměla problém...(23.11.2008)

Nemám ráda Sarah Jessicu Parker. Nemám ani příliš v oblibě Matthewa McConaugheyho, ačkoliv si myslím, že je to dobrý herec. A přesto, nebo možná právě proto mě tato komedie výborně pobavila, rozesmála mě a zapůsobila na mě velmi příjemným dojmem. Nenáročná, oddechová podívaná, s nenásilným humorem, který mi ani trochu nepřišel trapný či křečovitý. A k tomu se ještě přidala spousta vtipných situací a hlášek. Dívala jsem se na film zejména kvůli Bradleymu Cooperovi a nakonec jsem byla velmi ráda, protože nebýt něho, nejspíš by mi tento milý kousek zcela unikl. Krásná a trochu ujetá Zooey Deschanel se svou "úchylkou" na zpívající ptactvo je velmi milá, i když možná trochu i brutální:)(1.6.2013)

Na zabití jednoho večera ideální. Zvlášť scény kříšení ptáka či pokousání delfínem jsou dobré.. ale pochybuju, že si za pár dnů vůbec vzpomenu, o čem to bylo.. :-)(22.11.2008)

• Gilmour93

Lemra líná byl ten chipmunk. Za účinkování v podobných „romanticko-komediálních“ kolovratech neměl McConaugheyho kousnout do ruky, ale několikrát do prdele..(22.4.2014)

• sud

Jeden z mnoha filmů, vhodných jako kulisa v USA k popcornu, u nás ženám při žehlení a mužům, když večeří. 40%.(26.11.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12