Lemra líná

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

• castor

Místy docela utrpení.. Dejte stranou logiku, morálku nebo jen prostou pravděpodobnost (živnost založená na odejmutí synka, navíc s tváří playboye, od rodiny), zatněte pěsti, začínáme!! Sic je ústřední dvojice relativně sympatická (o Sarah Jessice Parker to pochopitelně platí dvojnásob), tak to nemění nic na skutečnosti, že tu máme nevtipnou, neromantickou, neživotnou a zcela zbytečnou tovární záležitost (další v řadě, na kterou si naběhl nepoučitelný McConaughey)!!(15.7.2007)

• Gilmour93

Lemra líná byl ten chipmunk. Za účinkování v podobných „romanticko-komediálních“ kolovratech neměl McConaugheyho kousnout do ruky, ale několikrát do prdele..(22.4.2014)

Ničim nevybočující film, snad jsem někde viděl i něco podobného, ale nevim co. Pointa je taková, že dospělý syn žije u rodičů, a tak oni si najmou ženskou, co ho má změnit, aby se oženil a odstěhoval, no a není asi žádným tajemstvím, že se ti dva do sebe nakonec zamilují, a určitě by vás napadlo i to, že tam mezitím bude nějaká krize, kdy on zjistí, že byl tahán za nos atd. Prostě jasně zaškatulkovaná romantická komedie. Bohužel že bych se nějak moc smál, to teda taky ne.(16.4.2009)

Pro mě jedna z nejlepších komedií za poslední dobu - záměrně vynechávám slovo romantická, protože po romantice tu není ani stopa. Je to prostě zábávná sonda do života dnešních singlů okolo třicítky. Chemie mezi Matthew a Sarah Jessicou podle mě naprosto funguje, pochvalu si zaslouží i jeho prdlí rodiče, naprostou jedničkou je ale bláznivá spolubydlící v podání Zooey Deschanel.(2.4.2006)

• Ivoshek

Celou dobu, co jsem to vydržel sledovat (cca 20 minut někde uprostřed filmu) jsem dumal jen nad jedinou věcí - kdo z dvojice S.J. Parkerová a M. McConaughey je nesympatičtější koště. V souhrnu mi tenhle film dal přesně to, co jde čekat od romantické komedie, tedy scénář napsaný šimpanzem, absenci čehokoli skutečně vtipného, postavy a herce sympatické jako bodlák v rektu atd. atd. Pokud máte rádi romantické komedie, zotavujete se po lobotomii nebo jste absolvovali úraz hlavy, přičtěte si k mému hodnocení tři až pět hvězdiček a hezky se bavte.(27.6.2010)