Chlápek co žije u svých rodičů i v 35ti letech nemůže být normální.. Taková ženská co pro peníze dostane muže od jeho rodičů by se hodila i v téhle zemi, protože tady je to bráno jako běžná a normální záležitost. Film jako taková oddychovka dobrý :-).(8.5.2012)

Průměrná komedie-vidět a zapomenout. Obsazení se ovšem povedlo na výbornou (krom páru M.M. a S.J.P. mě potěšila také sympatická Zooey Deschanel). Žádný otřes v žánru ovšem nečekejte..(17.1.2007)

• sud

Jeden z mnoha filmů, vhodných jako kulisa v USA k popcornu, u nás ženám při žehlení a mužům, když večeří. 40%.(26.11.2008)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $88,715,192Tržby Celosvetovo $128,406,887Tržby za predaj DVD v USA $41,291,777 //počet predaných kusov 2,575,830║ Tomuto sa hovorí otravný film, normálne to je aj problém dopozerať takéto niečo, už mnohokrát videné a prevarené. /30%/(11.1.2007)

Střídavě oblačno. Chvílemi vtipné, chvílemi nudné. Romantická komedie, ve které ony dvě složky figurují pohříchu odděleně – buď romantika nebo humor. Nic proti ústřednímu páru (vždyť jim scénář naházel dost klacků pod nohy), ale suverénně nejlepší byla Zooey Deschanel (50%).(11.3.2009)