Průměrná komedie-vidět a zapomenout. Obsazení se ovšem povedlo na výbornou (krom páru M.M. a S.J.P. mě potěšila také sympatická Zooey Deschanel). Žádný otřes v žánru ovšem nečekejte..(17.1.2007)

• sud

Jeden z mnoha filmů, vhodných jako kulisa v USA k popcornu, u nás ženám při žehlení a mužům, když večeří. 40%.(26.11.2008)

• castor

Místy docela utrpení.. Dejte stranou logiku, morálku nebo jen prostou pravděpodobnost (živnost založená na odejmutí synka, navíc s tváří playboye, od rodiny), zatněte pěsti, začínáme!! Sic je ústřední dvojice relativně sympatická (o Sarah Jessice Parker to pochopitelně platí dvojnásob), tak to nemění nic na skutečnosti, že tu máme nevtipnou, neromantickou, neživotnou a zcela zbytečnou tovární záležitost (další v řadě, na kterou si naběhl nepoučitelný McConaughey)!!(15.7.2007)

Škoda, že si to hraje na romantický film, být psychologickou komedií, tak vyzní líp. Protože věci, které probírá, jsou trošku závažnější, než romantická komedie unese.(23.11.2008)

• Gilmour93

Lemra líná byl ten chipmunk. Za účinkování v podobných „romanticko-komediálních“ kolovratech neměl McConaugheyho kousnout do ruky, ale několikrát do prdele..(22.4.2014)

• - Scénáristé Tom J. Astle a Matt Ember utekli Lemrou línou z náruče televize. Jako její druhý celovečerní projekt je paradoxně adaptace klasického TV seriálu Mela Brookse ze šedesátých let minulého století – Get Smart. (imro)

• - Podľa správy American Humane Association (AHA) pri nakrúcaní uhynuli veveričky, ktoré účinkovali vo filme. (Raccoon.city)

• - Po ukončení kultovního seriálu Sex ve městě vykročila Sarah Jessica Parker do světa celovečerních filmů úspěšně jako její tři další kolegyně. (imro)