Lemra líná

Failure to Launch

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

Opět další z nekonečně dlouhé řady romantických komedií, které sice nejsou nic extra, ale naštěstí se jedná o pohodový snímek.(13.2.2011)

• Stanislaus

Oddychová průměrná romantická komedie, která mě ničím nepřekvapila. Dějově jde o klišé, kde vím jak film skončí již na začátku. Celkem nenásilné herecké obsazení a délkově zvládnuté tak akorát. Chytře vsunutý agresivní čipmank, delfín a ještěrka ... ale i tak 50%.(13.2.2010)

Svěží,přijemná a vtipná oddychovka nejen na jeden nudný sobotní večer,která by ovšem byla bez okouzlující "náladové" krásky Zooey Deschanel (a kousavých zvířátek) stěží poloviční. Ta čtvrtá hvězda je čistě pro Kit(Zooey) kvůli níž se na toto opět rád znovu podívám..A drozd byl taky fakt boží :))(22.11.2008)

• rikitiki

Zapomenutelné nic. /14. 2. 2011/(14.2.2011)

Průměrná komedie která neurazí a občas se při ní docela slušně zasmějete.(22.11.2008)

• - Vzduchovka BB, kterou Ace a Kit používají k zastřelení drozda je Red Ryder. (c.tucker)

• - Baseballový zápas, na který vzal Tripp Paulu, byl domácí zápas New Orleans Zephyrs. (c.tucker)

• - Podľa správy American Humane Association (AHA) pri nakrúcaní uhynuli veveričky, ktoré účinkovali vo filme. (Raccoon.city)