poster

Lemra líná

 • USA

  Failure to Launch

 • Slovensko

  Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djoker
  ****

  Lemra líná určitě pobaví diváky, kteří jsou v pozici hlavního hrdiny, nebo se v ní brzo ocitnou, což je i můj případ. Do jeho příběhu jsem se vžil opravdu rychle. Když je na scéně Zooey, tak s přehledem strká všechny ostatní do kapsy a je zároveň největším plusem filmu. Napodruhé to funguje snad ještě lépe, takže zvyšuji. Nakonec tedy filmu zůstává jediný mínus a tím je Sarah Jessica Parker, jednoznačně nejodpudivější herečka svojí generace.(13.2.2011)

 • Dragoni
  ***

  Slečna Parkerová je pěkná lasička, Zooey je super trhlá a i když to má i slabší chvilky, tak záchrana ptáka neměla chybu, herecké obsazení mi sedlo a i když Sarah Jessicu Parker jsem nemusel v Sexu ve Městě a dlouho jsem váhal jestli na tenhle snímek kouknout, nakonec se to vyplatilo a já se dobře bavil. 55 %(10.5.2013)

 • Sofia
  ****

  Pro mě jedna z nejlepších komedií za poslední dobu - záměrně vynechávám slovo romantická, protože po romantice tu není ani stopa. Je to prostě zábávná sonda do života dnešních singlů okolo třicítky. Chemie mezi Matthew a Sarah Jessicou podle mě naprosto funguje, pochvalu si zaslouží i jeho prdlí rodiče, naprostou jedničkou je ale bláznivá spolubydlící v podání Zooey Deschanel.(2.4.2006)

 • Dever
  **

  Soundtrack Rolfe Kent: 1. Crazy Little Thing Called Love - The 88 ,2. Not Bad At All - Steve McDonald ,3. Forget My Heart - Simon Steadman ,4. Hey Man! - The Vacancies ,5. More Than a Friend - All Too Much ,6. Original Drum - Sister Carol ,7. Roady - Fat Freddy's Drop ,8. Never Never Give You Up - Barry White ,9. Dance Me to the End of Love - Madeleine Peyroux ,10. Oba, Oba - Astrud Gilberto ,11. Cloud In Your Sky - Without Gravity ,12. Pandajero - Cantoma ,(19.5.2011)

 • movie
  ***

  50% Nenadchne, ale neurazí. Celkem ideální film, pokud už se na nějaký máte dívat s rodiči u vína. Je to dobře obsazené, tedy mimo Matthew McConaughey.(14.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace