Lemra líná

Failure to Launch

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

TV/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 7/10/// +Sarah Jessica Parker je pořád kus a s každým filmem je mi sympatičtější, Matthew McConaughey je ve své roli velmi přirozený a nelze si nevšimnout Bradleyho Coopera, ve filmu je spousta velmi příjemných hlášek, dobrá hudba a fain nálada snímku potěší -v závěru se už moc tlačí na pilu a je tu cítit snaha o nějaké ukončení, navíc se v poslední třetině hodně vytratí humor/// Kdybych věděl jak mě Lemra líná překvapí a pobaví už dávno bych se šel flákat na pohovku a vychutnával si tento film. Vždyť to je možná film o tom co budu dělat za deset let a jaký budu. Pohodička, pařby, akce s přáteli, budu se držet doma u rodičů, však proč někam spěchat když je doma taková pohoda. A pak si zase uvědomím, že to je jenom film a skutečnost může být taky dosti odlišná. Nicméně příjemná hodinka a půl ve společnosti dobrých herců a krásné myšlenky./// Celkem 77%///(29.3.2011)

• IQ Tiqe

50% *** Opět jde o variaci stokrát ohraného tématu, konec je předem jasný, takže vás můžou překvapit jen vtipné scény nebo způsob jakým se k happyendu režisér dopracuje. Můžu říct, že jsem se u tohohle filmu nenudil, ale zároveň mi nic nepřinesl, je to taková oddychovka na zabití odpoledne.(28.11.2008)

Nadprůměrné momenty střídaly bohužel momenty slabší (především ty se zvířaty a konečnej heppáč). Jinak Zooey je prostě úžasná. I díky ní prostě pod 3 hvězdičky jít nemůžu. 6/10(13.2.2010)

• Enšpígl

Jestli tohle je film, tak to co je po tom peklo ?(3.4.2014)

V porovnaní so striptérom bežiacim súbežne na susednom kanále bola toto výborná komédia. Nie, že by som sa váľala smiechom, ale aspoň som neplakala od zúfalstva.(14.10.2008)