Lemra líná

Lemra lemravá

Komedie / Romantický

USA, 2006, 97 min

• ajuska

Vzhledem k mému nulovému očekávání to nakonec nebyl zas až takový průšvih. Lehce podprůměrná komedie s několika ucházejícími okamžiky a solidně šlapající první polovinou, ale i s trapným rozuzlením romantické zápletky a přímo zoufalými rádoby vtipy, které se týkají kousajících zvířat a oživování drozda.(8.3.2007)

V porovnaní so striptérom bežiacim súbežne na susednom kanále bola toto výborná komédia. Nie, že by som sa váľala smiechom, ale aspoň som neplakala od zúfalstva.(14.10.2008)

60%(10.3.2010)

Takova nicim neprekvapujici, ale ani neurazejici romanticka komedie, kde je dej jasnej od zacatku do konce prakticky jeste pred zacatkem filmu. Trosku me zklamal malej pocet vtipu, precejen se z nejakejch situaci dalo vytezit vic a ceskej nazev je taky docela matouci, i kdyz je vostrej. Nicmene McConaughey je tady slusnej sympatak a Parker, ackoliv viditelne uz na roli stara a kdovijak pekna taky uz neni, tak se k nemu docela hodila a zahrala slusne. Favoritem tu je ale naprosto perfektni Zooey, ktera se s nicim nesere a jeji sceny patri k tomu nejlepsimu z filmu.(18.10.2008)

• Roman.Ticka

Tomu filmu jsem se vyhýbala jak čert kříži, především pro herecké obsazení, ale včera jsem překonala sama sebe. Nic neříkající paskvil o ničem. MM se tu naparoval jak kohout na cizím smetišti, SJP bez komentáře. Co vadí americké veřejnosti, to Česko otevřeně podporuje svou úžasnou "sociální" politikou, takže opět dědíme nepříliš lichotivé nešvary z míst za velkou louží. A navíc je situace alarmující s prakticky nulovou nadějí na změnu k lepšímu. Osamostatnit se dnes neznamená vzlétnout z hnízda, ale skočit do propasti. Ještě něco k trapným chvilkám ve filmu - bylo jich dost (př. reality show), ale nejvíc vyčnívaly scény s rodiči. Táta byl fuckt nepříjemným příměrem nově nabyté svobody. Stačilo, škoda mého drahocenného času, v tomto případě.(11.5.2013)

• - Baseballový zápas, na který vzal Tripp Paulu, byl domácí zápas New Orleans Zephyrs. (c.tucker)

• - Ve filmu se měl původně objevit také Robert Duvall, ale nakonec ho nahradil Terry Bradshaw. (imro)

• - Podľa správy American Humane Association (AHA) pri nakrúcaní uhynuli veveričky, ktoré účinkovali vo filme. (Raccoon.city)