poster

Sexy Pistols

 • Francie

  Bandidas

 • Francie

  Bandidas

 • Slovensko

  Sexi Pistols

 • Slovensko

  Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  odpad!

  Tohle je výsměch americkému westernu i životu v té době. Film založený jedině na "krásných" herečkách a jejich výstřizích. Ty dvě by si dokázal podat (zneškodnit a oddělat) každý normálně stavěný chlap a většina ženských od rány včetně mě. Obě najednou a s potěšením(9.1.2009)

 • mat.ilda
  *

  No jo, další slaboduchý výlisek sjel z pásu. Je složen hlavně z laciných triků, z nichž nejlacinějším se zdá být obsazení dvou hispánských krasavic, zaručený to magnet na diváka mužského rodu. Netroufám si odhadnout jeho návštěvnost v kinech, já osobně bych ho však umístila nanejvýš na nosič DVD, sekce bonusy, podsekce vystřižené scény. Celý.(1.3.2009)

 • tron
  ***

  „Ruky hore!“ – „Dole!“ – „Hore!“ – „Dole!“ Vlastne ani neviem, prečo dávam až 60%, ale už mi asi u Bessona začína byť všetko jedno a som rád, že to nedopadlo ako „Taxi 186“. Človek sa naučí byť vďačný aj za maličkosti, ak musí. Z jeho miestami až odpudivej produkcie (je to skrátka hanba na človeka, ktorý bol kedysi „francúzsky Spielberg" a robil filmy ako MAGICKÁ HLBOČINA a LEON) vyšlo už vskutku všeličo. Začínajúc blbosťami, končiac u kvalitných záležitostí NOC S NABRÚSENOU BRITVOU a UTRHNUTÝ Z REŤAZÍ (asi ale nemusím dodávať, že tých bolo OVEĽA menej). Tento ženský buddy western nakoniec nedopadol tak zle, ako som čakal. Môže za to predovšetkým nenáročná videoklipová réžia, pekná výprava a atraktívne herecké trio Hayeková, Cruzová, Zahn. Takže príjemne strávený večerný priemer.(23.12.2007)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Zajímavé je, jak si vaše země umí zdůvodnit porušování práv těch ostatních." Na konci 19. století ještě nebylo americkým národním sportem žalovat kohokoli za cokoli, takže se Maria a Sára, s kolty v rukou a s šátky přes tváře, vydaly na zdvořilostní návštěvy bankovních poboček, aby získaly zpět rodinné finance. To je dobře, protože krásné holky, s povolením používat pistole a sex, mě obvykle hodně baví. Z nějakého záhadného důvodu však té zábavy tentokrát nebylo tolik, v kolik jsem doufal, ale nic se neděje. Obě desperátky čekám večer kolem desáté v trezoru ČNB a určitě se na vylepšení hodnocení nějak domluvíme.(6.4.2016)

 • viperblade
  ****

  Kdo očekává od filmu s názvem "Sexy Pistols" něco jiného, než že se tam budou předvádět 2 sexy pistolnice, bude zklamán.(16.5.2007)

 • Sam Shepard

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace