poster

Sexy Pistols

 • Francie

  Bandidas

 • Francie

  Bandidas

 • Slovensko

  Sexi Pistols

 • Slovensko

  Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Eric Serra: 1. The Scientific Method ,2. Maria y Su Caballo ,3. Sara y Maria ,4. You Killed My Father ,5. Solmo ,6. Los Peones en la Iglesia ,7. Traperas ,8. El Pueblo en la Caverna ,9. Adious ,10. La Escuela de Billbuck ,11. El Torrente ,12. Compañeras ,13. Las Bandidas ,14. Marijo en el Saloon ,15. Los Mercenarios ,16. Novios en el Banco ,17. Robodos ,18. Ladronas y Horcas ,19. Cirios ,20. Prelio ,21. Bandidas Finalio ,22. Leyenda y Muerte ,23. Le Echamos de Menos ,24. Las Bandidas (reprise) ,(14.5.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Na tohle se nikdo nemůže dívat s velkým očekáváním, protože je jasné, co přijde - jednoduchost a čitelnost. Tím pádem odpadají nároční diváci, zato ti, kdo chtějí na chvíli vypnout, by mohli být spokojeni. Nejde o žádný filmový skvost, ale dvojice sexy krásek v hlavních rolích s přímo kouzelným španělským přízvukem to utáhne. Penélope navíc skvěle výrazově podává tak trochu naivku a Steve Zahn si konečně zahrál roli "ne-slizouna". Mě to bavilo.(7.7.2010)

 • Flipper
  **

  Síce prvý make-up vznikol už za čias faraónov, neverím, že niekedy sa v Mexiku nosil až taký pekný, žeby mohol konkurovať všetkým značkám v súčastnosti. Dve naše Mexičanky však s ním aj vstávali aj si líhali spať. Úžasné. Porovnať to bolo jednoduché, lebo keď som tento film videl v telke a išla reklama na L´oreal Paris a hádajte kto bol v reklame takisto nalíčeny ako v tomto filme? Samotná Penelope. Preto o vážnosti tohto snímku veľmi hovoriť nemožno. Možno ho prirovnať k Wild Wild West no aj ten sa mi zdal miestami vtipnejší. Pozerať sa však na Salmu a Penelopé ako robia kliky vo vode sa však dalo. Posledný "premyslený" záver a slowtime záber boli podľa mňa zbytočne vyhodené peniaze. Nečudo asi ostali z 35 milionového rozpočtu a preto ich trebalo ukázať. 2 hviezdy za hlavné predstaviteľky.(25.1.2009)

 • Jacinda
  odpad!

  Tohle je výsměch americkému westernu i životu v té době. Film založený jedině na "krásných" herečkách a jejich výstřizích. Ty dvě by si dokázal podat (zneškodnit a oddělat) každý normálně stavěný chlap a většina ženských od rány včetně mě. Obě najednou a s potěšením(9.1.2009)

 • choze
  **

  Veletrapný komediální ženský western z rychlokvaškové produkce Luca Bessona. Plusy - námět, Salma Hayek a střízlivá stopáž, díky níž film uteče jako voda i přesto, že se v něm nic neděje. Mínusy - vše ostatní. Žádná akce, žádná erotika, žádné hlášky, estrádní humor (mluvení se zvířaty, Salmino škytání, neustálé líbačky) a zuřivé přehrávání Penelope Cruz, přičemž Bessonem opět jen hrubě načrtnutý scénář ještě zdůrazňuje nevýrazná režie pánů debutantů.(19.7.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace