poster

Sexy Pistols

 • Francie

  Bandidas

 • Francie

  Bandidas

 • Slovensko

  Sexi Pistols

 • Slovensko

  Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Hej, lidi, tenhle film je fakt zbyteč...drž zobák, inteligentní části mozku, ty bys snad odmítnul jízdu s takovou cowgirl? (Lhostejno kterou, ale madam Salma má zvláštní bonus za věk...v jejím podání naprosto nádherný věk;)) No, ale vážně - tenhle film opravdu je zbytečný. Nejde o nabitou parodii, jako byla Viva Maria (rozkošná mladá Bardotka a podobně rozkošná Jeanne Moreau), ale jen o jakousi modernistickou komédii, díky postavě kriminalistického vědátora a hodně divného padoucha silně zavánějící Wild Wild Westem. A před jeho osudem (dvě hvězdičky) Bandidas zachraňují jen ty dvě nechutně roztomilé a rozdováděné dámy v hlavních rolích. Možná to je tím, že jsem zrovna v té době zběsile dopisoval diplomku, ale i těch 60% dávám jen s velkým sebezapřením. PS: O rok a půl později - ne, nebylo to tím, že jsem dopisoval diplomku;)(16.4.2008)

 • AngelAngie
  **

  Čekala jsem daleko větší průšvih, takže milé překvapení, Penélope a Salma jsou jako dvojka opravdu .. hmmm, sexy, ale to tvůrci věděli moc dobře.(7.8.2007)

 • GilEstel
  **

  Že by předzvěst ženské emancipace koncem 19. století? Na Divokém západě? Ehm ehm... Na tomhle filmu je něco sexy. Bohužel to není ani precizní filmařina, ani herecké výkony, ani myšlenka......Jak málo stačí k natočení filmu. Měl to raději natočit Rodriguez a udělat z toho Grindhouse.(12.9.2016)

 • Pedestrian
  ***

  Prostě sexy pistolnice.(10.6.2006)

 • Renton
  *

  Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen .. Tento scénář z dílny Luc Bessona rozhodně nenavazuje na jeho dřívější díla nebo na nedávný cool záchvěv Danny the Dog. Nápad ujde, ale rozvedení je velice prostinký a mnoho aspektů zůstává zcela nepropracovaných, včetně hlavních postav a jejich možností. Režie je na tom více méně podobně. Nepřináší nic působivějšího a nápaditého. Jejím kladem je jedině spád, takže vše vcelku rychle ubíhá, přesto některé scény jsou dosti ubíjející. Dalším z mála kladů je ženské obsazení - Salma Hayek a Penélope Cruz jsou kočky, jejich herecký potenciál sice zůstává nevyužit, ale jejich krása opravdu prozáří (zvláště Penélope) nejeden záběr. Humor, který mohl všechny předcházející neduhy zachránit a zlepšit celkový dojem je ovšem velice strohý a dostavuje se v drobných dávkách, což jen podtrhuje zklamání, které Bandidas zanechají.(28.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace