Sexy Pistols

Sexi Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

Zábavné, milé, neškodné :-)(6.2.2012)

Na tohle se nikdo nemůže dívat s velkým očekáváním, protože je jasné, co přijde - jednoduchost a čitelnost. Tím pádem odpadají nároční diváci, zato ti, kdo chtějí na chvíli vypnout, by mohli být spokojeni. Nejde o žádný filmový skvost, ale dvojice sexy krásek v hlavních rolích s přímo kouzelným španělským přízvukem to utáhne. Penélope navíc skvěle výrazově podává tak trochu naivku a Steve Zahn si konečně zahrál roli "ne-slizouna". Mě to bavilo.(7.7.2010)

Pokud máte, můžete a chcete vypnout myšlení, polahoďte oku, protože v případě této krásně barevné pohlednice s dvěma uhrančivými samicemi uprostřed polahozeno nabeton bude. A čert vem, že jen to oko.(2.11.2006)

• Lateef

Teď už chápu, proč se kolegovi pshimimu tak moc zvedlo vodné a stočné:) Bohužel to byl jeden z hodně mála momentů, při kterých mě film bavil. Děj je průhlednější než břicho průměrného Somálce, předvídat lze s předstihem vše a netřeba ani věštící kouli. Jenom jakžtakž fungující trojice Cruz, Hayek, Zahn drží film nad jámou vedoucí do odpadních stok. Na jedno shlédnutí... maximálně... 35 miliónů dolarů(rozpočet)/10,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(30.3.2008)

• sud

Westernová komedie se dvěma krásnýma holkama alá Petrolejářky ? Ale jo, proč ne. I když ani jedna z nich nepatří mezi mé oblíbené herečky, rád si je prohlédnu :-). 40%.(1.1.2009)

• - Snímek natáčeli ve slavné mexické lokalitě Durango, kde vznikly klasické westerny jako El Topo (1970), či Pat Garrett a Billy the Kid (1973). Mnohé z filmových kulis, které tam byly postaveny za víc jak sto let filmování, tvůrci využívají dodnes. (imro)

• - Sexy akční komedie za 35 milionů dolarů utržila například v Holandsku během úvodních dnů promítání v dvacet kinech 49 552 eur. (imro)

• - Steve Zahn se s oběma herečkami v hlavních rolích už setkal na natáčení jiných filmů. S Penélope Cruz mají za sebou Saharu (2005) a se Salmou Hayek Řetěz bláznů (2000). (imro)