Sexy Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

• Jacinda

Tohle je výsměch americkému westernu i životu v té době. Film založený jedině na "krásných" herečkách a jejich výstřizích. Ty dvě by si dokázal podat (zneškodnit a oddělat) každý normálně stavěný chlap a většina ženských od rány včetně mě. Obě najednou a s potěšením(9.1.2009)

• mat.ilda

No jo, další slaboduchý výlisek sjel z pásu. Je složen hlavně z laciných triků, z nichž nejlacinějším se zdá být obsazení dvou hispánských krasavic, zaručený to magnet na diváka mužského rodu. Netroufám si odhadnout jeho návštěvnost v kinech, já osobně bych ho však umístila nanejvýš na nosič DVD, sekce bonusy, podsekce vystřižené scény. Celý.(1.3.2009)

„Ruky hore!“ – „Dole!“ – „Hore!“ – „Dole!“ Vlastne ani neviem, prečo dávam až 60%, ale už mi asi u Bessona začína byť všetko jedno a som rád, že to nedopadlo ako „Taxi 186“. Človek sa naučí byť vďačný aj za maličkosti, ak musí. Z jeho miestami až odpudivej produkcie (je to skrátka hanba na človeka, ktorý bol kedysi „francúzsky Spielberg" a robil filmy ako MAGICKÁ HLBOČINA a LEON) vyšlo už vskutku všeličo. Začínajúc blbosťami, končiac u kvalitných záležitostí NOC S NABRÚSENOU BRITVOU a UTRHNUTÝ Z REŤAZÍ (asi ale nemusím dodávať, že tých bolo OVEĽA menej). Tento ženský buddy western nakoniec nedopadol tak zle, ako som čakal. Môže za to predovšetkým nenáročná videoklipová réžia, pekná výprava a atraktívne herecké trio Hayeková, Cruzová, Zahn. Takže príjemne strávený večerný priemer.(23.12.2007)

"Zajímavé je, jak si vaše země umí zdůvodnit porušování práv těch ostatních." Na konci 19. století ještě nebylo americkým národním sportem žalovat kohokoli za cokoli, takže se Maria a Sára, s kolty v rukou a s šátky přes tváře, vydaly na zdvořilostní návštěvy bankovních poboček, aby získaly zpět rodinné finance. To je dobře, protože krásné holky, s povolením používat pistole a sex, mě obvykle hodně baví. Z nějakého záhadného důvodu však té zábavy tentokrát nebylo tolik, v kolik jsem doufal, ale nic se neděje. Obě desperátky čekám večer kolem desáté v trezoru ČNB a určitě se na vylepšení hodnocení nějak domluvíme.(6.4.2016)

Kdo očekává od filmu s názvem "Sexy Pistols" něco jiného, než že se tam budou předvádět 2 sexy pistolnice, bude zklamán.(16.5.2007)

• Sam Shepard