Sexy Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

• Djkoma

Oddechovka, která upoutá nejen krásou hlavních hrdinek, ale i hloubkou jejich výstřihů:). Nenáročná cesta za pomstvou smrti otce. PS: představte si, že se s vámi střídavě líbají obě hlavní hrdinky a vy máte rozhodnout, která je lepší :) že by vám to asi trvalo :)(26.7.2006)

• sud

Westernová komedie se dvěma krásnýma holkama alá Petrolejářky ? Ale jo, proč ne. I když ani jedna z nich nepatří mezi mé oblíbené herečky, rád si je prohlédnu :-). 40%.(1.1.2009)

• Lynn

Trochu mi to připomínalo Wild Wild West - asi proto, že i Sexy Pistols jsou z rodu jednoduchých westernových komedií, pro něž by pes neštěknul :-)(17.1.2009)

Na tohle se nikdo nemůže dívat s velkým očekáváním, protože je jasné, co přijde - jednoduchost a čitelnost. Tím pádem odpadají nároční diváci, zato ti, kdo chtějí na chvíli vypnout, by mohli být spokojeni. Nejde o žádný filmový skvost, ale dvojice sexy krásek v hlavních rolích s přímo kouzelným španělským přízvukem to utáhne. Penélope navíc skvěle výrazově podává tak trochu naivku a Steve Zahn si konečně zahrál roli "ne-slizouna". Mě to bavilo.(7.7.2010)

• Lateef

Teď už chápu, proč se kolegovi pshimimu tak moc zvedlo vodné a stočné:) Bohužel to byl jeden z hodně mála momentů, při kterých mě film bavil. Děj je průhlednější než břicho průměrného Somálce, předvídat lze s předstihem vše a netřeba ani věštící kouli. Jenom jakžtakž fungující trojice Cruz, Hayek, Zahn drží film nad jámou vedoucí do odpadních stok. Na jedno shlédnutí... maximálně... 35 miliónů dolarů(rozpočet)/10,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(30.3.2008)