Sexy Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

• Djkoma

Oddechovka, která upoutá nejen krásou hlavních hrdinek, ale i hloubkou jejich výstřihů:). Nenáročná cesta za pomstvou smrti otce. PS: představte si, že se s vámi střídavě líbají obě hlavní hrdinky a vy máte rozhodnout, která je lepší :) že by vám to asi trvalo :)(26.7.2006)

(2,5*)(20.10.2010)

• Radek99

Falešnice. Není tam ani sex, ani ty pistolnice. Jenom hořká pachuť v ústech z toho, jak málo stačí k natočení filmu...totiž nadržený divák...(31.3.2008)

• AngelAngie

Čekala jsem daleko větší průšvih, takže milé překvapení, Penélope a Salma jsou jako dvojka opravdu .. hmmm, sexy, ale to tvůrci věděli moc dobře.(7.8.2007)

"Zajímavé je, jak si vaše země umí zdůvodnit porušování práv těch ostatních." Na konci 19. století ještě nebylo americkým národním sportem žalovat kohokoli za cokoli, takže se Maria a Sára, s kolty v rukou a s šátky přes tváře, vydaly na zdvořilostní návštěvy bankovních poboček, aby získaly zpět rodinné finance. To je dobře, protože krásné holky, s povolením používat pistole a sex, mě obvykle hodně baví. Z nějakého záhadného důvodu však té zábavy tentokrát nebylo tolik, v kolik jsem doufal, ale nic se neděje. Obě desperátky čekám večer kolem desáté v trezoru ČNB a určitě se na vylepšení hodnocení nějak domluvíme.(6.4.2016)

• - Snímek natáčeli ve slavné mexické lokalitě Durango, kde vznikly klasické westerny jako El Topo (1970), či Pat Garrett a Billy the Kid (1973). Mnohé z filmových kulis, které tam byly postaveny za víc jak sto let filmování, tvůrci využívají dodnes. (imro)

• - Příběh filmu je zasazen do roku 1848. Když se Sara (Salma Hayek) snaží vyloupit banku, brouká si melodii "An Den Schonen Blauen Donau". Tuto skladbu zkomponoval Johan Strauss v roce 1867, tedy téměř o dvacet let později. (Cheeker)

• - Film se natáčel v okolí horského města Real De Catorce, ke kterému existuje pouze jediný přístup, a to přes tunel. Salma Hayek a Penélope Cruz mu daly přezdívku "město duchů". (lesumir)