Sexy Pistols

Sexi Pistols

Sexi pištoľníčky

Akční / Komedie / Krimi / Western

Francie / Mexiko / USA, 2006, 90 min

Hej, lidi, tenhle film je fakt zbyteč...drž zobák, inteligentní části mozku, ty bys snad odmítnul jízdu s takovou cowgirl? (Lhostejno kterou, ale madam Salma má zvláštní bonus za věk...v jejím podání naprosto nádherný věk;)) No, ale vážně - tenhle film opravdu je zbytečný. Nejde o nabitou parodii, jako byla Viva Maria (rozkošná mladá Bardotka a podobně rozkošná Jeanne Moreau), ale jen o jakousi modernistickou komédii, díky postavě kriminalistického vědátora a hodně divného padoucha silně zavánějící Wild Wild Westem. A před jeho osudem (dvě hvězdičky) Bandidas zachraňují jen ty dvě nechutně roztomilé a rozdováděné dámy v hlavních rolích. Možná to je tím, že jsem zrovna v té době zběsile dopisoval diplomku, ale i těch 60% dávám jen s velkým sebezapřením. PS: O rok a půl později - ne, nebylo to tím, že jsem dopisoval diplomku;)(16.4.2008)

• AngelAngie

Čekala jsem daleko větší průšvih, takže milé překvapení, Penélope a Salma jsou jako dvojka opravdu .. hmmm, sexy, ale to tvůrci věděli moc dobře.(7.8.2007)

• GilEstel

Že by předzvěst ženské emancipace koncem 19. století? Na Divokém západě? Ehm ehm... Na tomhle filmu je něco sexy. Bohužel to není ani precizní filmařina, ani herecké výkony, ani myšlenka......Jak málo stačí k natočení filmu. Měl to raději natočit Rodriguez a udělat z toho Grindhouse.(12.9.2016)

Prostě sexy pistolnice.(10.6.2006)

• Renton

Scénář: Luc Besson, Robert Mark Kamen .. Tento scénář z dílny Luc Bessona rozhodně nenavazuje na jeho dřívější díla nebo na nedávný cool záchvěv Danny the Dog. Nápad ujde, ale rozvedení je velice prostinký a mnoho aspektů zůstává zcela nepropracovaných, včetně hlavních postav a jejich možností. Režie je na tom více méně podobně. Nepřináší nic působivějšího a nápaditého. Jejím kladem je jedině spád, takže vše vcelku rychle ubíhá, přesto některé scény jsou dosti ubíjející. Dalším z mála kladů je ženské obsazení - Salma Hayek a Penélope Cruz jsou kočky, jejich herecký potenciál sice zůstává nevyužit, ale jejich krása opravdu prozáří (zvláště Penélope) nejeden záběr. Humor, který mohl všechny předcházející neduhy zachránit a zlepšit celkový dojem je ovšem velice strohý a dostavuje se v drobných dávkách, což jen podtrhuje zklamání, které Bandidas zanechají.(28.3.2006)