Past na rodiče

Parent Trap, The

Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Nuže - viděl jsem Luisu A Lotku (černobílé), a i když se mi to líbilo, přece jen jde o dílko drobet omšelé...a co s tím má společného Past Na Rodiče? Kromě toho, že jde o výborného nástupce původního kousku, vůbec nic:) Tentokrát obě sestřičky (v rámci zvýšení líbivosti příběhu) pocházejí z vyšších kruhů, a vůbec celý film je takový roztomilý a uhlazený, tak jak to mají mazlíčci rádi. Zpracování je bez debat na vysoké úrovni...pořád mi dělá problémy věřit, že obě dvojčata hrála jediná mladá slečna (tehdy ještě skutečně hezká Lindsay Lohan). Narážky na jiné Disneyovic počiny jsou také vtipné, proč tomu tedy nedávám *****? Ať řeknu cokoliv, pokud bude někdo chtít psa bít, hůl si najde tak jako tak, takže dejme tomu, že nesnáším chvástání a spojení "dokonalé filmové triky" je mi proti srsti;)(3.10.2003)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $66,308,518Tržby Celosvetovo $92,108,518║ Obsadenie tu je dosť slušné len škoda, že príbeh nie je až tak vyšperkovaný aby to nebola len klasická ničím extra zaujímavá rodinná komédia. /60%/(12.6.2006)

Celkem podařená variace na Luisu a Lotku.. Lindsey byla docela roztomilá holčička :)))(9.6.2006)

Miluju, jak jedna té druhé pichala ucho :D jau :D(4.4.2009)

Nick a Elizabeth se před jedenácti lety rozvedli a v klidu si svůj megalomanský majetek rozdělili rovným dílem. Právě narozená dvojčata Annie a Hallie rovněž nerozřezali příčným řezem, ale pragmaticky si vzali každý jedno. Jenže nyní se na letním táboře potkávají obě slečny, zjišťují nápadnou podobu, stejná data narození i absenci jednoho z živitelů a v jejich malých hlavičkách se již rodí poťouchlý plán na obnovení rodiny spočívající v záměně identit prťavých konspirátorek.(5.2.2009)