poster

Past na rodiče

 • USA

  Parent Trap, The

 • Slovensko

  Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

 • Kothy
  ****

  Tenkrát ještě nikdo netušil, co z téhle roztomilé holčičky nakonec vyroste...(9.2.2013)

 • Momo_desu
  ***

  Tu bola ešte Lohanka Johanka slušné dievča teraz je to prefetovaná běhna, Ale ktovie možno to už robila za cukríky. Tak či tak jeden z jej lepších hereckých výkonov.(24.1.2013)

 • gouryella
  ****

  Jedno z nejvetsich prekvapeni, ktere jsem videl sice jen na DVD, ale presto mohu z klidem tento snimek prohlasit za jeden z vrcholu detskeho filmu. Disney se opet predvedl – nadprumerny scenar, spousta milych nevtiravych vtipu.(31.7.2002)

 • aniiicka
  *****

  Jeden z mých zamilovaných dětských filmů, na který se při příležitostném vysílání vždycky ráda podívám. Lindsay Lohan je tu vážně skvělá a pamatuju si, jak se mi vždycky líbila táborová část a pak plánování Annie a Hallie...prostředí Londýna a vinic v Kalifornii. I další herci a jejich postavy jsou skvělí...elegantní a krásná Natasha Richardson (RIP), pohledný sympaťák Dennis Quaid a úžasně vtipné byly i postavy komorníka Martina a Chessy. Přiznám se, že film už znám skoro nazpaměť...a podle mě má vše, co má dobrá rodinná komedie mít...vtipné, docela dost hlášek, krásně dojemné, příjemný (můj velmi oblíbený) soundtrack...Here comes the sun, LOVE, Ev'ry time we say goodbye...http://www.youtube.com/watch?v=GJRGynQG2sI(12.5.2012)

 • meave
  ****

  Lujza a Lotka v americkom vydaní. Keď vezmem do úvahy, že film je fikcia a príbeh môže byť "ako v rozprávke", nemôžem dať menej ako 4*. Dievča/tá sú milé, vtipy zábavné a celkový dojem veľmi dobrý.(22.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace