Past na rodiče

Parent Trap, The

Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Rodinná komedie pro kterou mám slabost.. Spousta příjemného humoru, krásná Natasha Richardson, roztomilá Lindsay Lohan hned 2x, film, který neomrzí ani po několikerém shlédnutí.. :-)(5.2.2008)

Tohle už jsem tak dlouho neviděl! :) Ale pamatuju si to úplně přesně a vím, že se jedná o velmi milý film... :)(5.9.2009)

Velice podařený rodinný film je celý postavený na vynikajícím hereckém výkonu Lindsay Lohan. Díky práci trikařů není problém uvěřit, že sledujeme dvojčata. Na celém filmu je vidět, že producenti zbytečně nešetřili a výsledkem je svěží, svižná a vtipná podívaná.(4.10.2003)

Velmi milý rodinný snímek, kde Lindsay Lohan svou dvojroli zvládla bravurně. To byla ještě roztomilá, ale nakonec z ní vyrostla stejnak docela hezká holka. Člověk se tu lecčemu zasměje, ale je hrůza, jak z dvouhodinového filmu dokážou naše televize díky reklamám udělat tříhodinový film.(16.6.2013)

Jeden z nejkrasnějších filmů, nemám víc co bych dodal. :-)(5.1.2014)