Past na rodiče

Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

• anais

Dětem se to asi líbit bude, a to je účel. Jenže, tenhle film je příliš dlouhý, malá Lindsey Lohanová hraje příšerně (i když vzhledem k náročnosti jejího dvojího obsazení klobouk dolů), příběh je neuvěřitelně plytký, řekl bych zhollywoodizovaný. Původní film jsem viděl (knihu nečetl), a tatínek se tam rozhodně nechoval jako idiot, což se o jeho americké verzi říci nedá. Typický příklad disneyovského hraného přeslazeného slizu. (když nad tím tak přemýšlím, tak moje negativní reakci roznítilo hlavně vysoké hodnocení na csfd, které mi v tomto případě přijde jako neuvěřitelný úlet)(17.6.2006)

• rikitiki

Stašně odpudivý fracek!(25.6.2011)

Člověk by rád propadl roztomilosti Lidsay Lohan před obdobím sexu, drog a rokenrolu, omámí ho láskyplná rodinná nálada snímku (a klasická předloha) i jistá režie Nancy Meyers, při zpětném pohledu se ale jedná o jednu klasickou situaci za druhou, takže dojmout jsem se nechal rád, ale v hodnocení -v tomto případě- rozum nepotlačím.(3.3.2016)

Miluju, jak jedna té druhé pichala ucho :D jau :D(4.4.2009)

Velmi milý rodinný snímek, kde Lindsay Lohan svou dvojroli zvládla bravurně. To byla ještě roztomilá, ale nakonec z ní vyrostla stejnak docela hezká holka. Člověk se tu lecčemu zasměje, ale je hrůza, jak z dvouhodinového filmu dokážou naše televize díky reklamám udělat tříhodinový film.(16.6.2013)