Past na rodiče

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

• rikitiki

Stašně odpudivý fracek!(25.6.2011)

Jeden z mých zamilovaných dětských filmů, na který se při příležitostném vysílání vždycky ráda podívám. Lindsay Lohan je tu vážně skvělá a pamatuju si, jak se mi vždycky líbila táborová část a pak plánování Annie a Hallie...prostředí Londýna a vinic v Kalifornii. I další herci a jejich postavy jsou skvělí...elegantní a krásná Natasha Richardson (RIP), pohledný sympaťák Dennis Quaid a úžasně vtipné byly i postavy komorníka Martina a Chessy. Přiznám se, že film už znám skoro nazpaměť...a podle mě má vše, co má dobrá rodinná komedie mít...vtipné, docela dost hlášek, krásně dojemné, příjemný (můj velmi oblíbený) soundtrack...Here comes the sun, LOVE, Ev'ry time we say goodbye...http://www.youtube.com/watch?v=GJRGynQG2sI(12.5.2012)

:::::::::::::::::::::::::::: Jako dítě jsem tenhle film měl opravdu rád ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::(5.6.2008)

Skvělá romantická komedie, na kterou se vždy rád podívám. Určeno pro všechny věkové kategorie. Příběh je podle mého názoru velmi nápaditý. Někomu se může zdát, že je to naprostá blbost, že by rodič nepoznal své dítě (i když je to druhé dvojče), ale to se dá přehlédnout. 80%(23.12.2007)

Tak tohle je opravdu výborný "rodinný" film se spoustou anglického humoru a nápaditým scénářem. Dětská dvojrole dotažená k dokonalosti.... Mám pro něj slabost :)(4.1.2003)

• - Na začátku tábora se objeví titulek hlásající "O 11 let a 9 měsíců později", což datuje dobu od početí dvojčátek a mělo by jim být přesně 11 let. Ve scéně na samotce ale říká Hellie (Lindsay Lohan), že jí "11. října bude 12", přičemž se scéna odehrává v červenci nebo srpnu. Titujek by tedy měl znít "O 12 let a 6 měsíců později". (Snilek1379)

• - Dvojičky dostali mená po dcérach režisérky Nancy Meyers a Charlesa Shyera. Obe si zahrali menšie role v ich spoločnom filme, postava jednej z nich sa volala Lindsey. (Karush)

• - Stratený chlapec, ktorý sa objaví v dievčenskom tábore, je Michael Lohan, brat Lindsey Lohanovej. (Karush)