Past na rodiče

The Parent Trap

Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Člověk by rád propadl roztomilosti Lidsay Lohan před obdobím sexu, drog a rokenrolu, omámí ho láskyplná rodinná nálada snímku (a klasická předloha) i jistá režie Nancy Meyers, při zpětném pohledu se ale jedná o jednu klasickou situaci za druhou, takže dojmout jsem se nechal rád, ale v hodnocení -v tomto případě- rozum nepotlačím.(3.3.2016)

Tenkrát ještě nikdo netušil, co z téhle roztomilé holčičky nakonec vyroste... Jinak super film. :)(9.2.2013)

Jeden z mých zamilovaných dětských filmů, na který se při příležitostném vysílání vždycky ráda podívám. Lindsay Lohan je tu vážně skvělá a pamatuju si, jak se mi vždycky líbila táborová část a pak plánování Annie a Hallie...prostředí Londýna a vinic v Kalifornii. I další herci a jejich postavy jsou skvělí...elegantní a krásná Natasha Richardson (RIP), pohledný sympaťák Dennis Quaid a úžasně vtipné byly i postavy komorníka Martina a Chessy. Přiznám se, že film už znám skoro nazpaměť...a podle mě má vše, co má dobrá rodinná komedie mít...vtipné, docela dost hlášek, krásně dojemné, příjemný (můj velmi oblíbený) soundtrack...Here comes the sun, LOVE, Ev'ry time we say goodbye...http://www.youtube.com/watch?v=GJRGynQG2sI(12.5.2012)

Skvělá romantická komedie, na kterou se vždy rád podívám. Určeno pro všechny věkové kategorie. Příběh je podle mého názoru velmi nápaditý. Někomu se může zdát, že je to naprostá blbost, že by rodič nepoznal své dítě (i když je to druhé dvojče), ale to se dá přehlédnout. 80%(23.12.2007)

Budu to tu opakovat, ale je to vážně podle mého jeden z těch lepších rodinných filmů... Lindsay Lohan to zahrála skvěle jako většina malých herců a hereček, ale kde je jich teď konec, že?.. Většina lidí si o tomhle filmu myslí, že Lindsay má dvojče, ale není tomu tak..:) Pro mě byl dobrý scénář i příběh se skvělým zprováním a doplněný dobrýmy výkony herců, který předvádí Dennis Quaid..:) Jiné komedie tomu nesahají ani po kotníky.. Dávám 4*(2.2.2007)

• - Nakrúcanie scény, v ktorej Annie s Hallie ležia na posteli a kamera sleduje zatiaľ niečo iné, trvalo šesť hodín, počas ktorých sa Lindsey prezliekala za Annie a Hallie. (Karush)

• - Když jsou v táboře dívky za trest zavřené na chatě a jedno z dvojčat jde ven, má ve vlasech bílou gumičku, ale na dalším záběru už má tmavou. (jirimat)

• - Při přivítání s otcem (Dennis Quaid) mená Hal (Lindsay Lohan) batoh, v dalším záběru ho už má. (jirimat)