Past na rodiče

The Parent Trap

Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Miluju, jak jedna té druhé pichala ucho :D jau :D(4.4.2009)

Heh. Ešte na strednej u nás na škole vyberali najlepších žiakov angličtiny z každej triedy. Nepýtajte sa ma na akú strednú som chodil, ale na to, aby ma vybrali mi stačilo vedieť rozoznať yes od no, a tak sa nás asi dvadsiatka šťastlivcov ocitla v kine :). Viete si predstaviť, ako asi chutí kino, keď zvyšok triedy rieši príklady z fyziky :). Ale nielen kvôli tomu má tento film moje sympatie. Je to proste príjemná, nenáročná zábava. Kde sú tie časy, keď dokázala zaujať aj vtedy ešte neskazená Lohanová?(19.6.2006)

TV/// Obsazení 8/10 Děj 10/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10///+celí film jako komplex, Lindsay je ohromující a je tam dvakrát .-ú, doslova všechny postavy, film je nenásilný, vtipný a příběh je kouzelný, vyjímečně se povedl i dabing, a nemohu opomenout rozdílná prostředí -trošku škoda že sluha, chůva a děda nedostávají více prostoru, mno a nejspíš se nedočkáme pokračování po 10ti letech/// Tak si říkám jestli bych byl před 8 lety kdy film vznikl ještě více uchvácen, přecejen teď jsem starší a Annie ani Hallie již není moje věková kategorie, přesto vím, že bych byl uchvácen tímto filmem stejně. Důvod je zřejmí, zde se díky nejedné výbroné veci (děj, herci...) podařilo natočit vskutku kouzelný snímek, který se bude líbit i moji babičce a od doby natočení neztratil nic ze svého kouzla, kterým učaruje diváky./// Celkem 92%///(9.6.2006)

Opravdu krásný snímek, v rámci žánru jeden z mých nejoblíbenějších. Je vidět, že když Lindsay Lohan ještě nebyla na drogách, měla obrovský herecký talent...(23.8.2012)

Výborná rodinná komedie ve které exceluje mladičká Lindsay Lohan, která zvládla úlohu dvojčat na jedničku.(30.8.2007)

• - Hallie Parkerová (Lindsay Lohanová) si v jedné scéně prozpěvuje píseň "Let's Get Together", která zazněla v původním filmu Parent Trap (1961) v podání Hayley Millsové. (MeGab)

• - Stratený chlapec, ktorý sa objaví v dievčenskom tábore, je Michael Lohan, brat Lindsey Lohanovej. (Karush)

• - V roli Vicky, matky Meredith Blakeové, hraje Joanna Barnesová. Joanna Barnesová hrála Vicky i v původním filmu Parent Trap (1961). Tam to ale byla ona, která se dvojčatům snažila otce odloudit. (MeGab)