Past na rodiče

Parent Trap, The

Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Tu bola ešte Lohanka Johanka slušné dievča teraz je to prefetovaná běhna, Ale ktovie možno to už robila za cukríky. Tak či tak jeden z jej lepších hereckých výkonov.(24.1.2013)

Hodnotím za 3..........Celkem dobře sluše sehraná komedie. Co se mi velice líbilo bylo herecké obsazení Natasha Richardson, Dennis Quaid tento pár byl veli skvěle sehraný to se musí nechat doufám, že je někde ještě spolu uvidím. Co se týče malých holčiček je úctihodné že se do takovéhoto filmu pustily a to bych řekl že selkem naplno, ale co bych řekl že svou roli nezvládli -herecké výkony strašně přemrštěně zahrané až přehnané. Celkový námět filmu se mi také nelíbyl chtělo to když už je to určeno především těm nejměnším , alespoň trochu více akce . Toť můj skromný názor.(28.6.2006)

Tak tohle je opravdu výborný "rodinný" film se spoustou anglického humoru a nápaditým scénářem. Dětská dvojrole dotažená k dokonalosti.... Mám pro něj slabost :)(4.1.2003)

Hehe :) Rodinná komedie jak má být! Když se řekne rodinná komedie tak si vyvavím přesně tento film. Film potěšující všechny členy rodiny - jak malé děti, tak dospělé rodiče. Příběhová linie je skvěle pochopitelná pro diváka v jakémkoliv věku. Nevím co se mi na filmu tak líbilo, ale nejspíš to, že ve filmu skoro není použito žádné násilí, vše je dětsky a romanticky barevné a veselé. U tohoto snímku bych nerozebíral každou část film zvlášť, ale bral bych ho jako celek, což se nakonec má. Jako celek je film prostě dokonalý. Dále bych zmínil hlavní aktérku Lindsay Lohan, která hraje to nejsladší koťátko jaké jen jde. Opravdu je doslova k snědku :) - ale pozor. Lindsay se nám vyklubala v pěknou buchetku k sežrání, je nyní velice hezká a krásná dívka, kterou bych rozhodně nikdy opvrchně nepohrdnul :)(24.10.2005)

Absolutně pohodový snímek, s přesvědčivou Lindsay Lohan v ústřední dvojroli.(12.6.2005)