Blonďák Bond! A jezdí v pendolínu a taky jezdí jako prase po Karlovarské kolonádě!... I šel jsem s tímto pocitem a vědomím, že "blonďáka" nerozdejchám do kina... A rozdejchal jsem vše... pravda... očividně jsem byl asi od půlky filmu naprosto nečekaně překvapen (i s Velkým_Blbem, co seděl vedle mě), že hlavní padouch je VESPER.. :-) (kdo by to byl řekl...)... Ale konec hnidopišství. Craigův Bond má charisma.. je jiný... ale nikoli horší... Casino Royale je sakra dobrý film... Tak šup šup na plac ať už se točí další... :-) nemůžu se dočkat(13.12.2006)

Nový představitel Bonda má styl, konvence série ty tam. A i když předchozí díly mám velmi rád, v Casinu Royale na mě atmosféra agenta 007 dýchla tak silně, že jsem téměř spadl ze židle... Pro Bebacka: Kdepak Gumídci, ale vrcholná ukázka umění parkouru.(4.11.2008)

Po roce a půl otáčím hodnocení. Možná proto, že mě začal bavit poker, proto, že více bombastické akce, jako tak úvodní na Madagaskaru, by tomu jen uškodilo, a hlavně asi proto, že jsem konečně ochoten oddělit pojmy ‚Bond‘ a ‚Bourne‘, přičemž beru na vědomí, že podobný koncept neznamená plagiát. Místo toho jsem si užil dvě a půl hodiny napínavého dobrodružství, kterým vás Daniel Craig milerád protáhne s sebou. To vše s takovou razancí, že ty rány pěstí budete dostávat taky a když vám Eva Green zašeptá do ucha cukrkandlová slůvka, budete roztávat. Pár hodin po projekci jsem v nesnesitelném pokušení roztočit placku v DVD přehrávači znovu. Může mít film lepší vizitku?(9.11.2008)

• - Spoiler: Celá konštrukcia domu, ktorý sa v záverečnej scéne potopil, vážila 90 ton. (Greenpeacak)

• - Ve scéně, kdy píše Bond (Daniel Craig) svou rezignaci na člunu v Itálii, změní se v průběhu typ i barva hodinek na jeho ruce. (CrownThomas)

• - Většina aut v Černé Hoře má české státní poznávací značky. Podobně je možné zahlédnout ve scéně, kdy si Bond (Daniel Craig) na recepci v Černé hoře přebírá od recepční obálku, telefon s logem českého Telecomu. (Terva)

• Daniel Craig