Musím se přiznat, že jsem ke Casinu Royale přistupovala značně skepticky a uznávám, že neprávem. Tahle Bondovka je tak jiná, jak jen může být - jediná "skutečná" akce je na začátku (a stojí za to), žádné extra vynálezy, zato spousta napětí při "obyčejném" hraní karet... Adrenalinu si člověk užije spoustu přes absenci tuny akčních scén, Bondovský duch je tam pořád někde ukrytý, přestože dostal naprosto jinou tvář. Kromě té filmové samozřejmě i hereckou - Daniel Craig je... no je ošklivej. K jeho vypracovanému tělu je jeho obličeje fakt škoda, vyměnit mu hlavu a byl by dokonalý. Na druhou stanu ale musím říct, že je jednoznačně nejlepší herec, který kdy Bonda hrál, takže občas mu ten jeho xycht i odpustím :-). Každopádně jsem se výborně bavila a značná zamotanost děje a hlavně sledování filmu v originálním znění bez titulků mě určitě časem donutí podívat se na Casino znova...(1.4.2007)

Pro mne dokonalá bondovka. Už jsem měl po krk brosnanovek na efekt, tohle působí mnohem lepším dojmem. Daniel Craig si Bonda přetvořil už nejen v drzého, ale i profesionálnějšího drsňáka bez větších emocí, což nakonec paradoxně znamená mnohem lidštější charakter, stejně jako je lidštější celý film. Za zmínku stojí také výborný záporák Mikkelsen a zajímavá Eva Green.(17.12.2007)

Rozpočet $150miliónovTržby USA $167,445,960Tržby Celosvetovo $596,365,000Tržby za predaj DVD v USA $81,250,298 //počet predaných kusov 5,432,770║ Pre mňa jednoznačne najlepší James Bond. Z prvu zatracovaný projekt a nakoniec prekvapenie ako hrom a opäť v réžii Martina Campbella. /videl v kine 3x: 95%/(11.1.2007)

Přiznám se, že nejsem moc velký fanda bondovek. Nemám moc rád Bondovu nezničitelnost, kterou nám ve vrchovité porci servíroval např. Pierce Brosnan. Některé scény už jdou za hranici absurdity. Chápu, že přávě v tom je kouzlo bondovek, kdy náš hrdina dokáže levou rukou postřílet armádu protivníků a přitom ještě v druhé ruce popíjet Martini (protřepané, nemíchané) ale na mě to zkrátka nikdy nijak zvlášť nepůsobilo. O to víc sem neměl na nové bonda v podání Daniela Craiga vůbec chuť jít na něj do kina. Přesvědčili mě ale velice kladné recenze mých přátel a tak sem si řekl proč ne. A jaký, že je ten nový Bond?? VÝBORNEJ!! Jako by s Danielem Craigem dostával nový Bond další rozměr, který mi naprosto vyhovuje. Ubylo více absurdit, vše je skvěle zrežírované včetně efektů a do toho charismatický Craig, který nám na plátně dokazuje, že není takové dřevo jako se o něm psalo a že je dalším výborným nástupcem Pierce Brosnana. Film rozhodně není dokonalý ale rozhodně jde o dalšího plnohodnotného pokračovatele série o agentovi s povolením zabíjet Jamesi Bondovi.(19.3.2007)

Nový představitel Bonda má styl, konvence série ty tam. A i když předchozí díly mám velmi rád, v Casinu Royale na mě atmosféra agenta 007 dýchla tak silně, že jsem téměř spadl ze židle... Pro Bebacka: Kdepak Gumídci, ale vrcholná ukázka umění parkouru.(4.11.2008)

• Mads Mikkelsen