To jsem nevěděl, že má Bond nově i superschopnosti. Maximálně odolné tělo - žádný pád ani úder na něm nenechávají větší poškození, dokáže zpomalit čas - veškeré akce mu vychází na setinu vteřiny a myslím že má i zázračné hojení, protože reálnej chlap by měl z těch nakládaček ksicht jak cedník, ale on byl pořád, až na pár šrámů, fešák.(21.2.2011)

Přiznám se, že nejsem moc velký fanda bondovek. Nemám moc rád Bondovu nezničitelnost, kterou nám ve vrchovité porci servíroval např. Pierce Brosnan. Některé scény už jdou za hranici absurdity. Chápu, že přávě v tom je kouzlo bondovek, kdy náš hrdina dokáže levou rukou postřílet armádu protivníků a přitom ještě v druhé ruce popíjet Martini (protřepané, nemíchané) ale na mě to zkrátka nikdy nijak zvlášť nepůsobilo. O to víc sem neměl na nové bonda v podání Daniela Craiga vůbec chuť jít na něj do kina. Přesvědčili mě ale velice kladné recenze mých přátel a tak sem si řekl proč ne. A jaký, že je ten nový Bond?? VÝBORNEJ!! Jako by s Danielem Craigem dostával nový Bond další rozměr, který mi naprosto vyhovuje. Ubylo více absurdit, vše je skvěle zrežírované včetně efektů a do toho charismatický Craig, který nám na plátně dokazuje, že není takové dřevo jako se o něm psalo a že je dalším výborným nástupcem Pierce Brosnana. Film rozhodně není dokonalý ale rozhodně jde o dalšího plnohodnotného pokračovatele série o agentovi s povolením zabíjet Jamesi Bondovi.(19.3.2007)

Soundtrack David Arnold: 1. African Rundown [6:52] ,2. Nothing Sinister [1:27] ,3. Unauthorised Access [1:08] ,4. Blunt Instrument [2:22] ,5. CCTV [1:30] ,6. Solange [0:59] ,7. Trip Aces [2:06] ,8. Miami International [12:43] ,9. I'm the Money [0:27] ,10. Aston Montenegro [1:03] ,11. Dinner Jackets [1:52] ,12. The Tell [3:23] ,13. Stairwell Fight [4:12] ,14. Vesper [1:44] ,15. Bond Loses It All [3:56] ,16. Dirty Martini [3:49] ,17. Bond Wins It All [4:32] ,18. The End of an Aston Martin [1:30] ,19. The Bad Die Young [1:18] ,20. City of Lovers [3:30] ,21. The Switch [5:07] ,22. Fall of a House in Venice [1:53] ,23. Death of Vesper [2:50] ,24. The Bitch is Dead [1:05] ,25. The Name's Bond... James Bond [2:49],(9.6.2011)

Právě jsem zaparkoval do garáže svůj Aston Martin DBS, na stole mám vodku s Martinim, mé hodinky Omega ukazují 8:42 , a píši 007 komentář k tomuto filmu a tajně doufám, že si ho přečtě její veličenstvo anglická královna a MI 6 mě dá za mou práci neomezené finance . Tak tedy od začátku: Obsazení ,,nového,, Bonda je vždy tak trošku producentský pat, aby byl kladně přijat kritiky, ale hlavně diváky a narozdíl od debilů v Čechách, kteří svůj pat / volební / neumí vyřešit , zde bylo řešení znát dlouho před natáčením - Daniel Craig . Příznám se, že když jsem se to dověděl, byl jsem zklamán, ovšem po shlednutí filmu Mnichov zklamání vystřídala zvědavost a po shlednutí Casina Royale ?? Říkám -- skvělý, úplně skvělý, doufám že Daniel Craig natočí brzo další bondovku a další a další . Samotný film byl pro mě takový malý předčasný dárek pod filmový stromeček, akci střídala, elganace tu zase vystřídala exotika a exotiku, velmi povedené dialogy. James Bond je jiný, je bližší obyčejnému smrtelníkovi, dokázal jsem se s ním daleko víc identifikovat. Nebondovská scéna ve sprše byla moc osvěžující . James Bond však zůstavá tvrdý, výslech byl fakt brutální, zůstává i elegatní celé Bahamy to viděli a neztrací smysl pro humor ani když jede v českém pendolinu. Scénář k filmu mě naprosto chytil stejně tak jako akční sekvence filmu zejména ta automobilová, plná kotrmelců, to byla uplná rozsekávka. Jsem rád,že je BOND zpět a doufám, že nikdy neodejde.(17.11.2006)

::::::::::::::::::::::::::: Bondovky s Brosnanem stáli za ho...vno, ale vidím, že se blýská na lepší časy. ::::::::::::::::::::::::(15.4.2008)