Katastrofický / Drama / Dobrodružný

USA, 2006, 98 min

• Renton

MFF KV .. Scénář: Mark Protosevich .. Osvěžující festivalový hollywood brak. |Mohla to být zajímavá parodie, ale... zbylo jen ,,zábavná" přehlídka všemožného filmového klišé a chyb. Ovšem jako půlnoční film s alkoholovým odérem ideální a velmi zábavná podívaná.(6.7.2006)

• Jossie

Musím uznat, že akce byla natočená slušně, film uběhl, ani nevím jak a dokonce byl napínavý, tolik ke kladům. Bohužel nemůžu než srovnávat se starým Poseidonem, kde byli skvělí herci, výborný příběh, o každého jsem se opravdu strachovala, což se mi tady nestalo. Ono natočit jen čistou akci na dobrý film prostě nestačí. A navíc, když se v poslední vteřině zachráníte už asi popadesáté, nějak ten efekt přestává působit.(23.7.2006)

• Rob Roy

Festivalová pecka !!!!!(6.7.2006)

• mysicka

voda, voda.. bla, bla, bla.. voda.. zív.. voda.. bla, bla.. zív.. voda, voda..:( a neberte to prosím jako spoiler.. naštěstí pak šlo v tv manchester vs. as řím (btw. 7:1:)))(12.4.2007)

• Psema

Celý film je prakticky o ničem, ale na jedno shlédnutí se to bez problémů dá. Akorát ta proklamovaná úvodní scéna je děsná. Takhle špatné spojení renderované lodi s člověkem jsem fakt ještě neviděl. Ovšem vlna je parádní. Škoda, že je scénář tak špatný, primitivní a plný holých vět.(15.12.2006)