Pa a Pi (TV seriál)

Československo / Západní Německo, 1986, 52x10 min

Miroslav Sobota

Karel Svoboda
  • Dever

Chlapci a dievčatá nehnevajte sa na mňa, ale pre mňa je to takmer neprekonateľná blbosť. Možno to je tým, že som mladý a nemám pochopenie pre námet a pre vizualizáciu Miroslava Svobody z roku 1986. No skôr by som to pripísal bábkam, pretože ich takmer vôbec nedokážem zniesť.(5.5.2011)

nostalgia ako ..(27.11.2006)

Jůůůů, my jsme ti Pa a Pi, z mačacej planety, my jsme ta posádka, co ide k vám :o) To jsem neviděl tak patnáct let. Kdybych to viděl dnes, nižšímu hodnocení bych se asi neubránil, ale z nostalgie..(9.9.2007)

Pa a Pi je prototyp edukatívneho večerníčku, aký sa v dnešnej dobe nenosí. Potom to aj tak vyzerá že decká nerozoznajú koňa od jeleňa. Akurát pesničky ma tam občas rozčuľovali ale inak bezchybné. 10/10(25.1.2006)

Jeden z tých náučno rozprávkových večerníčkov, ktorý chcem, aby videli aj moje deti. Konečne aj niečo zo SVK! :) 90%.(8.9.2007)