Vějíř lady Windermerové

Vejár lady Windermerovej

Romantický / Komedie / Drama

USA / Španělsko / Itálie / Velká Británie, 2004, 89 min

Mike Barker

Oscar Wilde (divadelní hra)

Ben Seresin

Jonathan English

Neil Farrell

Scénografie:

Ben Scott

Kostýmy:

John Bloomfield

Půvabný, delikátní a naprosto rozkošný zážitek z roku 1930. (A jelikož albína Johansson dostala řádně na frak, tak to bylo ještě lepší :)) Helen Hunt sice neobstojí ve srovnání s Lil Dagover, ale i tak se její paní Erlynne stala jednou z nejlepších.(20.3.2009)

O tom jak drby dokážou téměř zničit dokonalé manželství.. Bylo to celkem milé a Scarlett Johansson se na roli lady Windermerové dokonale hodila. Ale na víc jak 3* to nemá(5.5.2010)

Nenápadná, avšak velice příjemná konverzačka podle Oscara Wildea. Příběh jako takový není špatný, ale tenhle film stojí především na vynikajícím inteligentním humoru a trefných bonmotech.(11.3.2007)

Nádherný film, který se přesně trefil do mé nálady. Krásný příběh od Oscara Wilda, dobře zvládnutý scénář a především excelentní herecké ztvárnění ze mě dostali slabších 5*.(28.12.2006)

Čakal som kostýmovú exibíciu a nudu pre dámy v stredných rokoch (ktorú by som pretrpel kvôli Scarlett:) a dostal som nesmierne inteligentnú, vtipno-dramatickú a príjemnú romantickú oddychovku. Obsahuje parádne hlášky, myšlienky a bonmoty, za ktoré by sa nehanbil ani maestro W. Allen. Prakvapenie, ale veľmi príjemné...(24.6.2007)