Klub odložených

Jiří Barta

Ivan Vít

Petr Skoumal

Jan Sládek

Podobenství >ze života< - a uvědomte si lidičky ku vší té symbolice trošku i ten rok vzniku! . . . A nebuďte loutky!! - - - - - (Poprvé viděno kdysi na nějakém klubovém promítání těsně kol konce dob loutkových, hodnocení po repete 3.6.2011 na >odloženém prostoru< v rámci cyklu M.Č.A.F. 73., komentář zde jako čtvrtý - 3.6.2011)(3.6.2011)

Mám za to, že jsem to viděl někdy v devadesátých letech jako adolescent v televizi a hrozně mě to vyděsilo. I dnes se mi to zdálo dosti hororové, ale už jsem ze sledování měl i jiné pocity.(3.11.2016)

Bárta chtěl točit Golema ale ten údajně nebyl dostatečně připraven a tak vzniklo tohle dílko...(3.1.2012)

surealistické podobenství... Kdo má rád tuto kombinaci, tak bude spokojený. [ PŘÍBĚH: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 2 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](7.11.2012)

Snímek vyžaduje pozorného diváka, většinu jinotajů člověk odhalí, až když vidí snímek podruhé.(19.7.2014)

• - Film bol natáčaný v Prahe na Smíchove. (dyfur)