Klub odložených

Jiří Barta

Ivan Vít

Petr Skoumal

Jan Sládek

surealistické podobenství... Kdo má rád tuto kombinaci, tak bude spokojený. [ PŘÍBĚH: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 2 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](7.11.2012)

• Snorlax

Hravý Skoumal stvořil takovouto hudbu? I mistr tesař se někdy utne.(24.3.2014)

Tento snímek se mi líbil půl napůl. Samotná práce se scénou a kamerou mě fascinovala, stejně tak režie. Stále dokola a dokola, koloběh bytí. Naděje, že si pro odložené figuríny někdo přijde. Smutné. Jako domovy pro staré, postižené. Hudebnice očekávající stále nějakou změnu, která nepřichází. Nakonec však změna nastane. Tuto část jsem však moc nepochopila a vůbec se mi nelíbila. Do půlky skvělé, potom už ne. Pro mě.(1.1.2013)

Bárta chtěl točit Golema ale ten údajně nebyl dostatečně připraven a tak vzniklo tohle dílko...(3.1.2012)

Mám za to, že jsem to viděl někdy v devadesátých letech jako adolescent v televizi a hrozně mě to vyděsilo. I dnes se mi to zdálo dosti hororové, ale už jsem ze sledování měl i jiné pocity.(3.11.2016)

• - Film bol natáčaný v Prahe na Smíchove. (dyfur)