poster

O Terezce a paní Madam (TV film)

Pohádka

Československo, 1976, 45 min

 • Elyssea
  **

  Paní Madam mi byla rozhodně milejší než otravná princeznička.(21.4.2011)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Hrom do bubnu, já bych paní Madam za to, co předvedla parapletem na kulečníkovém stole .... poslala vykládat passiáns někam pod stůl. Princezny Libušky Šafránkové vždycky byly krásné, půvabné, roztomilé a tak nějak samozřejmě princeznovsky dokonalé. Ziskuchtiví rádcové jako komicky záporné postavy jsou tak roztomilí, že bych je brala doma. Nevím tedy, k čemu by mi byli a do jakého kouta bych je postavila. Zato pro Tonka bych uplatnění našla. Dříví naštípat, vodu přinést ... jo já vlastně bydlím v paneláku. Tak ho zas nechám té princezně.(23.8.2012)

 • misulka03
  *

  Když jsem uviděla zdejší vysoké hodnocení (především vysoké na českou pohádku, kde se většina pohybuje okolo hranice 50%), tak jsem nevěřila vlastním očím. Asi jsem úplně mimo, ale mě tato pohádka a hlavně paní Madam lezla strašně na nervy! Nemůžu hodnotit jinak. Záchranou pro mě byla jen Šafránsková s Hanzlíkem.(7.1.2014)

 • hippyman
  ***

  vcelku příjemné retro se skvělým obsazením a roztomile předpotopními televizními "triky"... neškodné. 60%(27.11.2012)

 • otík
  ****

  Správně potřeštěná pohádka ze starých dobrých dob, kdy se točili pohádky pro děti i dospělé na úrovni. Janžurka je teda až moc ujetá, ale plejáda známých herců i v těch nejmenších roličkách s celkově báječnou náladou a veselou hudbou je zárukou zábavy a kvality.(28.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace