• Davies182

Ano, bohužel jsem to viděl. Nic jiného než trapné scénky a možná jeden dva povedené vtipy mi v paměti neutkvěly.(10.6.2009)

• Enšpígl

ze pěkný baby, jinak se komentář nabízí--je to šit !(7.7.2006)

• LiVentura

Jedná se o parodii na tři různé snímky Nebezpečné známosti.. atd. Místy velice vyvedené.(31.8.2009)

• Gemini

Škoda, škoda, přeškoda. Nebo spíš idiocie, idiocie, přeidiocie. Nepochopení spojení parodie a míry vkusu bohužel dělá z Not Another Teen Movie bohužel jenom another teen movie s (ještě k tomu) nulovým scénářem. Je to obrovská škoda, protože na těch několika místech, kde nešlo o lascivní "humor" a boj o titul v hitparádě nechutností, jsem se dost dobře bavil. Ale parodie ve stylu starých dobrých kusů bratří Zuckerových holt nejsou v kursu...asi. Kdo viděl Plump Fiction, může si tak zhruba představit, v jakém duchu se tenhle kus nese. A taky si neodpustím pomyslet si něco o tom, co za hidiota asi vymyslelo ten úžasný český distribuční název a co za pochod (myšlenkový asi nebyl) vyprodukovalo tento skvost.(12.2.2007)

• Gilmour93

O něco méně zábavné než filmy s Charliem Chaplinem. Bulšit je dno Mariánského příkopu současné americké parodie, ale nemusí se bát, není tam dole v té tmě sám..(9.2.2015)