• Fingon

Správně to říká originální název filmu: už žádnou teenagerskou komedii. Ještě lépe to komentuje onen učitel, než jej utopí hromada sra*ek. Bulšit se bůhvíproč snaží parodovat všechny možné i nemožné filmy tohoto žánru. Ach jo. Prostě, na úvodní scény z Něco na té Mary je nikdo nemá.(19.10.2005)

• LiVentura

Jedná se o parodii na tři různé snímky Nebezpečné známosti.. atd. Místy velice vyvedené.(31.8.2009)

5 * za Good Charlotte :)(21.5.2009)

• Djkoma

Další zajímavý překlad dost špatného filmu.(27.7.2005)

• IQ Tiqe

Neznám moc filmů, kde se potkají známé seriálové postavy jako Lexie Grey (Chirurgové), Ted Mosby (H.I.M.Y.M.), Joy Turner (My Name Is Earl), Jenny Schecter (The L World) a už nemám páru, jak se v A-Teamu jmenoval Mr. T. Smažu 5 řádek kritiky, názor na kvalitu filmu s 39% si udělá každý; takže jen konstruktivní kritika... Film jsem si pustil kvůli Chyler Leigh (Lexie Grey, Chirurgové), která i tady vypadá pěkně, ale mnohem víc mě zaujala svým přesvědčivým výkonem Mia Kirshner (The L World). Ze začátku jsem to chtěl vypnout, pak jsem to viděl na 1* a postupně jsem se rozhodl pro 2* za 35%. Proč? Protože jsem se asi 5× upřímně zasmál (např. Janie's got a gun nebo když bílý roztleskávačky zpívají "...we definitely aint white..."), což jsem ani nečekal.(16.10.2009)