• Radyo

Takovou sbírku trapáren aby člověk v americké filmografii pohledal. Původně to asi měla být parodie na teenagerovské komedie, ale nakonec se stala jen parodií sama na sebe, a vlastně i na film jako takový. Obdivuju Randyho Quaida, který v téhle hnojárně přijal (sice malou, ale přece jen) roli. Asi se už pomátl na smyslech. Zasmál jsem se asi 10x, z toho ovšem 9 zasmání patřilo neuvěřitelným překlepům a příšerným slovním obratům v diletantsky udělaných titulcích pro DivX. To už ale celkové úrovni filmu v žádném případě nemohlo ublížit.(12.11.2002)

Trapné, nevkusné, ale bavila jsem se u mnoha scén opravdu tak, jak jsem měla.(20.5.2007)

• Shit

Slabý, fakt hodně slabý. Drtivá většina fórku vyšumí a nebo jsou trapný a celej děj stojí za naprostý hovno.Herci všichni do jednoho děsně přehrávající a přitom stihli být ještě nudný. Prostě dělat parodii na romantický komedie se málokdy vyplací a tady se to jen potvrdilo(15.2.2007)

• castor

Už jenom název střední školy Johna Hughese je z druhu těch vtípků, které běžný tuzemský divák zřejmě nepochopí.. a bohužel jich je celá plejáda!! Děj je samozřejmě jen mixem vtipných scének (mnohem větší potenciál tu ale byl), které se dotýkají nespočtu teenagerských filmů z dob minulých (American Pie, She´s All That, Bring It On, Cruel Intentions, 10 things..), ba dokonce i vynikající American Beauty, Grease nebo Almost Famous. Co pobaví je několik dobře mířených vtipů, jedno muzikálové číslo, naštěstí MÁLO tělních tekutin a snad žádný hulící černoch!! Od herecké stránky se nic nečeká, ale jde o poměrně slušně hrající a sympatické hvězdičky!! U řady podobně laděných filmů jsem se za tvůrce styděl mnohem víc!!(12.2.2007)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $38,252,284Tržby Celosvetovo $66,468,332║ Riadna humusárna tých najnechutnejších gagov ale v rámci možností to občas aj pobaví ale tuctovosť, či otrepanosť týchto teen-komédii z toho trčí ako hrom. /35%/(13.7.2006)