• Enšpígl

ze pěkný baby, jinak se komentář nabízí--je to šit !(7.7.2006)

Je mi jedno jestli je tenhle film idiocie. Je. Ale některé scény jsou neskutečné. Příprava párty u Prestona, poškola, prohlížení si vlastních fotek v chodbách školy, vystřižená fotka imatrikulacde na Princetonu nebo malování obrazů. Je to přehnané, ale je to vtipné. Neočekávala jsem od tohoto filmu nějakou myšlenku. A díky tomu si u něho odpočinu, zasměju se a ba i dokonce ozdobím stromeček. Jsem divná. Možná. Ale kde jinde se zároven podívám na tolik filmů, protože Bulšit si dělá "prdel" hned z několika teenagerovských dílek.(25.12.2008)

• hirnlego

Párkrát jsem se asi pousmála, ale po většinu času je tahle parodie snad ještě horší než snímky, ze kterých si utahuje (navíc Velmi nebezpečné známosti je moje nostalgie - hajzli!).(9.2.2007)

• Psema

Zábava srovnatelná s Epic Movie a jinými blivajzy, které místo toho, aby parodovaly, akorát vykrádají a nic nového nepřináší.(8.1.2008)

• xxmartinxx

Párkrát jsem se zasmál, jinak povětšinou tupě zíral vedle do zdi. Dám dvě hvězdy, asi i z dobré nálady.(11.12.2009)