Kdysi nepochopená parodie, která si více příznivců nenašla ani poté, co byl tento žánr definitivně degradován. Pro mě je ale Bulšit na nejzazší hranici balancující film, který si z mého milovaného žánru dělá legraci právě tím, že dává najevo, jak moc ho tvůrci mají rádi a mají nasledovaný. Ano, fekálií je mnoho. Ale dopointování snad každé zápletky to skvěle vynahrazuje.(8.2.2007)

"Nová parodie na všechny teenagerské filmy, které jste viděli (a na několik, které jste neviděli) nemá úctu před ničím, včetně vašeho dobrého vkusu... (oficiální text distributora)." Takže film beriem ako čistú zábavu a ako takú aj hodnotím. Nehľadám dramatické výrazy v tvárach hercov, sugestívny scénár a oscarovú réžiu. Proste sa len nechávam baviť a to sa tejto snímke rozhodne podarilo. Howgh.(15.2.2009)

• JohnnyD

Jedna z prvých tupých "Movie" paródií na míle vziadelným klasickým ZAZ paródiám.(1.1.2014)

• Shit

Slabý, fakt hodně slabý. Drtivá většina fórku vyšumí a nebo jsou trapný a celej děj stojí za naprostý hovno.Herci všichni do jednoho děsně přehrávající a přitom stihli být ještě nudný. Prostě dělat parodii na romantický komedie se málokdy vyplací a tady se to jen potvrdilo(15.2.2007)

No, zas až tak dementní mi to nepřišlo. Nebo vlastně mi to dementní přišlo, ale v tom slova smyslu, že jsem se u toho docela pobavil. A navíc je to první film, který jsem viděl s Chrisem Evansem.(30.5.2005)