Sky Fighters: Akce v oblacích

Akcia v oblakoch

Dobrodružný / Akční

Francie, 2005, 97 min

• mandes

niečo tak primitívne naivné som už dlho nevidel,asi od čias top gunu,ale ten mal aspoň spád a nenudil(24.1.2007)

Příběh samotnej nic moc, ale letecký scény jsou nádherný.Pro fanoušky letectví je to výborná podívaná, a na děj se nehledí(24.1.2007)

• choze

Piresi, vyser se už nato, chlape!(30.1.2007)

• B!shop

Od takovyhleho druhu filmu clovek neceka zadny veledilo, spis blbost, ale zabavnou. Bohuzel tentokrat se to moc nepovedlo. Ono ani reziser neni zadnej frajer a krome slusnyho Taxi natocil jen picoviny. Ve filmu je docela dost "akce v oblacich", jenze vsechno je to takovy beze stavy a furt dokola to samy, ze to i docela nudi, ackoliv to neni natoceny nejhur a hudba hraje svizna. No a to je vyplneny vcelku slusnym pribehem, kterej se ale postupne nak divne rozplizne, ze uz na sebe sceny ani nenavazujou. A ten tomu na zabavnosti dvakrat neprida. Jinak herci jsou az na par vyjimek nic moc a dve sexy pilotky nakonec nic poradne nepredvedou. Ne moc zabavny, s nulovym napetim a casto dost nudny, takze to vic jak za 2* nebude.(7.8.2007)

• moviesfan

Původně jsem se těšil až uvidím v akci nějaký ty stíhačky. Jenže to jsem netušil jak děj bude nudný a nezáživný. Hodnocení: 40%(3.12.2007)