Sky Fighters: Akce v oblacích

Sky Fighters: Akcia v oblakoch

Akcia v oblakoch

Dobrodružný / Akční

Francie, 2005, 97 min

Mohl bych kritizovat scénář, který lepí akční film s romantickou a špionážní podzápletkou tak, že výsledek nepůsobí dvakrát přesvědčivě... Ale já naopak chválím tvůrce za to, že se očividně snažili zkrátit pauzy mezi leteckými scénami na nezbytně nutné minimum a po celou dobu hnali snímek nadzvukovou rychlostí vpřed. Hodně slušné tři hvězdičky!(20.9.2006)

• B!shop

Od takovyhleho druhu filmu clovek neceka zadny veledilo, spis blbost, ale zabavnou. Bohuzel tentokrat se to moc nepovedlo. Ono ani reziser neni zadnej frajer a krome slusnyho Taxi natocil jen picoviny. Ve filmu je docela dost "akce v oblacich", jenze vsechno je to takovy beze stavy a furt dokola to samy, ze to i docela nudi, ackoliv to neni natoceny nejhur a hudba hraje svizna. No a to je vyplneny vcelku slusnym pribehem, kterej se ale postupne nak divne rozplizne, ze uz na sebe sceny ani nenavazujou. A ten tomu na zabavnosti dvakrat neprida. Jinak herci jsou az na par vyjimek nic moc a dve sexy pilotky nakonec nic poradne nepredvedou. Ne moc zabavny, s nulovym napetim a casto dost nudny, takze to vic jak za 2* nebude.(7.8.2007)

• milka

Mohla to bejt osvěžující popcornovka po francouzsku, tady se ale spíš jenom kecá a tak víc vynikne ne moc dobrý děj filmu. A to přitom akční scény nejsou vůbec špatné a když už tam nějaká byla, tak mě fakt bavila. Francouzi prostě proflákli svou šanci na francouzský top gun.(5.8.2007)

• Lokutus

...a ani o píď víc!(7.8.2006)

• mandes

niečo tak primitívne naivné som už dlho nevidel,asi od čias top gunu,ale ten mal aspoň spád a nenudil(24.1.2007)