Hercules a Amazonky (TV film)

• Nový Zéland

Rob Tapert

Kostýmy:

Barbara Darragh
  • Tommassi3

"Počkej, počkej, počkej !! Zabít ženicha před svatbou přináší jeho družbovi smůlu.." ;)(5.11.2015)

Stále pozeratelný televízny film v ktorom si zahrala aj Lucy Lawless ktorú poznáme zo seriálu Xena. Tentoraz sa Herkulesovi postavi do cesty monštrum Hydra a amazonky a bude mať plné ruky práce aby ich zastavil. 80 percent.(23.6.2008)

• kajas

Seriál se Sorbem si z dětství pamatuji velmi dobře, patřil mezi mé oblíbené televizní pořady. O existenci filmů jsem se dozvěděla docela nedávno, první z nich mě ale příliš neoslnil. Nejvíc mi asi vadily pletky samotného Dia s jednou z Amazonek...(25.6.2015)

Nááádherné holky se skvěly v téměř každé minutě tohoto Herkulova dobrodružství. Navíc mi amazonky přišly strašlivě zlé a kruté, a v tomto příběhu jsem Sorbovi držel palce asi nejvíc.(29.4.2009)

Ani v dnešnej dobe, a hovorím to už po stý krát, sa niektoré televízne produkcie na HERCULESA nechytajú.(13.3.2011)