poster

Hercules a Amazonky (TV film)

 • Nový Zéland

  Hercules and the Amazon Women

 • Slovensko

  Herkules a Amazonky

Fantasy / Akční / Dobrodružný

Nový Zéland / USA, 1994, 91 min

Režie:

Bill L. Norton

Kamera:

James Bartle

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Rob Tapert

Scénografie:

Mick Strawn

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
 • Gilmour93
  *

  Zásadně neozbrojená štangle salámu, její věrný přítel Tomáš Klus, Řek Zorba muchlující se s Xenou a tlupa divokých sufražetek, co odmítá manželům umývat nohy.. Hmm, první půlku jsem se styděl, že mám penis a pak jsem jen zíral, jak se Plzák Herkules zdatně chopil role manželského poradce. Pokud by mělo být s Herkulem nějaké příště, budu raději devadesát minut upřeně civět na zaschlou skvrnu stejnojmenného lepidla.. Dostat se mezi kmen amazonek Lord Flashheart, přišel by o svůj stojan na ručníky..(5.11.2012)

 • Tommassi3
  **

  "Počkej, počkej, počkej !! Zabít ženicha před svatbou přináší jeho družbovi smůlu.." ;)(5.11.2015)

 • Campbell
  **

  První film s Herkulem který jsem viděl nedopadl rozhodně dobře. Na seriál to 100% nemá, a film mě strašně uspával. Sorbo ač se snaží tak to prostě nestačí, navíc příběh není moc košér a tak věřím že režisér udělal co mohl.(21.5.2011)

 • Radyo
  **

  V rámci žánru fantasy je třeba počítat s tím, že fantazie tvůrců bude občas rozvinuta do neuvěřitelných příběhů a hrdinských skutků. U příběhů s Herculesem je tomu občas také tak, ale místy je děj tak přitažený za vlasy, že děti, probírající právě ve škole starořeckou mytologii, by asi další den v hodině dostaly při zkoušení kouli, neboť by byly dezorientované tvůrčí invencí amerických producentů. Ta totiž dosahuje občas nedozírných mezí a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby natočili s Herculesem ještě nějaký další příběh, v němž by stanul jako první člověk v dějinách na Marsu. "Schopnosti" na to rozhodně mají. (Pro ty, kdo nevyčetli mezi řádky nic o tomhle filmu - je to pěkný blábol, ale přežít se dá).(21.8.2002)

 • tron
  ***

  No dobre, tak toto bol predsa len už troška omyl, Amazonky sú skvelý národ, ale tu ich producent Sam Raimi v príliš dobrom/zaujímavom svetle/svete neukázal. Inak, Lucy Lawlessová v tejto piatej (z piatich) celovečernej časti (po ktorých, o rok neskôr, prišiel samotný seriál "Herkules"), síce hrá, ale nie princeznú Xenu!(16.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace