poster

Hercules a Amazonky (TV film)

 • Nový Zéland

  Hercules and the Amazon Women

 • Slovensko

  Herkules a Amazonky

Fantasy / Akční / Dobrodružný

Nový Zéland / USA, 1994, 91 min

Režie:

Bill L. Norton

Kamera:

James Bartle

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Rob Tapert

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
 • corpsy
  *****

  Ani v dnešnej dobe, a hovorím to už po stý krát, sa niektoré televízne produkcie na HERCULESA nechytajú.(13.3.2011)

 • kajas
  **

  Seriál se Sorbem si z dětství pamatuji velmi dobře, patřil mezi mé oblíbené televizní pořady. O existenci filmů jsem se dozvěděla docela nedávno, první z nich mě ale příliš neoslnil. Nejvíc mi asi vadily pletky samotného Dia s jednou z Amazonek...(25.6.2015)

 • fcreading
  ****

  Stále pozeratelný televízny film v ktorom si zahrala aj Lucy Lawless ktorú poznáme zo seriálu Xena. Tentoraz sa Herkulesovi postavi do cesty monštrum Hydra a amazonky a bude mať plné ruky práce aby ich zastavil. 80 percent.(23.6.2008)

 • Tommassi3
  **

  "Počkej, počkej, počkej !! Zabít ženicha před svatbou přináší jeho družbovi smůlu.." ;)(5.11.2015)

 • Gilmour93
  *

  Zásadně neozbrojená štangle salámu, její věrný přítel Tomáš Klus, Řek Zorba muchlující se s Xenou a tlupa divokých sufražetek, co odmítá manželům umývat nohy.. Hmm, první půlku jsem se styděl, že mám penis a pak jsem jen zíral, jak se Plzák Herkules zdatně chopil role manželského poradce. Pokud by mělo být s Herkulem nějaké příště, budu raději devadesát minut upřeně civět na zaschlou skvrnu stejnojmenného lepidla.. Dostat se mezi kmen amazonek Lord Flashheart, přišel by o svůj stojan na ručníky..(5.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace