poster

Hercules a Amazonky (TV film)

 • Nový Zéland

  Hercules and the Amazon Women

 • Slovensko

  Herkules a Amazonky

Fantasy / Akční / Dobrodružný

Nový Zéland / USA, 1994, 91 min

Režie:

Bill L. Norton

Kamera:

James Bartle

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Rob Tapert

Scénografie:

Mick Strawn

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
 • -OverLord-
  ***

  První a zároveň nejslabší samostatný film o Herculovi. Ale pořád je na co koukat a účinkuje i Ioalus, jehož postava se bohužel objeví jen v tomto a posledním filmu. Zajímavost: objeví se i Lucy Lawless, budoucí Xena.(1.7.2011)

 • kajas
  **

  Seriál se Sorbem si z dětství pamatuji velmi dobře, patřil mezi mé oblíbené televizní pořady. O existenci filmů jsem se dozvěděla docela nedávno, první z nich mě ale příliš neoslnil. Nejvíc mi asi vadily pletky samotného Dia s jednou z Amazonek...(25.6.2015)

 • Campbell
  **

  První film s Herkulem který jsem viděl nedopadl rozhodně dobře. Na seriál to 100% nemá, a film mě strašně uspával. Sorbo ač se snaží tak to prostě nestačí, navíc příběh není moc košér a tak věřím že režisér udělal co mohl.(21.5.2011)

 • tron
  ***

  No dobre, tak toto bol predsa len už troška omyl, Amazonky sú skvelý národ, ale tu ich producent Sam Raimi v príliš dobrom/zaujímavom svetle/svete neukázal. Inak, Lucy Lawlessová v tejto piatej (z piatich) celovečernej časti (po ktorých, o rok neskôr, prišiel samotný seriál "Herkules"), síce hrá, ale nie princeznú Xenu!(16.4.2007)

 • Davies182
  ****

  Nááádherné holky se skvěly v téměř každé minutě tohoto Herkulova dobrodružství. Navíc mi amazonky přišly strašlivě zlé a kruté, a v tomto příběhu jsem Sorbovi držel palce asi nejvíc.(29.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace