poster

Hercules a Amazonky (TV film)

 • Nový Zéland

  Hercules and the Amazon Women

 • Slovensko

  Herkules a Amazonky

Fantasy / Akční / Dobrodružný

Nový Zéland / USA, 1994, 91 min

Režie:

Bill L. Norton

Kamera:

James Bartle

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Rob Tapert

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
 • Lucasion
  ****

  Kevim Sorbo jako Hercules se stal téměř kultem. Je to podstatná část mého dětství a i když musím říct, že v dnešní době spoustu scén působí dost úsměvně. Rád se na to podívám znovu. Nechápu zde tak kruté hodnocení. Myslím, že obecně tento film/seriál zaslouží úctu pač Kevin působí jako Hercules skvěle a pro mě doteď při vyslovení jména Hercules okamžitě napadne on. Velmi krásná doprovodná hudba Josepha LoDuca, která by se dala také poslouchat pořád dokola.Velmi překrásné prostředí a na tu dobu slušné vizuální efekty. Samozřejmě teď působí již staře a dosti úsměvně. Hercules a Amazonky je první ze série filmů a asi i nejslabší. Nicméně si myslím, že stojí za podívání. :-) ( 75 procent )(19.7.2011)

 • Tommassi3
  **

  "Počkej, počkej, počkej !! Zabít ženicha před svatbou přináší jeho družbovi smůlu.." ;)(5.11.2015)

 • fcreading
  ****

  Stále pozeratelný televízny film v ktorom si zahrala aj Lucy Lawless ktorú poznáme zo seriálu Xena. Tentoraz sa Herkulesovi postavi do cesty monštrum Hydra a amazonky a bude mať plné ruky práce aby ich zastavil. 80 percent.(23.6.2008)

 • Radyo
  **

  V rámci žánru fantasy je třeba počítat s tím, že fantazie tvůrců bude občas rozvinuta do neuvěřitelných příběhů a hrdinských skutků. U příběhů s Herculesem je tomu občas také tak, ale místy je děj tak přitažený za vlasy, že děti, probírající právě ve škole starořeckou mytologii, by asi další den v hodině dostaly při zkoušení kouli, neboť by byly dezorientované tvůrčí invencí amerických producentů. Ta totiž dosahuje občas nedozírných mezí a vůbec bych se nedivil tomu, kdyby natočili s Herculesem ještě nějaký další příběh, v němž by stanul jako první člověk v dějinách na Marsu. "Schopnosti" na to rozhodně mají. (Pro ty, kdo nevyčetli mezi řádky nic o tomhle filmu - je to pěkný blábol, ale přežít se dá).(21.8.2002)

 • -OverLord-
  ***

  První a zároveň nejslabší samostatný film o Herculovi. Ale pořád je na co koukat a účinkuje i Ioalus, jehož postava se bohužel objeví jen v tomto a posledním filmu. Zajímavost: objeví se i Lucy Lawless, budoucí Xena.(1.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace