poster

Hercules a Amazonky (TV film)

 • Nový Zéland

  Hercules and the Amazon Women

 • Slovensko

  Herkules a Amazonky

Fantasy / Akční / Dobrodružný

Nový Zéland / USA, 1994, 91 min

Režie:

Bill L. Norton

Kamera:

James Bartle

Hudba:

Joseph LoDuca

Producenti:

Rob Tapert

Kostýmy:

Barbara Darragh
(další profese)
 • Lucasion
  ****

  Kevim Sorbo jako Hercules se stal téměř kultem. Je to podstatná část mého dětství a i když musím říct, že v dnešní době spoustu scén působí dost úsměvně. Rád se na to podívám znovu. Nechápu zde tak kruté hodnocení. Myslím, že obecně tento film/seriál zaslouží úctu pač Kevin působí jako Hercules skvěle a pro mě doteď při vyslovení jména Hercules okamžitě napadne on. Velmi krásná doprovodná hudba Josepha LoDuca, která by se dala také poslouchat pořád dokola.Velmi překrásné prostředí a na tu dobu slušné vizuální efekty. Samozřejmě teď působí již staře a dosti úsměvně. Hercules a Amazonky je první ze série filmů a asi i nejslabší. Nicméně si myslím, že stojí za podívání. :-) ( 75 procent )(19.7.2011)

 • Tommassi3
  **

  "Počkej, počkej, počkej !! Zabít ženicha před svatbou přináší jeho družbovi smůlu.." ;)(5.11.2015)

 • kajas
  **

  Seriál se Sorbem si z dětství pamatuji velmi dobře, patřil mezi mé oblíbené televizní pořady. O existenci filmů jsem se dozvěděla docela nedávno, první z nich mě ale příliš neoslnil. Nejvíc mi asi vadily pletky samotného Dia s jednou z Amazonek...(25.6.2015)

 • Pirkaf
  ****

  Solidní start herculovských dobrodružství. Sledovat mladou blonďatou Lucy Lawless je potěšení pro všechny xenofily.. děj malinko skřípe, rozhodně je to ale koukatelné i dnes.(12.9.2007)

 • tron
  ***

  No dobre, tak toto bol predsa len už troška omyl, Amazonky sú skvelý národ, ale tu ich producent Sam Raimi v príliš dobrom/zaujímavom svetle/svete neukázal. Inak, Lucy Lawlessová v tejto piatej (z piatich) celovečernej časti (po ktorých, o rok neskôr, prišiel samotný seriál "Herkules"), síce hrá, ale nie princeznú Xenu!(16.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace