Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ****

  Jak již podotkl Cival... remake je uctivou předělávkou původní Wiseovy klasiky, přičemž je stejně naivní, slušně zahraný a myšlenkově bohatý jako originál. Do puntíku citované scény z "padesátéhoprvního" potěšily, akční scény neměly chybu a až na závěr, který je z ranku "honem, ať je to za námi", jsem tomu mohl vyčíst máloco. Tedy nepočítám-li otravného Jadena Smithe, jemuž bych nejraději utrhl hlavu a kopnul ji GORTovi přímo do laserové průrvy. 7/10(12.12.2008)

 • KarelR
  ***

  I dostal se myšlenkově hodnotný film do rukou dnešního Hollywoodu a vznikl remake, který se pokusil jednotlivé dílky skládačky přeházet a jít na to trošku jinak. Ale protože k sobě skvěle pasovaly tak, jak byly, vylezla z toho jen vizuálně honosná mainstreamová fraška, ve které Klaatu bez špetky osobnosti jezdí mezi McDonaldy a lesními chajdami, aby měnil svá zásadní rozhodnutí dle toho, v jaké fázi se právě nachází vztah jeho nové kamarádky a jejího "synka". Derrickson se sice snaží, a hlavně díky němu je první hodina nadmíru fajn (přistání má dokonce atmosféru jak sviň), jenže pak se scénář utrhne ze řetězu a film zamíří do horoucích pekel. Závěr je potom čirá demence, nad kterou budu ještě dlouho kroutit hlavou. 6/10(8.12.2008)

 • Dragoni
  **

  Bohužel jsem čekal, mnoho od tak již slabého snímku, který by si dle děje možná našel své příznivce za vlády Kennedyho. 40 %(11.2.2009)

 • imf
  ***

  Líbí se mi Derricksonův styl i Reevesova prkennost, ale za pomalým tempem a bezuzdným mentorováním by se mělo skrývat trochu lepší vyvrcholení. Čert vem průměrné triky a otravného Smithe Jr. Divák se zastaví až ve chvíli, kdy Reeves souhlasně kývne, a doslova pár okamžiků po vybombardování trávníku na kterém stojí, prostě uzná, že nejsme takoví necitové. Já teda budu, takže dávám milosrdnou, ale přesto facku.(26.12.2008)

 • Shit
  ****

  Trailer byl nabouchanej jak sviň, jenže film už tolik neni, sice ze začátku to působí fakt skvěle si-fi mysteriózně a těch 15-20 minut je opravdu vynikajících, jenomže pak se napovrch dostává dost utahanej děj a k mýmu údivu i celkem velký množství děsně naivních a mnohdy trapných scén, potažmo dialogů a k tomu se ruku v ruce přisírá až trošku moc narážek na zkaženost lidstva, nicméně samotná myšlenka filmu je zajímavá, Keanu Reeves působí ve svý roli skvěle a Jennifer Connelly mam rád už od Phenomeny(11.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace