poster

Pan Včelka

 • USA

  Bee Movie

 • Slovensko

  Pán Včielka

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  Velmi rozporuplný animák. Čekal jsem čistý průměr - průměru se mi sice dostalo, ale o jeho jednoznačnosti by se dalo pochybovat. Vtípky, kterými Bee movie oplývá, jsou ve většině případů skvělé a velmi lituji ne anglicky mluvícího diváka, který musel s českým překladem přijít o spoustu skvělých narážek apod. Na druhou stranu jsou cílovou skupinou děti, tudíž spousta morální ponaučení a závěrečná agitka na životní prostředí chtě-nechtě musí dospělému divákovi zkazit vše, co se snažili autoři tohoto animáku budovat. Ideální volbou by pak mohlo být půjčené DVD a ovladač, kterým si přetočíte ty morální části (v případě, že jste dospělý) - v tom případě by se tento snímek bez problému vyhoupl na 4*.(5.10.2009)

 • Slarque
  ***

  Takový mírně nadprůměrný animák, co neurazí ani nenadchne. Scénář nedává žádný smysl, animace je v některých scénách až neobvykle jednoduchá, spousta humoru se ztratila v překladu...(14.2.2011)

 • Gemini
  *

  Včelí Film.... co je to víc? Příklad "okurkověsezónního" animáku, jakým se velká studia během roku jen tak nějak udržují ve formě? Nebo doklad všeobecné inflace animovaných filmů, kdy už se považuje za dostatečné sehnat zvučná jména, aby poskytla své zvučné hlasy "a to máte snad fuk čemu, hlavně že to sype, no né?" Obojí je pravda, ale zdaleka nejvíc se jedná o urážku práce všech scénáristů, kteří se kdy snažili dát svým příběhům nějakou vnitřní logiku. A o urážce inteligence diváka se nezmiňuju jen proto, že jde o pohádku primárně pro děti. I když... fóry o Stingovi, Rayu Liottovi, Larry Kingovi, a vlastně celá část se soudem pro nejmladší diváky být nemůžou. Jenže pro rodiče to taky nebude, protože něco tak idiotského, afektovaného a absurdního (bez už naznačené souvislosti s nějakou logikou) by neuspělo ani na afterparty Českých Lvů kolem třetí ráno. Ano, jsou tu i izolované povedené vtipy, ale když si ve čtyřicáté minutě říkáte, že už by to mohlo skončit, a ono se vám při závěrečných titulcích - jejichž podkres je jen tak BTW sprostá vykrádačka ani ne tak známějšího bráchy Harryho, jako Trevora Rabina a jeho Remember The Titans - zdá, že místo hoďky a půl uběhly hodiny nejmíň dvě, tak je něco opravdu špatně. Ale sakra, v animovaném filmu, kde se nasype pyl na strom zašlý kvůli vysouzené lenoře včel, a on okamžitě obrazí zelení a veselými barvičkami, není špatně jenom "něco". A na závěr se sluší říct, že ani ta animace není žádná první liga. Takže výsledek je takový, že tady vlastně nefunguje vůbec nic. 30%, maximálně... a už nikdy, nikdy víc.(6.2.2011)

 • teutates
  **

  Včelia komunita bojujúca za svoje práva... výchova "včiel", toľko tzv. morálnych odkazov, ponaučení, príkladov som snaď v takom množstve ako tuna ani nevidel. Práca šľachti, no nie? "oóo môj bože", nevzalo ma to... žiaden poriadny joke tu ani nebol... symbolické prevtelenie + "konšpiračné teórie" = bee cool? 4/10 Animácia taktiež zaostáva...(13.2.2009)

 • Jossie
  **

  Ze začátku to ještě šlo i přes tu opravdu ošklivou animaci, ale ke konci to nudilo k smrti a ty hrozné morality a výchovné momenty na mě byly trochu moc.(31.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace