Pan Včelka

Pán včielka

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 90 min

• Jinny

Roztomilá animace, směs povedených i nepovedených vtipů, zvířátka a poučení o tom, že máme jít za svými sny. Jeden z animáků, co vznikají jako na běžícím pásu.(21.12.2011)

Here Comes the Sun - Sheryl Crow... No tak to mi nesedlo, až se mi z toho zatly pěsti. Ale jinak solidní podívaná o slušné animaci (Ray Liotta a Sting rules) i fórech (konec už mě trochu nudil, ale Travolta zabral).(30.9.2011)

No hej, od čias VČIELKY MAJI sa všeličo zmenilo... Keď tento film pozeráte je to pohoda. Usmievate sa, žasnete nad množstvom dospeláckych vtipov, občas chápavo prikývnete pri detskom kázaní a patetizme a potom je koniec a vy si uvedomíte, že predsa len ide o dosť riedke spracovanie zaujímavého námetu...(5.8.2009)

Seinfeldův humor vám v některých chvílích může přijít otravný, ve většině případů je však skutečně vtipný a ke svéráznému příběhu se hodí. Škoda, že se Pan Včelka neubránil povinnému morálnímu poselství a film se více nezaměřil na život včel (viz. Mravenec Z), mohl pak být mnohem lepší.(8.12.2007)

Pokud se smíříte s tím že včely jen tak bez vysvětlení mluví s lidmi a všem to přijde normální,pak se budete bavit, podobně jako já. Třeba scéna na předním okně auta mě velmi pobavila :D ale nejen ta! S panem Včelkou jsem spokojen, hlavně díky skvělému cz dabingu.(15.12.2007)