Pan Včelka

Bee Movie

Pán včielka

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Tohle je jeden z těch lepších animáků. Představte si včelku, která právě dostudovala. 3 dny chodil na Základní školu, další 3 dny na střední a pak za tři dny stihl i odpromovat. A včelí zákon zní, že až se dostuduje, tak se jde pracovat do továrny, kde se míchá med. Jenže tenhle Pan Včelka je jiný než ostatní. Bohužel se to nelíbí jeho rodičům, kteří po něm pořád chtějí, ať už jde konečně pracovat. A ještě mu říkají, že si má najít nevěstu, ale musí to být včela, hlavně ne vosa! Pan Včelka se nám zamiluje do jedné lidské květinářky, se kterou spolu prožívají jedno veliké dobrodružství, ale o tom více ve filmu, nerad bych vás připravil o překvapení.....Film se mi velice líbil. Dosahuje skoro kvalit Ratatouille, i když tam je ta animace přece jen o chloupek lepší. Tady mě zaujal příběh, který je podle mého názoru velmi dobře postaven. Dabing Petra Rychlého je příjemný a dokazuje o tomto herci, že se má spíše živit dabováním, než herectvím. Celkově snímek hodnotím lepšími 4 hvězdičkami.(14.9.2008)

No já nevím, ale zase půjdu proti proudu. Mě se tahle černožlutá podívaná hodně líbila, byly tam dobré hlášky a spousta narážek. Solidní zábava nejen pro děti.. Já ale neumím létat s letadlem. -John Travolta umí létat ne? - Jo, proč? - Tak to nemůže být zas tak těžký.(15.6.2008)

jedna hvězdička za pěkné poselství, které ukazuje důležitost včel pro lidi a Barryho tenisky.. :-)) a zbylé tři hvězdy za neotřelý, někdy originální způsob, jak ukázat dětem fungující úl a taky boj včel o rovnoprávnost. Docela dobře jsem se bavil, nebylo to až tak blbé, jak jsem čekal a viděl jsem to v originále. Průměrné 4(26.4.2010)

Rozjezd je povedenej ač kopíruje Mravence Z, jenže jakmile se zasedne k soudu, zmizí veškerá zábava a scénáristická krize dosáhne absolutního vrcholu.(28.9.2008)

Vcelku dobré, 3D animace ani tak prvotřídní nebyla, ale o to tady ani moc nešlo. Bee movie, jako přezdívka pro béčkové filmy, B movie, má mnohem na víc. Zábava spíše pro dospělé než pro děti, alespoň z hlediska hlášek. Opravdu jsem se pobavil.(20.12.2007)