Pan Včelka

Bee Movie

Pán včielka

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Animace bohužel nic moc, jinak ale pěkný příběh ze života včelek. Humor také nijak zvlášť vyšperkovaný, ale byl tak nějak lehký a svěží. Takže to nazvu "takovou mírně nadprůměrnou oddechovkou". Je to něco mezi 3 a 4. Dávám 3, protože konkurence je veliká.(6.2.2011)

Here Comes the Sun - Sheryl Crow... No tak to mi nesedlo, až se mi z toho zatly pěsti. Ale jinak solidní podívaná o slušné animaci (Ray Liotta a Sting rules) i fórech (konec už mě trochu nudil, ale Travolta zabral).(30.9.2011)

Pěkný animák u kterého jsem se příjemně bavil. Za mě 75% :)(15.4.2012)

• - Když včela zabodne žihadlo do těla savců nebo ptáků, už ho nedokáže vytáhnout a umírá, do těla hmyzu ovšem bodá bez následků. (Siriuss)

• - Poté, co včelka Barry Benson promuje na vysoké škole, sedí na lodičce uprostřed bazénu s medem a rodiče mu řeknou, že nemá žádný život. Tato scéná má být poctou filmu Absolvent. (HappySmile)

• - Do některých kin byl film poslán pod falešným názvem "Flower" (Květina), jinde zase jako "Jocks" (Žrádlo). (HappySmile)