Pan Včelka

Bee Movie

Pán Včielka

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2007, 90 min

Velice příjemné včelí píchnutí. Well, there's Bee Columbus, Bee Ghandi, even Bee-Jesus.(21.5.2008)

příjemné, milé, po květinách a medu voňavé, technicky parádní, nápadově pestré, biologicky vtipné, až jsem se několikrát fakt musel smát nahlas... a i přes mírnou dějovou ujetost stavím Bee Movie o třídu výše než Mravenčí polepšovnu... 70%(11.2.2008)

Další nuda by Dreamworks, ve které se sice Seinfeld snaží seč může, ale cenzura "pro malé diváky" jeho pokusy o ostrovtip sráží do umolousaného průměru, kdy je půlka vtipů úsměvná, druhá zoufale trapná a na geniální bránicolechtač už holt nezbývá místo. Příběhově jde jen o další klišé plné poučení a ani ta animace není bůhví co. 5/10. P.S.: Beware - Renée Zellweger dokáže být otravná i jako animovaná postavička.(6.12.2007)

Neni to nic prevratneho, ale ma to smrnc - hlavne v momentech, kdy film nebere sam sebe vazne (to mi pripomina Splachnutyho). Ovsem ve chvilich, kdy dojde na mravni poucku pro deti, zacne to skripat. Proste jsme tu uz tohle stokrat videli, akorat tato podoba je velice prijemna :) Nic vic, nic min.(23.11.2007)

az na horsi konec tak je to jeden z nej animaku rozhodne lepsi nez ten o kryse co vari bavil sjem se u toho . v kazde minute je slyset narazka a to me bavi(9.4.2008)

• - Jerry Seinfeld natočil dva filmové trailery, kde se snažil Pana včelku udělat jako hraný film. Když ten katastrofální výsledek vidět Steven Spielberg, zeptal se ho: "Proč to prostě neuděláš kreslené?" (HappySmile)

• - Jerry Seinfeld řekl, že jeho postava Barry B. Benson je pojmenovaná podle sitkomu Benson, kde tehdy získal jednu ze svých prvních TV rolí. (HappySmile)

• - Zatímco v běžném animáku se vyskytuje v průměru kolem třiceti mluvených rolí, v Panu Včelkovi jich napočítáte pětasedmdesát. (Siriuss)