Beethoven 3

John B. Aronson

Kostýmy:

Bonnie Stauch
  • bestlama

Shoda s předchozími díly pouze v psovi a názvu ... jinak se tahle blbost může jít bodnout :)(20.5.2009)

• sinp

Opravdu krok vedle.... Tenhle od začátku s jasným důvodem stvořený paskvil bych ohodnotil jako jeden z nejhorších filmů všech dob. Herci se vyměnili, ale na úkor i nejmenší možné kvality a Reinhold u mně klesl na dno stoky. Ten totiž tuhle blamáž pohřbívá svým vzezřením idiota, žel není sám, protože scénář je asi to nejhoší, co lze na poli rodinných filmů vytvořit. Další důvod nejnižšího hodnocení je naprostá nuda a záporáci na úrovni chovanců ústavu a otravného psa a režii vhodnou tak do televize filmu a .... a ... To snad na odpad stačí, ne?(30.9.2005)

• JohnnyD

Kedysi nádejný sympatický herec Judge Reinhold sa už v osemdesiatych rokoch rozhodol vzbúriť ľuďom, čo v ňom videli nejaký talent a už vtedy začal brať otrasné role. Vrchol nastal až v novom tisícročí, keď hral skoro v každej rodinnej video sračke a stal sa maskotom family hell série Beethoven.(27.6.2012)

• Foox

Jednička byla ucházející rodinná výplň odpoledne, dvojka jen slabý odvar, ale tohle? Na další díly už opravdu nemám koule.(22.8.2014)

• draggo

Nebetyčně hloupé a zcela zbytečné pokračování. Vtipné není vůbec, trapnosti je ale dostatek. Těch psů už mám plný zuby, tohle nemělo spatřit světlo světa. 0% a odpad!(18.6.2010)