Beethoven 3

Harry Keramidas

Kostýmy:

Bonnie Stauch
  • Dever

// Production Companies: Universal Family and Home Entertainment //(9.5.2011)

• Foox

Jednička byla ucházející rodinná výplň odpoledne, dvojka jen slabý odvar, ale tohle? Na další díly už opravdu nemám koule.(22.8.2014)

No mě osobně třetí dobrodružství tohohle psiska zas tak špatný nepřišlo, jasně je to sentimentální, trošku trapný a dost špatný. Ale zase tak hrozné mi to nepřišlo a to z jedné věci a to že se ve filmu neustále něco děje, což by byla třeba u čtvrtého dílu vzácnost(neuvěřitelná nuda). A pes je zase fajn.(24.11.2010)

• sinp

Opravdu krok vedle.... Tenhle od začátku s jasným důvodem stvořený paskvil bych ohodnotil jako jeden z nejhorších filmů všech dob. Herci se vyměnili, ale na úkor i nejmenší možné kvality a Reinhold u mně klesl na dno stoky. Ten totiž tuhle blamáž pohřbívá svým vzezřením idiota, žel není sám, protože scénář je asi to nejhoší, co lze na poli rodinných filmů vytvořit. Další důvod nejnižšího hodnocení je naprostá nuda a záporáci na úrovni chovanců ústavu a otravného psa a režii vhodnou tak do televize filmu a .... a ... To snad na odpad stačí, ne?(30.9.2005)

• Dudek

Tak tohle už je moc, škoda, že tu není nějaké horší hodnocení než odpad, protože tohle si ani odpad! nezaslouží.(2.6.2005)