Beethoven 3

Chester Kaczenski

Kostýmy:

Bonnie Stauch
  • draggo

Nebetyčně hloupé a zcela zbytečné pokračování. Vtipné není vůbec, trapnosti je ale dostatek. Těch psů už mám plný zuby, tohle nemělo spatřit světlo světa. 0% a odpad!(18.6.2010)

• Foox

Jednička byla ucházející rodinná výplň odpoledne, dvojka jen slabý odvar, ale tohle? Na další díly už opravdu nemám koule.(22.8.2014)

• sinp

Opravdu krok vedle.... Tenhle od začátku s jasným důvodem stvořený paskvil bych ohodnotil jako jeden z nejhorších filmů všech dob. Herci se vyměnili, ale na úkor i nejmenší možné kvality a Reinhold u mně klesl na dno stoky. Ten totiž tuhle blamáž pohřbívá svým vzezřením idiota, žel není sám, protože scénář je asi to nejhoší, co lze na poli rodinných filmů vytvořit. Další důvod nejnižšího hodnocení je naprostá nuda a záporáci na úrovni chovanců ústavu a otravného psa a režii vhodnou tak do televize filmu a .... a ... To snad na odpad stačí, ne?(30.9.2005)

• Superpero

Jo jasně je to megapíčovina, ale pochopte já byl nemocnej u babči a měl jsem na výběr mezi timhle kentusem a nebo smrtící nabídkou televize Prima a jejích Německých skvostů (promiňte chtěl jsem říci sraček). A myslim že tam hrál ten týpek z Policajta z Beverly Hills (hlouběji se mu už asi klesnout nepodaří)(28.12.2005)

• mzss1

Hrůza, pokračování se teda vůbec nevyvedlo, i změna hereckého obsazení se nepovedla. Pár vtipných momentů se zde najde, ale to je asi jediné ve filmu co dokáže někdy zaujmout a to je docela málo. Takže jen tak na 23% = *(16.11.2012)

• - Beethoven je uvázaný za zpětné zrcátko karavanu, a když se splaší a utíká, tak je velmi zřetelně vidět jak ho utrhl. V dalším záběru je v pozadí vidět karavan opět se zrcátkem. (Rodriguez)