Beethoven 3

Chester Kaczenski

Kostýmy:

Bonnie Stauch
  • bestlama

Shoda s předchozími díly pouze v psovi a názvu ... jinak se tahle blbost může jít bodnout :)(20.5.2009)

No mě osobně třetí dobrodružství tohohle psiska zas tak špatný nepřišlo, jasně je to sentimentální, trošku trapný a dost špatný. Ale zase tak hrozné mi to nepřišlo a to z jedné věci a to že se ve filmu neustále něco děje, což by byla třeba u čtvrtého dílu vzácnost(neuvěřitelná nuda). A pes je zase fajn.(24.11.2010)

• Dudek

Tak tohle už je moc, škoda, že tu není nějaké horší hodnocení než odpad, protože tohle si ani odpad! nezaslouží.(2.6.2005)

• WANDRWALL

Nechutné. I herce to nebavilo, a proto podali špatné výkony.(29.10.2010)

• JohnnyD

Kedysi nádejný sympatický herec Judge Reinhold sa už v osemdesiatych rokoch rozhodol vzbúriť ľuďom, čo v ňom videli nejaký talent a už vtedy začal brať otrasné role. Vrchol nastal až v novom tisícročí, keď hral skoro v každej rodinnej video sračke a stal sa maskotom family hell série Beethoven.(27.6.2012)

• - Beethoven je uvázaný za zpětné zrcátko karavanu, a když se splaší a utíká, tak je velmi zřetelně vidět jak ho utrhl. V dalším záběru je v pozadí vidět karavan opět se zrcátkem. (Rodriguez)