Satan

Satan

Thriller / Horor

Francie, 2006, 94 min

• Hadža

Celou dobu v teto uchylarne cekate az se konecne neco zacne dit,neverite vlastnim ocim,kde ty herce vyhrabli,pak prijde ujeta posledni petiminutovka a je chvalabohu konec!!!(1.6.2008)

Kromě výkonu Vincenta Cassela mě film hlavně zaujal prostředím, ve které se jeho většina odehrává. Starý dům na venkovské samotě plný loutek a bizardních obyvatel je vynikající a díky němu a výše uvedenému Casselovi jsem poměrně často zapomínal na to, že se dívám na něco, co už jsem v podstatě viděl stokrát. Ihned po shlédnutí filmu jsem přemýšlel nad čtyřmi *, ale nakonec "pouze" lepší tři. Za zmínku též stojí na první pohled nenápadný cover.(24.7.2007)

• SOLOM.

Průměrný thriller, který na mě moc velký dojem neudělal. Najde se tady sice několik slušných momentů, ale jinak to byla přehlídka pouze sprostých slov a nesmyslných keců jenž mě dost nudili. Nejvíc mě asi zaujal výkon Vince Cassela a pěkné herečky. Osobně mi stačí vidět tenhle film jen jednou a nikdy více.(13.2.2010)

Dávám hodně slabé 3* za občasnou vtipnost, Cassela a vnady Roxane Masquidové.(3.4.2008)

Průměrný, ve výsledku docela milý žánrový příspěvek. Měl jsem ovšem to štěstí film zhlédnout ve Francii a na tom základě ocenit vysokou míru jeho autenticity. On je to tam fakt samý degenerovaný buran.(11.2.2015)

• - Několik vteřin po začátku závěrečných titulků je podprahově umístěný pornografický obrázek.. (Caelos)