Satan

Sheitan, Le

Satan

Thriller / Horor

Francie, 2006, 94 min

Tak tohle mě neskutečně bavilo :) Podle hodnocení jsem čekal magořinu, což jsem taky dostal, ale nebylo to nudné ani se to nebralo vůbec vážně. Kamera, hudba super, Cassel se pěkně vyřádil a u scény na sedačce jsem měl dokonce dejá vu z nedávné pařby :D. Tyhle podivné filmy mám mnohem radši než tuctové americké horory, kde se jenom čeká na to, až někdo vybafne zpoza rohu.(13.2.2011)

• pornogrind

Tak tohle se vůbec nepovedlo.Podle zdejších obrázků to vypadalo docela dobře a i obsah sliboval zajímavou podívanou.Ale opak je pravdou.Nevýrazná a ničím zajímavá francouzská chujovina,které vevodí Vincent Cassel(dobrej herec,ale tohle mu nesedlo).S tím štětcem pod nosem vypadal spíš směšně než aby z něj šel strach.Nezapomenutelnej byl jeho příchod na scénu.Ten jeho úsměv-prostě na tečku.Tomuhle filmu se vyhněte velkým obloukem.Naprostá ztráta času(5.7.2015)

• ConanVJ

Tohle mi nepřišlo ani jako triller, ani jako horor. Vůbec mě to nebavilo a ani ničím nezaujalo. 0% :)(17.8.2012)

• ed_wood

No ja vôbec neviem, či to bol thriller, horor alebo aký žáner. Slabučkí herci a Vincent Cassel tiež nehraje nič, len sa celý film dosť priblblo smeje (a vyzerá pri tom vážne odporne). Veľmi často absolútne nelogické správanie postáv a plno debilných, priam nechutných scén (sexuálne harašenie vidiečanky so psom, pôrod, alebo napr striekanie mlieka z kozieho vemena do ust). Dej filmu veľmi zmysel nedáva, takže žiadny ohromný filmový zážitok po tomto mať nebudete. A len tak mimochodom, v tomto filme hrala ja Monica Bellucci ? Kedy ? Kde ? Všimli ste si ju tam vôbec ?(23.10.2008)

• F.man

Co to kurva bylo za francouzskou úchylárnu? Smysl to nedávalo, strašidelné to nebylo, originální taky ne, zato ujeté, ujeté to bylo teda pořádně. Jeden velký WTF redneck film, který nemá naprosto co nabídnout. Teda kromě rodění satanů na podlahu. Jedna hvězda za Cassela.(26.8.2012)

• - Několik vteřin po začátku závěrečných titulků je podprahově umístěný pornografický obrázek.. (Caelos)