Návštěvníci 2: V chodbách času

Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

• swamp

První díl mi přišel šíleně hektický. Ten druhý se od něj příliš nelišil, přesto se mi líbil o něco víc. Ale jen o něco.. Možná méně řevu a více absurdního humoru a byla by to pro mě perfektní komedie.(1.2.2013)

Pokračování kultovních komedií bývají slabé....tohle je výjimka. Perfektní hlášky, skvělé situace a kupodivu i dobrý děj. Jednička je ale pořád lepší! :-) 80%(21.8.2011)

• InJo

Obstojně natočené, ale hodně málo vtipné, místy dokonce trochu trapné, většinou však jen nevtipné a hlavně moc dlouhé.(8.10.2003)

• - Při zásahu hasičů přeřízne Jackouille (Christian Clavier) jednu z hadic. Ta poté létá vzduchem, až zapadne do auta a zatopí jej. Při scéně, jak hadice vlétne do auta, je možné na krátkou chvíli v pravém dolním rohu vidět část ruky člena štábu, jak se snaží hadicí trefit do auta. (Mr.Hudson)

• - Když hrabě Godefroy (Jean Reno) a Jackouille (Christian Clavier) ukradnou policejní auto, řítí se neřízeně z lesního srázu na silnici. Těsně před tím, než se na ní dostanou, je záběr z vozu směrem k silnici, kde lze v levé části obrazovky zahlédnout celý štáb, který stojí na silnici. (Mr.Hudson)

• - Úvod filmu přímo navazuje na konec předchozího snímku. První díl však končí v létě, zatímco v tomto díle je podzim či spíše zima. (A.MacGyver)