Návštěvníci 2: V chodbách času

Visiteurs 2: Les Couloirs du temps, Les

Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

Skvelá komédia s grandióznym, famóznym Christianom Clavierom v hlavnej úlohe. Je to pán herec, pretože rovnako dobre dokáže zvládnuť vážny film (napr. Napoleon) ako aj bláznivú komédiu. Dej je síce slabučký, ale bohato to vyvažuje to množstvo gagov a bláznivých situácií, ktorých je tu naozaj neúrekom. Len škoda, že nemal sebe rovného parťáka, mohlo to byť ešte zaujímavejšie. Jean Reno je síce skvelý herec, ale skôr mu pasujú akčné filmy alebo kriminálky. Tu vyložene nestíhal držať krok s geniálnym Clavierom. Ale je to iba môj subjektívny názor, niekomu tu môže pasovať práve Reno. 75/100(20.12.2013)

Už ne tak super jak jednička ale dá se to.(6.3.2005)

• Snorlax

Žádná nastavovaná kaše není dobrá, tady se to potvrdilo na 100%.(16.3.2013)

• korbitch22

už první díl se nemůže pyšnit nějakou vyšší úrovní,natož totálně hloupé pokračovaní,ve kterém mě pobavily dvě scénky.(3.2.2008)

• Phobia

Hmm, po zážitku z předchozího týdne, tedy po sledování prvního filmu "Les Visiteurs", raději zvolím nějaký méně bolestivý, zábavnější, užitečnější, inteligentnější a ne až tak trapný způsob, jak trávit večer. Třeba bych mohla vzít pinzetu a vytrhat si jeden po druhém všechny chlupy z ohanbí.(21.7.2011)