Návštěvníci 2: V chodbách času

Les Visiteurs 2: Les Couloirs du temps

Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

Prokletí pokračování opět dodrženo. Jednička byla ikonou, zato dvojka byla výsměchem. Dost mě rozčilovalo, že tam prakticky skrze celý film furt někdo řval a to mi prostě lezlo na nervy. Nejvíce jsem se nasmál, když Jacquille řídil auto v tom lese. Christian Clavier zkrátka opět nezklamal. Hold to není ten skvělý první díl, ale ještě se u toho dost nasměju.(26.6.2010)

Tak ako sú prví Návštevníci mojou milovanou komédiou, videnou desiatky krát, tak toto je ich ťažšie pozerateľný slabý odvar a trojka (americká) je absolútny škvár.(2.3.2005)

• sepp

Narozdil od vyborne a branici trhajici jednicky nudne a nezajimave, proste typicky druhy dil na vytahovani penez z kapes divaku.(7.4.2004)

Pokračování kultovních komedií bývají slabé....tohle je výjimka. Perfektní hlášky, skvělé situace a kupodivu i dobrý děj. Jednička je ale pořád lepší! :-) 80%(21.8.2011)

• HellFire

Co je horsiho nez potencionalne spatny druhy dil? Kdyz zname tvare hraji zcela jini herci a tvari se, jako ze tam patri odjakziva. Humor prvniho dilu je fuc. Porad se jen cestuje tam a zpet a tam a zpet kvuli kazde malickosti. Stopaz je take ukrutne dlouha. Opravdu snad nejhorsi pokracovani, potazmo film, co sem videl.(24.4.2008)

• - Herečka Valérie Lemercier, která hrála v prvním dílu Beatrice, hraje v tomto filmu pouze vedlejší roli (matku kluka, který se nechce učit...), navíc není v titulcích. Jako Beatrice ji vystřídala Muriel Robin. (fannah)

• - Ve scéně, kdy Jackouille (Christian Clavier) s paní Ginette (Marie-Anne Chazel) jedou k obchodnímu domu a Jackouille si chce vyzkoušet řízení auta, má před příjezdem na křižovatku Ginette má v jednom záběru černé brýle a v dalším již ne. (Mr.Hudson)

• - Natáčení probíhalo na mnoha místech po celé Francii. Příkladem je hrad Beynac, Biron, Pierrefonds nebo Ermenonville. (Terva)