poster

Návštěvníci 2: V chodbách času

 • Česko

  Návštěvníci 2

 • Francie

  Visiteurs 2: Les Couloirs du temps, Les

 • Slovensko

  Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Allien.9
  *****

  Stává se to sice výjimečně, ale "Návštěvníci 2: V chodbách času" jsou ještě vtipnější a střelenější (a tudíž lepší) než první díl. Nevadí mi dokonce ani přeměna Beatrice, neboť Muriel Robin je možná v této roli ještě o chlup lepší než Valérie Lemercier.;-) P.S.: Nečekaný konec nemá chybu...(31.3.2009)

 • Terva
  ***

  Asi tak na stejné úrovni jak jednička, ale něco tomu chybělo....stále nemůžu přijit na to, co.(8.2.2009)

 • Phobia

  Hmm, po zážitku z předchozího týdne, tedy po sledování prvního filmu "Les Visiteurs", raději zvolím nějaký méně bolestivý, zábavnější, užitečnější, inteligentnější a ne až tak trapný způsob, jak trávit večer. Třeba bych mohla vzít pinzetu a vytrhat si jeden po druhém všechny chlupy z ohanbí.(21.7.2011)

 • johnys
  *****

  Plynulé pokračování příběhu kultovní "jedničky", plně srovnatelné, dokonce bych řekl, že v jistých chvílích i vtipnější. Vyšetřování celé causy fr. policiií dalo příběhu další dimezi. Upozorňuji na bravurní ovládání koně v rychlých akčních scénách Jeana Rena. Je jeden z mála světových herců, který si mohl dovolit většinu těchto akcí natáčet sám bez dvojníka z týmu specialistů.(1.8.2005)

 • boshke
  **

  Snad každý alespoň trochu úspěšný film musí zákonitě následovat mladší bráška. Mladší bráška, kterého si rodiče pořídí ještě v jakési euforii po úspěchu dítěte prvního doufajíce, že bude podobně úspěšný jako ten první. Mladší bráška, který je jakýmsi nedochůdčetem, dítětem šitým horkou jehlou, dokud se ještě rodiče vezou na vlně vyvolané úspěchem dítěte prvního. A konečně mladší bráška, který téměř ve sto procentech případů nedosáhne úrovně svého staršího sourozence, ba co víc, většinou se jí ani vzdáleně nepřiblíží. Ano, správně jste pochopili, kam směřuji. Návštěvníci jsou výše zmíněného zářným příkladem... Ve dvojce velice dobrých a úspěšných Návštěvníků již není co hrát, a tak se pouze recykluje to, co v jedničce fungovalo a bavilo. Zde už to však nepůsobí tak uvolněně a svěže, leč toporně. Ta minimální stopáž se prostě něčím naplnit musela. A tak vykrádáme sebe sama a vykrádáme a recyklujeme a recyklujeme, až z nás vypadne něco tak špatného a nedůstojného jako je dvojka Návštěvníků... 50%(8.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace