Návštěvníci 2: V chodbách času

Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

• korbitch22

už první díl se nemůže pyšnit nějakou vyšší úrovní,natož totálně hloupé pokračovaní,ve kterém mě pobavily dvě scénky.(3.2.2008)

Hůř to snad ani dopadnout nemohlo :-D(30.5.2003)

Bohužel poněkud pomalejší, ale o to víc ujetější, nesmyslnější a antihrdinské. Mě osobně zcela šokovala proměna hlavní ženské hrdinky, která tu ztratila jakékoli kouzlo ženskosti a stala se pouhou milou tetičkou, i když možná to podivnou protipravidelnost filmu ještě podtrhlo.(25.4.2005)

Jak už bývá zvykem, je to slabší než první díl, ale pobavil jsem se pořád dobře. Navíc i v tomhle pokračování platí, že ústřední dvojice je pořád cool a dokáže diváka spolehlivě rozesmát.65%(5.4.2015)

Já si naopak myslím, že dvojka je ještě o chlup vtipnější a přece jen trochu (uznávám, opravdu jen trochu) vkusnější než jednička. Navíc mě potěšilo, že se zde v malé roli řídícího důchodce objevil komediální veterán Jacques Francois.(22.2.2003)

• - Při zásahu hasičů přeřízne Jackouille (Christian Clavier) jednu z hadic. Ta poté létá vzduchem, až zapadne do auta a zatopí jej. Při scéně, jak hadice vlétne do auta, je možné na krátkou chvíli v pravém dolním rohu vidět část ruky člena štábu, jak se snaží hadicí trefit do auta. (Mr.Hudson)

• - Zatím co Beatrice, kterou hrála v prvním filmu Valerie Lemercier, jezdila v Renaultu Safrane, Beatrice (Muriel Robin) v tomto příběhu jezdí ve voze Volkswagen Passat. (Terva)

• - Natáčení probíhalo na mnoha místech po celé Francii. Příkladem je hrad Beynac, Biron, Pierrefonds nebo Ermenonville. (Terva)