poster

Návštěvníci 2: V chodbách času

 • Česko

  Návštěvníci 2

 • Francie

  Visiteurs 2: Les Couloirs du temps, Les

 • Slovensko

  Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  ****

  Rytíř a jeho sluha ze středověku podruhé u nás a snad ještě ztřeštěnější než předtím. Ve druhém pokračování je dostatek toho, co bylo nedostatkem jedničky. Až na jedno. Je to poměrně zamotané a mírně se ztrácí přehlednost. Na dvojce se evidentně nešetřilo, a oproti skromně působícím předchůdci, se produkce plácla přes kapsu. Triková a technická stránka vypadá mnohem nákladněji. Rovněž výprava je propracovanější. Děj, jak už jsem zmínil v úvodu, je oproti jedničce poměrně překombinovaný, ale stále ještě velmi invenční, a co je hlavní, pokračování je vtipnější, bláznivější, dynamičtější a možná nebýt stěžejního nápadu z jedničky, bylo by to na plný počet. Dvojka přechody v čase využívá ztřeštěným způsobem a vznikem absurdních situací a gagů. Jean Reno & Christian Clavier do toho šli opět naplno a dali vzniknout pokračování, které svůj originál dokonce předčí. 80%(26.5.2012)

 • sepp
  **

  Narozdil od vyborne a branici trhajici jednicky nudne a nezajimave, proste typicky druhy dil na vytahovani penez z kapes divaku.(7.4.2004)

 • JohnnyD
  ***

  Z neoriginálneho námetu sa síce dalo vyťažiť viac, no aj tak je to príjemná zábava, najmä teda v porovnaní s americkým "pokračovaním".(28.7.2013)

 • Hal_Moore
  ***

  Stále srandovní, nicméně už to tady jednou bylo.(16.10.2005)

 • ConanVJ
  *****

  Druhý díl začíná dějem, tak kde končí jednička a pokračuje do dalšího, tentokrát trochu otevřeného konce. Český dabing nabízí peprnější hlášky, opět ve staročeštině v podání dvou hlavních hrdinů. Je zde o dost víc vtipných scén všelijakého ražení. Pro mě parádní komedie, na kterou se vždy rád podívám. 95% :)(28.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace