• Vodnářka
  *

  Asi jsem na film nebyla ve správné náladě, nebo fakt nevím, ale pořád jsem hledala ty tolik vychvalované vtipy, humor a výborný příběh...a pořád bez výsledku. Místo nich se mi před očima promenádovali jen dva cvoci, jejichž pokusy rozesmát diváka už kdysi na pár dětech vyčerpali Asterix s Obelixem. Bůhvíproč si dávali všechny dialogy v průběhu snímku tak třikrát minimálně a dost mě deprimovala jakákoliv další nudná postava, se kterou se setkali. Každou scénu by dokázal napsat zajímavěji a neočekávaněji student prvního stupně základky při povinné slohovce, sentimentální konec navíc vrhá pocit trapnosti na jakoukoliv francouzskou komedii, které se film jen z dálky podobá. Třeba mě někdy v autobuse donutí strávit cestu opět s tímto filmem a změním názor. Zatím jen nechápavě hledím na všechna ta slova nadšení svého okolí...:-)(14.7.2011)

 • sepp
  *****

  Asi nejlepsi francouzska komedie 90. let, vykrik "Saracen!" na cerneho postaka se mi zaryl hluboko do pameti ;)(24.12.2003)

 • Radek99
  ***

  Trochu moc frašky.(15.7.2011)

 • hirnlego
  ***

  Jak já ty dva kretény nesnášela... a vlastně asi nejen je. Ale stejně jsem se kdysi smála jako idiůtek.(24.8.2006)

 • Stegr
  *****

  90% - Další ze zástupu skvělých francouzských komedií, která mě potěší pokaždé, když se na ni dívám...(10.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace