• Oskar
  ****

  Pojem francouzská komedie kdysi znamenal něco úplně jiného, ale... říkejte mi klidně blázen, ale já mám Christiana Claviera docela rád. Tady sice hraje úplného kreténa, ale moc se mi líbil ve filmu Děda se dal na odboj a docela i v Operaci Corned Beef. Ostatně, v té druhé, noblesnější roli z tohoto filmu, je znamenitý. Tahle komedie vás místy pořádně uvede do rozpaků, možná trošku nakrkne přílišnou hlučností a vyčerpá snad trochu přehnaným množstvím destrukčních scén. Ale vsadil bych se, že vás taky velmi dobře pobaví.(22.2.2003)

 • Mertax
  ****

  "Co to je? LSD,crack? Pošlu to k analýze." Svižné, vtipné a pokud to nabídne televize při pátku večer, může se jít Nova se svými rádoby-premiérovými filmy jít vycpat.(25.8.2006)

 • Segrestor
  *****

  Návštěvníci patří nejen k těm nejlepším francouzským komediím, ale především stojí i za zamyšlení. Kromě té legrace, kdy se rytíř a jeho sluha ze středověku konfrontuje s naší dobou, nám tvůrci předkládají (na to, že je to vlastně jen taková fraška) sci-fi prvky, které už fraškou nejsou. Nelze nalézt chybu v žádné jejich teorii cestování v čase a to ani v laické rovině. Nevím ovšem, jestli to byl záměr nebo náhoda. Ale to asi není to hlavní, co je na filmu nejvíce obdivované. Samozřejmě jde o tu srandu i herecké výkony a určitě i příběh. Rozhodně se jedná o unikát, jelikož druhý díl je asi největší pičovina, co jsem kdy viděl. Vlastně jsem jej ani nedokoukal a to už to zkouším nějakých dvacet let. Tyto Návštěvníky jsem viděl nyní už osmnáctkrát.(25.9.2014)

 • juta
  *****

  Nestárnoucí komedie, u které se stále skvěle bavím. Rád bych si taky někdy vyzkoušel koupel s tolika blbůstkami :D Líbí se mi zde rychlé tempo, které dodává tu správnou atmosféru a samozřejmě příběh.(14.7.2011)

 • stilgar1
  ****

  Perfektní komedie, ve které přímo excelují dvě hlavní postavy - J. Reno a Ch. Clavier. Ukázka toho, že Francouzi prostě komedie umí...(8.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace