Zachraňte Willyho 3

Zachráňte Willyho 3

Rodinný / Dobrodružný / Drama

USA, 1997, 86 min

• Jillen

A je to tady přítelé! Trojka...jak už jsme možná zvyklí se opět dopracovala na dno filmařského světa. Dávám 0%(28.6.2006)

• Chrustyn

Jak jinak to mohlo dopadnout. To si mysleli, že jim to i napotřetí sežereme?(1.8.2007)

• Hrabka

Určitě to není tak špatný, aby to bylo šedě zabarvený. Pro nenáročného malého diváka je to pořád fajn dobrodružství. Samozřejmě předchozí díly byly o poznání lepší. 45%(25.12.2007)

• heyda

No co k tomuto závěrečnému snímku dodat. Řekl bych, že zde docela slušně zahrál Jason i ostatní, ale celkový příbeh filmu už je moc průhledný a už toho moc nenabízí. Přesto jsem rád, že vznikl a zároveň ukončil tento filmový kosatkový počin.(21.11.2009)

• Gimp

U tohohle filmu jsem brecel uz v detstvi nad tim, jak nekdo muze udelat takovou ... hloupost.(20.12.2003)

• - Film se natáčel v Britannii Beach, v Howe Sound, v Squamishi a ve Vancouveru v Britské Kolumbii. (rafix)