poster

Capote

 • USA

  Capote

Drama / Krimi / Životopisný / Psychologický

USA, 2005, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ***

  Oscar 1 : Herec HR - Philip Seymour Hoffman + 4 nominace: Nejlepší film, Režie, Herečka VR - Catherine Keener, Scénář - A . . . . .. . . . Zlatý Medvěd - výběr(4.2.2006)

 • Falko
  ****

  Zo zaciatku mi dej utekal dost pomaly a monotonne, nechybalo vela a takmer som zaspal. Z tohto pohladu by som dal filmu 60%, ale nedovoli mi na 60-ke zostat uz len vdaka hereckemu koncertu Philipa Seymoura Hoffmana. Oscara si urcite zasluzil.(27.4.2007)

 • kOCOUR
  ****

  Zajímavě pojatý crossover dramatu a čirého životopisného přepisu s pár velmi silnými momenty a spoustou malých pravd o životě. Jen pořád nevím, jestli je Hoffman génius či jen parodie na Hoffmana. Jeho obligátní loserský projev tentokrát překročil jakousi hranici, kde se tohle dá nějak rozumně změřit.(22.2.2006)

 • Tosim
  ****

  Upřímně, dlouho jsem nechápal, o co tvůrcům šlo. Když jsem to poznal, přišlo mi, že zůstali tak napůl cesty. I Hoffmanův projev se mi zdál "divný." Prostě je to film, který by chtěl dotáhnout ve všech směrech. Jinak z něj po letech zbude jen "historka o nějaké vraždě, knize a popravě." 70%.(30.10.2006)

 • Hakha
  **

  Je fajn sledovat dobře hrajícího Hoffmana... ale co je to platné, když mě film připadal neskutečně roztahaný, nudný a bez štávy. Pro mě zbytečná záležitost, mé hodnocení 2 hvězdičky...(25.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace