Smyslná orchidej

Marc Grossman

Kostýmy:

Marlene Stewart
  • castor

Exotické prostředí, nečekané dobrodružství, tajuplný Mickey Rourke – a svého času jistá pozornost (protože snímek připomínal 9 ½ týdne), která je však zcela nezasloužená. Dusno, chtíč, nahá Carré Otis, napětí.. nuda.(27.10.2014)

• Shit

Hodně slabý, čekal jsem aspoň o trošku víc, ale nedočkal jsem se. Celý to je jedna velká nuda a to i když se tam objeví Mickey Rourke, kterej se tady překonává, ale bohužel překonává jen svoje nejhorší výkony, pořád se tváří jako teplouš a kecá nějaký blbosti a chová se jak úchylák. Jediný kvůli čemu se dá tenhle film skouknout je fakt že se v něm objevujou docela často kozy a někdy i nějaká ta erotická scéna (bohužel ne porno, to by to aspoň vytáhlo na 2*), ale jinak to moc za skouknutí nestojí(13.7.2005)

• sud

Erotika a přítomnost krásné ženy ještě dobrý film nedělá. Kdyžtak porno, ale regulérní film nikoli. 30%.(5.11.2008)

• Le_Chuck

Nudná dráma, na ktorej je erotická snáď iba jedna scéna a aj diváková fantázia dostane dosť zabrať, aby si to nejaké erotično dokázal človek predstaviť. Toto je patlanec ktorý si zo všetkého kúsok ukrojí, ale nič nepodá poriadne. A navyše poriadná nuda.(25.6.2005)

• stub

Neuvěřitelná pi*****a, které se bůhví proč přisuzují neexistující rozměry a obsahy. Tam, kde se u 9 a 1/2 týdne kvality zveličují, tady už je třeba si je pro obhajování filmu vysloveně vymýšlet. Úspěchy podobných snímků si umím vysvětlit jen sexuální frustrací diváků(16.3.2008)