Skvelá atmosféra a pôsobivé vo väčšine prípadoch aj drsné scény zvláda Spielberg opäť na jedničku. Neistota a strach je prítomný všade. Skupinka protiteroristického komanda, ktorý sú samozrejme len obyčajný ľudia, skočí s menším zaváhaním po odplate, po čase však začnú pochybovať či táto nebezpečná akcia má vôbec význam a aký bude ich život potom?(24.2.2006)

Ač je Steve považován za Mistra vypravěče, občas se projeví i jeho druhý skrytý genius a Mistr natočí Dílo. Stačí, když bude o židech. První byl výtečný "Schindlerův seznam" a teď navazuje "Mnichov". Ten je možná o stupínek horší, ale i tak poskytuje velký prostor k zamyšlení. Mně osobně zvlášť udeřil do hlavy rozhovor Avnera a jiného chlapíka (omlouvám se, ale už si nevybavuji jméno) na schodech v "údajně" bezpečném úkrytu, kde se naši agenti nechtěně potkali s muslimskými "agenty". Ten mluvil za vše - jeden tvrdí, že číše je poloprázdná, druhý, že je poloplná. Oba mají v zásadě pravdu, ale nikdy se neshodnou... Nemohu se dočkat, až si "Mnichov" koupím na DVD a budu si znova a znova pouštět ty nejgeniálnější pasáže. Tento film má totiž skutečně co nabídnout.(31.3.2006)

Opravdu nadšený jsem byl z poznání, že film neukazuje skutečnosti při samotném masakru na olympijských hrách, ale až politické a vojenské manipulace po něm. To za prvé. No a za druhé to byla nekončící akce, která ani na vteřinu nenudila. Připadal jsem si spíš jako kdybych sledoval dokument, než hraný film.(31.12.2010)

nepřesvědčivé a nevěrohodné. Agenti Mossadu, co vlastně nejsou agenti Mossadu, kteří nemají ani tlumiče na pistolích, kteří si kupují za statisíce doláčů informace od kdoví koho, a na dotaz účetního žida jen pokrčí rameny se slovy Je to třeba? nenech se vysmát, Pišto, ale tohle ti fakt nevěřím(7.1.2008)

rozpocet $70 million trzby celosvetovo $130,346,986(4.11.2006)