Moucha (TV seriál)

• Kanada

Fly Tales

Animovaný

Kanada, 1999, 45x5 min

Marc Saez, Brigitte Lecordier (vyp.)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (93)

Videl som väčšinu dielov, možno dokonca všetky a musím povedať aj keď som to videl strašne dávno, že to bol môj najobľúbenejší mini seriál, ktorý som mohol v telke pozerať. Väčšina dielov je úplne jednoduchých,podarených a čo viac strašne zábavných................ Soundtrack Daniel Scott: (5.5.2011)

nejsympatičtější mrška, kterou znám :) její pětiminutový dobrodružství se jentak nezapomínají :) rychle Vám vlétne do podvědomí a jetak nevyleze :) jo ta byla nakreslená snad na všechn sešitech co jsem měla :-D(1.4.2009)

Krátké grotesky ze života hmyzu. A mouchy snězte si mě... A co je to štěstí? . . . Zlatej Sekora a jeho kousky mládence Ferdy mravence, že... Takže snad pro ty malinké dětičky, co se jéje zasmějou všemu a víc už na tím nehloubají. Protože sakryš, páni lajdáci, vždyť té moušeně se při letu ani nehejbají křidýlka! A ať mi nikdo neříká, že se u těch kresbiček hmyzáků páni animátoři vizuálně neinspirovali právě u páně Sekory... (?!) - - - P.S. A ani žádnej mušinec, nebo co? No, aspoň mi to vždycky připomene, že bych si mohl dát repete toho Cronenberga. Bzzzzzzzzzzzzzzzz... :-/ - - - - - (Vídáno nahodile na >príma hmyzovizi< , po jednom nočním ú/letu 28.1.2012 hodnocení 2617., komentář zde jako devětasedmdesátý - 28.1.2012)(28.1.2012)

Zlaté časy Supermaxu. Nevratné a neopakovatelné. Moucha poletující mezi hranými a kreslenými seriály jako kratičká, příjemná reklama, která se stala kultem a jednou z mých vzpomínek na časy dávno minulé.(18.2.2006)

Srovnávat s comicsovou knihou Moucha, která v roce 2005 vyšla v nakladatelství Mot i u nás v ČR, není možné, protože ač se jedná o comics pro mladší, má docela vysokou úroveň. Seriál oproti tomu působí občas až dementně:D ale neznat předlohu, asi bych se bavil i na 5*****. Tak jako v comicsu nejsou bubliny a postavy nemluví, tak v seriálu postavičky jednom různě mumlají. Například v tomto díle se Moucha seznámí v muzeu s "jeskynní" prehistorickou mouchou a spolu mimo jiné ovládnou oheň : http://www.youtube.com/watch?v=WFkrqalz7Tk(13.8.2008)

Téhle mouše vděčím za jistou část svého filmového přehledu, protože nebýt toho, že jsem na ní v pravidelných časech na nejrůznějších dětských kanálech čekával, dodnes bych pořádně nevěděl, co jsou zač a co na nich vlastně běží. Škoda, že nebylo víc dílů, téhle úžasné létající mršce bych to i přál.(6.10.2006)

Moucha život těžký má...(19.5.2009)

Asi jediná mucha ktorú mám rád. Milý seriál na ktorý som sa vždy tešil, keď ho dávali v TV.(4.5.2011)

Krátké, vtipné, roztomilé, husté.(18.3.2009)

Dôkaz, že i krátka rozprávka čo nemá poriadny dej a dabing dokáže perfektne zaujať.(24.1.2013)

Tak toto chodilo v dobe, keď mal ešte Jetix dlhú životnosť a vysielal nezávadné programy pre deti všetkých vekových kategórií... počkať, a nebolo práve toto závadné? Každopádne, v jednoduchosti je sila a ja som to kedysi zbožňoval. Vďaka užívateľke GigaPudding, že mi existenciu tohto seriáliku pripomenula.(2.7.2014)

60%(11.11.2009)

Ty její botičky!(8.8.2008)

Ano, pamatuju si, jak jsem si Mouchu vždy kreslila ve školce a chodila se pravidelně dívat na nové díly k sousedovi, který si pak myslel, že knim chodím kvůli němu :D Tak přemýšlím, proč nezabíjim mouchy ale radši je vždy vypustim z okna :D Bravurní dílo..(28.1.2009)

Vynikající! Asi si koupím komiks. Zrovna nedávno jsem ho viděl v nějakém knihkupectví.(14.6.2008)

Na mě až moc dementní :-) Z dementních pohádek u mě jasně vedou švábi.(6.7.2011)

100%. Tak jednoduché, a přece tak geniální.(4.3.2013)

Nejlepší animovaný kraťásek co znám už od nepaměti z doby kdy zem brázdili dinosaury a já jako malej neandrtálec na to civěla jako teď asi nějákej capart na Bořka stavitele. Je to jediná ukázka jak skvěle se tehdy dal udělat animák a nebylo k tomu potřeba igráčků,vaty nebo jiných podobných hovadin-které mimochodem uplně nenávidím.Tohle je něco co se má pouštět místo reklam a lidi zbytečně nestresovat blbostma. Neexistuje díl, který bych si nepamatovala a nesmála se tomu pokaždé, když ho vidím. Jedna z nejhezčích vzpomínek na dětství.(20.3.2012)

Aj keď tento úžasný seriál nemal v podstate žiaden scenár, skvelo ste sa zabavili nielen vďaka námetu ale aj vtipnej animácii, ktorá z Muchy robí jeden z najlepších animovaných seriálov. Oceniť treba aj surovú brutalitu niektorých dielov, kde mnoho postavičiek zomrelo smrťou rozšliapnutím (potom pohľad na zmasakrované telíčka), alebo skončili všelijak horšie. Byť hmyzom teda nie je nič moc.(21.9.2007)

Vcelku roztomilé příběhy jedné zástupkyně hmyzí říše, která na nás v reálném životě působí spíše otravně, než zábavně. Osobně mi trochu vadí to mumlání jednotlivých postav.(12.2.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5