O mrtvých jen dobře (TV film)

Krimi

Československo, 1985, 74 min

Nečekaně dobrá a nečekaně ponurá detektivka! 75%(13.11.2013)

"A já si řikám, že co ten dědek lítá po baráku v zablácenejch botách ?? Anka byla hrozně na pořádek !! To i Jozka se musel zouvat v předsíni, i když byl třeba nalitej jak dělo !!"(10.11.2015)

Výborné krimi, časem zatracované a možná i záměrně příliš neznámé! Ale stojí za to, při chladném večeru hudba navozující sirovou atmosféru zapadlé vesnice dosti padne.(28.7.2008)

• Snorlax

Průměrná detektivka, jakých v osmdesátých letech točila ČST téměř kopu ročně. Od samého začátku až po úplný konec mi bylo naprosto jedno, kdo a proč Josku zabil. Celé smutné podívané nepomohla ani přítomnost Eduarda Cupáka, který si zapomněl své charisma vzít s sebou na natáčení. Takže nezbývá než se oprostit od příběhu a zaposlouchat se do libozvučného hlasu páně Cupákova. Podotýkám, že to je z celé téhle nepovedené televizní taškařice nejlepší zážitek.(22.4.2012)

Detektivní příběh z vesnice, kde každý ví o každém všechno, ale kdo vraždil, neví nikdo. Povedená Československá kriminálka. Scénář - Božena Šimková.(26.6.2011)