Americké psycho 2

Mark Sanders

Scénografie:

Craig Lathrop
  • Tosim

Už po scéně v posluchárně je každému jasné, co všechno bude následovat. Nudný, nenápaditý film, který není zajímavý vůbec ničím. Díky Bohu aspoň za Williama Shatnera a pár hezkých studentek.(10.3.2005)

Rozkošná blbinka.Normálne by ma takýto film k smrti nasral.Scenár je neskutočne tupý a ešte k tomu kopíruje všetko čo sa dá,dramaturgia je na úrovni Beverly Hills 90210,nikto z hercov nevie hrať,chýba tomu akékoľvek vyvrcholenie a konečne; je to presne to,z čoho si jednotka robila srandu.Ale no a čo?!Je to sranda a Mila je na zožratie.Ja som sa bavil(7.10.2012)

• blackrain

Když je něco úspěšné nebo to dokáže nějakým způsobem zaujmout diváky, tak musí nutně vzniknout pokračování. Tenhle pokus měl raději zůstat jen na papíře a necpat se na obrazovky. Postrádá hororovou atmosféru a psychologickou hru vraha se svými oběťmi. Jedna bláznivá holka si jde tvrdě za svým cílem a rozhodne se odstranit několik lidí, kteří jí brání ve vysněném cíly. Nedojde na žádný masakr. Nikdo nebude porcovat své nebohé oběti. Krev se také nebude rozlévat. Většina scén mi přišla tak nějak nedotežená.(31.3.2010)

• swamp

Už první American psycho s výborným Balem mě moc nebavilo. Ovšem toto pseudo pokračování nezachraňuje ani herecké obsazení v čele s Milou Kunis. Nudné, rádoby vtipné tlachání a jedna nezajímavá vražda za druhou. Já se jen modlil, ať už je konečně všechny vyvraždí a můžou být závěrečné titulky. :P(10.6.2013)

Nedosahuje to kvalit jedničky, to rozhodně ne, ale že by to byl úplný škvár, to si taky nemyslím. Viděl jsem už horší thrillery a vyvražďovačky.(21.8.2007)