Americké psycho 2

American Psycho 2: All American Girl

Horor / Komedie / Thriller

USA, 2002, 88 min

• BoPo

Voľné pokračovanie, pre mňa kultového filmu, dopadlo klasicky pokračovateľsky. Jediným plusom je Mila Kunis, ktorú som si obľúbil už v seriály Tie roky sedemdesiate.(28.2.2010)

• JohnnyD

Mila Kunis - krásna no mizerná herečka s neskutočne otravným hlasom - v typickom videotrashe zo začiatku milénia. Klasický prípad pokračovania filmu, ktorý žiadne pokračovanie nemal mať - teda úplne iný film s jednou vsunutou scénkou, ktorá prepája oba filmy. Chvalabohu, že je film taký krátky.(7.9.2013)

• swamp

Už první American psycho s výborným Balem mě moc nebavilo. Ovšem toto pseudo pokračování nezachraňuje ani herecké obsazení v čele s Milou Kunis. Nudné, rádoby vtipné tlachání a jedna nezajímavá vražda za druhou. Já se jen modlil, ať už je konečně všechny vyvraždí a můžou být závěrečné titulky. :P(10.6.2013)

• corpsy

Skôr vtip, ako plnohodnotné pokračovanie. Pôsobí to ako pľuvanec do ksichtu nielen divákom, ale aj tvorcom predchádzajúceho snímku. Snáď okrem pár krát spomenutého mena hlavného mäsiara z originálu a jeho miniatúrny výstup v úvode, tu nič nepripomína pôvodný film.(13.5.2013)

• blackrain

Když je něco úspěšné nebo to dokáže nějakým způsobem zaujmout diváky, tak musí nutně vzniknout pokračování. Tenhle pokus měl raději zůstat jen na papíře a necpat se na obrazovky. Postrádá hororovou atmosféru a psychologickou hru vraha se svými oběťmi. Jedna bláznivá holka si jde tvrdě za svým cílem a rozhodne se odstranit několik lidí, kteří jí brání ve vysněném cíly. Nedojde na žádný masakr. Nikdo nebude porcovat své nebohé oběti. Krev se také nebude rozlévat. Většina scén mi přišla tak nějak nedotežená.(31.3.2010)