Americké psycho 2

Vanja Cernjul

Mark Sanders

Scénografie:

Craig Lathrop

Tohle jsem nebrala a ani nemohla brát jako horor, ale jako komedie s prvky hororu a velmi velmi černým ironickým humorem to bylo velice dobrý. Říkejte si co chcete ale mě to bavilo :) Ta holka byla naprosto úžasný psychopat a její způsob myšlení mě dostal.(26.2.2012)

• jojinecko

To čo malo byť??? Z jednotky nezostal kameň na kameni a je až hanebné nazvať túto megasračku Americké psycho 2!!! Kde sú časy Patrika Batemana v podaní skvelého a charizmatického Christiana Balea..Katastrofálna hlavná predstaviteľka a k tomu absurdita na absurditu, či už ide o udusenie kondómom (všimnite si, čo robí ten neborák s rukami namiesto toho aby sa snažil zachrániť:)))))))), alebo psychológa, ktorý hneď zistí, že tá holka je "sociopat", atď...Odpad!!!(5.2.2006)

• Tosim

Už po scéně v posluchárně je každému jasné, co všechno bude následovat. Nudný, nenápaditý film, který není zajímavý vůbec ničím. Díky Bohu aspoň za Williama Shatnera a pár hezkých studentek.(10.3.2005)

• Wacoslav1

Z pohodovým prvním dílem to nemá co dělat. Jenom slabej odvar z hodně trapnou rádoby psychopatkou.15%(15.12.2015)

• BoPo

Voľné pokračovanie, pre mňa kultového filmu, dopadlo klasicky pokračovateľsky. Jediným plusom je Mila Kunis, ktorú som si obľúbil už v seriály Tie roky sedemdesiate.(28.2.2010)