Americké psycho 2

Vanja Cernjul

Mark Sanders

Scénografie:

Craig Lathrop

Rozkošná blbinka.Normálne by ma takýto film k smrti nasral.Scenár je neskutočne tupý a ešte k tomu kopíruje všetko čo sa dá,dramaturgia je na úrovni Beverly Hills 90210,nikto z hercov nevie hrať,chýba tomu akékoľvek vyvrcholenie a konečne; je to presne to,z čoho si jednotka robila srandu.Ale no a čo?!Je to sranda a Mila je na zožratie.Ja som sa bavil(7.10.2012)

• AngelAngie

Zvláštní, nepříliš povedené, ale něco na tom filmu je... díky němu jsem si pamatovala tvář Mily.(20.5.2008)

• genetique

Dávno sa mi nestalo, že som odpočitával sekundy do konca filmu! Normálne som to sekal po minútových pauzách, lebo sa na to nedalo kukať! Hrozná trapošina, ktorá nemá s horrorom nič spoločné, možno tak paródia na 'Scary Movie' ;-) Scenár akoby napísali v deň natáčania a vmiešanie komediálnej línie je k zaplakaniu! Za odvahu dávam hviezdičku. 15%.(20.4.2006)

Nedosahuje to kvalit jedničky, to rozhodně ne, ale že by to byl úplný škvár, to si taky nemyslím. Viděl jsem už horší thrillery a vyvražďovačky.(21.8.2007)

• JohnnyD

Mila Kunis - krásna no mizerná herečka s neskutočne otravným hlasom - v typickom videotrashe zo začiatku milénia. Klasický prípad pokračovania filmu, ktorý žiadne pokračovanie nemal mať - teda úplne iný film s jednou vsunutou scénkou, ktorá prepája oba filmy. Chvalabohu, že je film taký krátky.(7.9.2013)