Americké psycho 2

Mark Sanders

Scénografie:

Craig Lathrop
  • BoPo

Voľné pokračovanie, pre mňa kultového filmu, dopadlo klasicky pokračovateľsky. Jediným plusom je Mila Kunis, ktorú som si obľúbil už v seriály Tie roky sedemdesiate.(28.2.2010)

• Scrytcher

Udušení kondomem nepatří zdaleka k tomu nejhoršímu..(5.12.2005)

Nedosahuje to kvalit jedničky, to rozhodně ne, ale že by to byl úplný škvár, to si taky nemyslím. Viděl jsem už horší thrillery a vyvražďovačky.(21.8.2007)

• SOLOM.

Hororovou atmosféru tady nehledejte, protože mi přišlo že se tvůrci rozhodli natočit podobný film jako American Pie akorát s tím rozdílem, že se tady čas od času stane vražda. Jednotlivé rozhovory jsou sem tam proloženy suchými hláškami, které stejně nikoho nerozesmějí. Po tragicky nudné půlhodině se z toho snažili udělat jakýsi slasher s gumovými panáky. Zatímco v jedničce jsme si mohli často vychutnat psychologickou hru vraha s jeho oběťmi, tak zde to vzali tvůrci rychlým šupem. Rachael se vždy přikradla ze zadu, potom byl k vidění stín či ruka s vraždícím předmětem a nic. Tedy zapomněl bych na dvě scény s gumovou figurínou, která nevypadala vůbec realisticky a scéna ze šatníku diváka spíš ‘‘rozpláče‘‘, než aby se u ní vylekal. Jediná srandovní scénka je udušení kondomem skoro na začátku filmu. Jediné na co se tady dá dívat je samotná herečka Mila Kunis. Já si jí ještě pamatuji z jiného snímku, kde se rozhodně nestyděla ukázat kousek ze svým opravdových předností a tak jsem celkem se zájmem sledoval, jestli bude něco i tady, ale nebylo. Docela se jí divím, že se dala přemluvit k natočení něčeho takového, ale to je celkem jedno. Hororem bych tenhle film nenazval ani omylem. Jedná se spíše o černou komedii či parodii a to ještě hodně špatnou. Jen doufám, že už nebude nikdy další pokračování.(10.3.2010)

• Morien

Tak tohle umí fakt jenom Američani. Zakydat si vlastní legendu hnojem tak, že z ní udělají přesně to, čemu se ta legenda vysmívala.(25.8.2008)