Cashback

Cashback

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2006, 102 min

atmosférou mi to pripomenulo jedinečnú AMERICKU KRASU(17.9.2007)

Romantický film vyprávěný dost neobvyklým způsobem. Obvykle se přece jen nedočkáme filozofování o životě a o pravém smyslu lásky. Sean Biggerstaff navíc hraje úžasně a dokáže člověka vtáhnout do příběhu, kde se čas dá zastavit.(28.4.2008)

Romantika jak z Ázie, milá, otvorená a koncepčne zvládnutá. Sila okamžiku, opojenie z farieb a ceľkovo, pôsobivé remeslo...(22.10.2009)

Občas sem se dobře bavil a občas nudil, ale jedno se tomu teda upřít nedá a to velká originalita a spousta skvělých nápadů, který z toho dělaj něco víc, krom toho se tady dá vidět opravdu kvantum nahých a skvěle tvarovaných ženských těl, to byla fakt paráda hehe.Ale stejně mě to jako film nikterak zvlášť nebralo, nicméně se mi to nějak postupem času rozleželo v hlavě a vlastně zjišťuju, že sem si to docela užil a v konečným účtování musim uznat, že se mi to líbilo(3.3.2008)

Krása. Zajímavá sonda do života jednoho obyčejného kluka, trpícím nespavostí. Pro všechny, kteří mají rádi nízkorozpočtové snímky, anebo příběhy o "lidském" protloukáním se životem plným strastí, je tento film dle mého názoru ta pravá podívaná.(19.3.2009)

• - Na konci filmu se zastaví čas a všichni lidé jsou strnulí. V následujícím záběru, kdy se pohne jenom Ben (Sean Biggerstaff) a Sharon (Emilia Fox), jsou ovšem lidé jinak. Například žena vlevo je blíž a má jinak upravené vlasy, žena napravo od Bena (Sean Biggerstaff) má jiný výraz na obličeji apod. (dan.pacino)

• - Film obsahuje 18minutový krátký film stejného názvu v nezkrácené délce, který byl nominovaný na Oscara. (PogoJoe)

• - Scéna, kdy Ben (Sean Biggerstaff) zjistí, že není sám, kdo je schopen ovládat čas, se vymyká svoji temnou atmosférou a je motivem, který ve filmu dál není nijak rozvedený. Sám Sean Ellis se s odstupem času vyjádřil v tom smyslu, že by ji do filmu asi nezařadil, kdyby ho natáčel znovu. (ynot)