poster

Cashback

 • Velká Británie

  Cashback

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie, 2006, 102 min

 • Shushika
  ***

  Původní kraťas byl jednoznačně lepší - a to ne snad kvůli tomu, že je v něm větší hustota (polo)nahých dívek na minutu stopáže...(30.3.2008)

 • Ded@M@tes
  ****

  Pohodová a příjemná komedie. Rozchod, umění zastavovat čas a hodně dobře rozjetý film. ( Hodnocení: 8/10 )(26.6.2012)

 • cheyene
  ****

  Vtipná a originální komedie s příjemným soundtrackem i herci.(21.4.2013)

 • Davies182
  ****

  Krása. Zajímavá sonda do života jednoho obyčejného kluka, trpícím nespavostí. Pro všechny, kteří mají rádi nízkorozpočtové snímky, anebo příběhy o "lidském" protloukáním se životem plným strastí, je tento film dle mého názoru ta pravá podívaná.(19.3.2009)

 • genetique
  ****

  Zaujímavou formou podaná rôznožánrová haluz, ktorou by mohol mať nováčik Ellis celkom sľubnú budúcnosť, ak teda tento podarený výplod nebol len náhodou, čo sa spájaním nespájateľných okamihov, scén a typov žánrov mohlo stať. Veď efektne spojiť totálne primitívnu a haluznú srandu s dôstojným humorom to dá buď kus šťastia alebo zručnosti. To isté sa dá povedať o monumentálnej, inokedy vážnej a aj súčasnej hudbe, ktorú by do scén, v ktorých bola použitá, nepoužil azda nikto. Len nemôžem povedať, že mi tieto mixy vždy vyhovovali. Pohľad na rôzne situácie je podaný mladým, neskúseným a vcelku pozitívnym spôsobom, ktorý som si nakoniec odniesol aj ja. 80%.(1.12.2007)

 • - Na konci filmu se zastaví čas a všichni lidé jsou strnulí. V následujícím záběru, kdy se pohne jenom Ben (Sean Biggerstaff) a Sharon (Emilia Fox), jsou ovšem lidé jinak. Například žena vlevo je blíž a má jinak upravené vlasy, žena napravo od Bena (Sean Biggerstaff) má jiný výraz na obličeji apod. (dan.pacino)

 • - Mezi zaměstnanci obchodního řetězce Sainsbury's se stal film velmi populární a režiséra snímku Seana Ellise u pokladen nadšeně zdravili, když viděli na platební kartě jeho jméno. (ynot)

 • - Ve scéně, kdy je Sean (Shaun Evans) v koupelně a drží v jedné ruce časopis, lez spatřit u zrcadla krémy a kromě jiného i zubní kartáček. Poté, co položí časopis, tam vše zůstane, jen zubní kartáč zmizí. (dan.pacino)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace