poster

Tak si představ

 • USA

  Imagine That

 • Německo

  Zuhause ist der Zauber los

 • Slovensko

  Tak si predstav

Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  **

  45%(21.2.2010)

 • Tommassi3
  ***

  "Bez urážky.. Zní mi to jako kupa toho, do čeho jste šlápl.." ;)(8.6.2015)

 • blackrain
  ****

  tenhle bláznivý film stojí a padá s hereckým umem Eddieho Murphyho, který byl pro také bláznivé kousky přímo stvořen. Je to jednohubka, která jak se rychle objeví, tak rychle zmizí. Ale na zlepšení nálady to bohatě postačilo. Musím říct, že mi tenhle film krásně sednul a já jsem se parádně bavila. Předvídatelný děj mi vůbec nevadil.(1.1.2013)

 • Master19
  **

  Další z nekonečné plejády filmů kariera vs. rodina. Zdá se, že každý hollywoodský herec musí minimálně jeden natočit. Bezbřehé jsou v tomto směru hranice fantazie tvůrců, takže přes klonování, dálkový ovladač života, pomoc zvířat a jiné a jiné a jiné se dostáváme k - voilá: KOUZELNÉ DEČCE. Tak to jsem tedy opravdu ještě neviděl. :-) Ačkoliv jsou ústa Eddieho Murphyho vygajdaná jako nikdy předtím, jeho komediální umění jakoby zůstalo v 80. letech. Komedie bez humoru a ulepený závěr, u kterého se dá tak akorát kroutit nevěřícně hlavou...(30.12.2012)

 • Tuax
  ****

  Já se u toho skvěle bavil a protože jsem v reálu taky trochu nahlédl do oboru finančního poradenství, tak to mé vnímání filmu zvedlo ještě o stupeň výše. Tenhle film v sobě snoubí mnoho prvků a to vyšinutí pojetí do fantastična a následné ještě dotažení do absurdna, které tomu dává komediální ráz mi prostě sedlo. Není to sice nějaký šperk mezi filmy, ale mě si i tak získal. Od počátků devadesítých let jsem asi žádný další film s Eddiem Murphym neviděl, tohle mě přivádí na myšlenku poohlednout se po tom, co vlastně v současnosti točí.(4.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace