Tak si představ

Tak si predstav

Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2009, 103 min

• mysiak

Kariéra Eddieho Murphyho je v troskách to je zrejmé...jediná pomoc je Policajt z Beverly Hills...a ani jeho posledný kúsok nedokazuje, že sa od posledného filmu zmenil...používa stále tie isté priblbé gagy, grimasy a trapasy...ale nájdu sa v tomto filme aj pozitíva...určite hlavným pozitívom je uletený, ale vynikajúci Thomas Haden Church (záporák zo Spidermana 3) a zo začiatku síce na nervy lezúca ale postupne veľmi v pohode hlavná detská postava - Yara Shahidi...celkovo je to opäť podpriemerný Eddie Murphy, nebyť vedľajších postáv (nezabudnúť Martina Sheena) o jednu hviezdičku nižšie...(13.1.2010)

• korbitch22

Tak si představte, že byl jednou kdysi jeden slavný komik, který válcoval v 80tých letech svět ve filmech jako Policajt z Beverly Hills, Záměna či Cesta do Ameriky, dokonce ukázal že zvládá i akční žánr ( Metro ) ukázal nám, že má i na Oscara, no a tohle všechno hodil za hlavu kvůli těmhle trapnejm sračkám, kde se pitvoří, culí, tancuje jak mentálek pod proudem a pomáhají mu v tom otravné dětičky, které bych přivázal na hranici a upálil. 0%.(29.12.2012)

• Dever

Soundtrack Mark Mancina: 1. Got To Get You In My Life - Matthew Sweet/Susanna Hoffs ,2. Here Comes the Sun - Colbie Caillat ,3. Nowhere Man - Landon Pigg ,4. I'm Looking Through You - Tyler Hilton ,5. I Want To Hold Your Hand - Hope ,6. I'll Follow the Sun - Glen Phillips ,7. Here, There, and Everywhere - Mikal Blue ,8. With a Little Help from My Friends - Karey Kirkpatrick ,9. All You Need Is Love - Paulist Choristers of California ,10. Here Comes the Cun - Mikal Blue/Colbie Caillat ,11. Leaves of Autumn - Paulist Choristers of California ,(10.6.2011)

• Chrustyn

Není to vyloženě debilní komedie, jak jsme u Murphyho za posledních 10 let zvyklí ale je to jen šíleně nevtipná a sentimentální nuda na originální téma "otec, který se díky dcerce stal lepším tátou". To tu ještě opravdu nebylo.(12.10.2011)

S Eddiem Murphm to už asi lepší nebude. I když Tak si představ není tak špatným filmem jak jsem si představoval. Ten nápad, že kouzelná deka pomáhá finančnímu poradci v jeho konání je celkem zajímavý, ale jinak film nepřináší nic zajímavého. Vše je takové jaké by mělo být na film podobného ražení. Nic světoborného, ale rozhodně nelituji shlédnutí tohoto filmu. Co se týče rolí Eddieho Murphyho, tak je to jedna z těch lepších z poslední doby.(29.12.2012)