Tak si představ

Tak si predstav

Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2009, 103 min

• Dever

Soundtrack Mark Mancina: 1. Got To Get You In My Life - Matthew Sweet/Susanna Hoffs ,2. Here Comes the Sun - Colbie Caillat ,3. Nowhere Man - Landon Pigg ,4. I'm Looking Through You - Tyler Hilton ,5. I Want To Hold Your Hand - Hope ,6. I'll Follow the Sun - Glen Phillips ,7. Here, There, and Everywhere - Mikal Blue ,8. With a Little Help from My Friends - Karey Kirkpatrick ,9. All You Need Is Love - Paulist Choristers of California ,10. Here Comes the Cun - Mikal Blue/Colbie Caillat ,11. Leaves of Autumn - Paulist Choristers of California ,(10.6.2011)

• mysiak

Kariéra Eddieho Murphyho je v troskách to je zrejmé...jediná pomoc je Policajt z Beverly Hills...a ani jeho posledný kúsok nedokazuje, že sa od posledného filmu zmenil...používa stále tie isté priblbé gagy, grimasy a trapasy...ale nájdu sa v tomto filme aj pozitíva...určite hlavným pozitívom je uletený, ale vynikajúci Thomas Haden Church (záporák zo Spidermana 3) a zo začiatku síce na nervy lezúca ale postupne veľmi v pohode hlavná detská postava - Yara Shahidi...celkovo je to opäť podpriemerný Eddie Murphy, nebyť vedľajších postáv (nezabudnúť Martina Sheena) o jednu hviezdičku nižšie...(13.1.2010)

Viděno v televizi s dabingem. Poměrně pitomoučký film s praštěnou zápletkou, u kterého jsem se ale místy překvapivě zasmál. Oficiální text k filmu je mimochodem totálně mimo :).(30.12.2012)

Tak si představ že Eddie Murphy dokáže rozpohybovat i film, který by byl normálně podprůměrný a nudný. Není to sice něco extra, ale jako pohodová oddychovka na večer poslouží. ( 19.8.15/MAC )(24.8.2015)

"Bez urážky.. Zní mi to jako kupa toho, do čeho jste šlápl.." ;)(8.6.2015)