Tak si představ

Zuhause ist der Zauber los

Tak si predstav

Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2009, 103 min

***Celkem 54%***TV/// Obsazení 5/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Prostředí 6/10/// PLUS: prostředí ve kterém se děj odehrává (práce+rodina), mírný náznak fantasy je poutavý a osvěžující, hlavní postava a její chování (to racionální) MÍNUS: naopak hlavní postava a její komediální chování, tedy spíš tradiční Eddie Murphy, není to naštěstí přehnané, ale je to pořád on a pokud vás irituje, tady s ním budete mít opět problém, kdo ho máte rádi berte to spíš jako plus, bohužel pro mě to až tak zábavné není./// Shrnutí: Mohlo to být lepší i horší. Je to takový rozumný střed, který docela zajme příběhem a snad dříve neodradí snahou o vtip, který už dnes málokoho pobaví. PS: Celkově bych tento film spíš doporučil dětem, které v něm najdou to potřebné kouzlo a budou se příjemně bavit. A rodiče možná s nimi.(6.2.2013)

• predators

Jedna velká nuda v podání koncertu Eddie Murphyho. Nakonec všechnu slávu po zásluze odnáší Yara Shahidi(Olivia), díky které si můžeme tento film představit dětskýma očima. Těmi dospělými uvidíme pouze několik málo vtipných hlášek a to na úspěch nestačí. Zajímavosti: Eddie nakonec všem těm pohádkám o princeznách uvěřil natolik, že bylo těžké, přivést jej zpět do reality. 40%(19.2.2010)

• mil@n.fanatik

45%(21.2.2010)

• Master19

Další z nekonečné plejády filmů kariera vs. rodina. Zdá se, že každý hollywoodský herec musí minimálně jeden natočit. Bezbřehé jsou v tomto směru hranice fantazie tvůrců, takže přes klonování, dálkový ovladač života, pomoc zvířat a jiné a jiné a jiné se dostáváme k - voilá: KOUZELNÉ DEČCE. Tak to jsem tedy opravdu ještě neviděl. :-) Ačkoliv jsou ústa Eddieho Murphyho vygajdaná jako nikdy předtím, jeho komediální umění jakoby zůstalo v 80. letech. Komedie bez humoru a ulepený závěr, u kterého se dá tak akorát kroutit nevěřícně hlavou...(30.12.2012)

• korbitch22

Tak si představte, že byl jednou kdysi jeden slavný komik, který válcoval v 80tých letech svět ve filmech jako Policajt z Beverly Hills, Záměna či Cesta do Ameriky, dokonce ukázal že zvládá i akční žánr ( Metro ) ukázal nám, že má i na Oscara, no a tohle všechno hodil za hlavu kvůli těmhle trapnejm sračkám, kde se pitvoří, culí, tancuje jak mentálek pod proudem a pomáhají mu v tom otravné dětičky, které bych přivázal na hranici a upálil. 0%.(29.12.2012)