Tak si představ

Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy

USA / Německo, 2009, 103 min

• mil@n.fanatik

45%(21.2.2010)

Nebyl to nějaký propadák plný trapných momentů, naopak mě to místy pobavilo. Má to sice převídatelný děj, jako asi každý takovýhle rodinný film, ale herecká dvojka: zdařilý komik Eddie Murphy a roztomilá Yara Shahidi tento snímek povyšuje na lepší úroveň.(8.3.2010)

"Bez urážky.. Zní mi to jako kupa toho, do čeho jste šlápl.." ;)(8.6.2015)

Tak si představte, že Eddie Murphy sice do tohodle filmu nepřináší žádné parádní scény, jako se mu dařilo, když byl policajt z Beverly Hills, ale zase na druhou stranu nehraje dvacet rolí včetně té malé holčičky. Musím říct, že jelikož mám Eddieho rád, tak se mi tenhle film taky docela líbil a řekl bych, že tady to nižší hodnocení je dané spíš tím, co si stádo o Eddiem myslí, ne co si o něm myslí jednotlivec. Ten film fakt špatný není a v rámci rodinných bych řekl, že je to v dnešní době i docela příjemný nadprůměr.(4.1.2013)

Rozpočet $55miliónovTržby USA $15,877,294Tržby Celosvetovo $16,037,398Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov(9.8.2009)