Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Bullock is BACK (snad jí to chvíli vydrží)...(3.11.2002)

Jako komedie dobré, člověk se docela zasmál. Akorát poučení (tedy pokud jej tvůrci zamýšleli, podle mě ano) pro americké dívky pubertálního věku (a nejen pro ně) se jaksi nezdařilo. Někdo tu chtěl ukázat, že na kráse přece "vůbec nezáleží" a důležitá je osobnost, a přitom se kolega policajt do hlavní hrdinky zamiluje, až když ji umělecky přetvoří Michael Caine. Mimochodem, ten byl naprosto výborný. Možná proto dávám 3*.(8.5.2004)

....and the world peace!(19.4.2006)

Sandra Bullock je v tomhle filmu skvělá, celou dobu drží tuhle komedii nad vodou a bez ní by se potopila jako Titanic.(30.1.2009)

V kontextu obvyklé komediálně-dobrodružno-romantické tvorby made in USA to není zlé. Něco jako dietní jídla servírovaná zde adeptkám na Miss ; nenajíte se toho a po dvou minutách už netušíte, co jste to do sebe vlastně soukali, ale špatně vám z toho nebude. Ani Sandra mi tu nepřipadala jako tak špatná herečka, jak se o ní tvrdí, měla pár roztomilých momentů, a Michael Caine to britským šarmem, zjemnělým o pózu uznávaného módního specialisty, táhne nahoru, jak se jen dá.(23.7.2007)