Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Pro mě osobně dobrá zábava, která si utahuje z modelingového průmyslu, zábavního odvětví, které se mi neskutečně příčí. Sandra Bullock a Michael Caine jsou jako variace na jakousi slečnu Doolitleovou a profesora Higginse bezchybní... když do toho přijde William "kapitán Kirk" Shatner, je vymalováno:-))(7.6.2009)

Bez jediného svetlejšieho okamihu, navyše Sandra Bullock ako nepríťažlivá policajtka???(25.8.2005)

Jako komedie dobré, člověk se docela zasmál. Akorát poučení (tedy pokud jej tvůrci zamýšleli, podle mě ano) pro americké dívky pubertálního věku (a nejen pro ně) se jaksi nezdařilo. Někdo tu chtěl ukázat, že na kráse přece "vůbec nezáleží" a důležitá je osobnost, a přitom se kolega policajt do hlavní hrdinky zamiluje, až když ji umělecky přetvoří Michael Caine. Mimochodem, ten byl naprosto výborný. Možná proto dávám 3*.(8.5.2004)

• Tomco

nenavidim taketo filmy! nelogicke, hlupe zlataniny, ktore skor naseru ako potesia.(10.12.2007)

Moje malá slabost .. já se prostě u toho filmu zasměju vždycky, i když jakmile už se pak začíná přímo na soutěži vše rozuzlovat atd., tak už to jde do velké trapnosti, ale takové přeměny Sandry atd., mě vždy baví hodně!(3.6.2008)

• - Scenárista Marc Lawrence pomenoval hlavnú postavu Gracie po svojej dcére Grace. (U_S_O)

• - Když Sheryl (Heather Burns) dokončuje vystoupení se zapálenými paličkami odchází do zákulisí s ohořelými. Poté je však vidět se zcela novými. (T600)

• - Odpověď Cheryl (Heather Burns) na otázku, jaký je její odblíbený den, nebyla napsána scenáristou, ale byla inspirována skutečnou odpovědí jedné ze soutěžících v Miss USA. (Kamiiik)