Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Sandra "Buldok" je fajn herečka a její filmy mám rád. Tady se nám představí jako agentka soutěžící v soutěži Miss USA. Docela dobrý nápad, který ovšem vyzněl celkem naprázdno. Humor nic moc, akce většinou hloupá. Nic víc, než chabý průměr. 55%(16.8.2008)

V kontextu obvyklé komediálně-dobrodružno-romantické tvorby made in USA to není zlé. Něco jako dietní jídla servírovaná zde adeptkám na Miss ; nenajíte se toho a po dvou minutách už netušíte, co jste to do sebe vlastně soukali, ale špatně vám z toho nebude. Ani Sandra mi tu nepřipadala jako tak špatná herečka, jak se o ní tvrdí, měla pár roztomilých momentů, a Michael Caine to britským šarmem, zjemnělým o pózu uznávaného módního specialisty, táhne nahoru, jak se jen dá.(23.7.2007)

Bullock to docela sluší - ale na jindy, než nedělní sychravé odpoledne to nedoporučuji.(31.1.2012)

• mandes

rozpočet : $45 million tržby celosvetovo : $212,742,720(8.4.2007)

Sandra je kocka a je jedinym plus tohodle snimku.(21.9.2003)