Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Rada : nepozerajte to viac ako dvakrát, inak tomu dáte menej ako priemer. Aj keď ten smiech Sandry Bullock je .... cool.(2.7.2004)

Povrchná zlátanina a ešte aj moc predvídateľná, určite som čakal viac, a len jeden skutočne podarený vtip na ktorom sa dá pousmiať, aspoň že sa ako tak dá pozerať na Sandru Bullock aj keď po hereckej stránke to bol len priemer pokiaľ pri sebe nemá silnejšiu oporu. ║Rozpočet $45miliónovTržby USA $106,807,667Tržby Celosvetovo $212,742,720(5.1.2008)

• Tomco

nenavidim taketo filmy! nelogicke, hlupe zlataniny, ktore skor naseru ako potesia.(10.12.2007)

Sandra je kocka a je jedinym plus tohodle snimku.(21.9.2003)

Na to, v jakých filmech "Sranda" Bullock hrála v poslední době, je tenhle ještě na dost slušné úrovni, i když pochopitelně se nedá říct, že by šlo o nějaké veledílo. Pozoruhodné ale je to, že i v jejích (tehdy) 36 letech byla schopna poměrně věrohodně zahrát holku, která kandiduje na Miss. Mnohé herečky v jejích letech tak mladě často nevypadají.(14.11.2002)

• - Heather Burns (aka Miss Rhode Island) prišla na konkurz s dlhými hnedými vlasmi. Režisérovi sa páčila, ale veľmi sa podobala na Sandru Bullock. Preto ju poprosil, či by si nemohla vlasy skrátiť a nafarbiť na špinavý blond. (U_S_O)

• - V závěru filmu při rvačce o korunku mlátí miss Rhode Island (Heather Burns) Gracie (Sandra Bullock) kyticí růží tak, že z ní zůstanou jen zelené stonky. V další scéně jsou na kytici zase červené růže. (T600)

• - V trailere je scéna, ktorá sa však do finálnej verzie filmu nedostala. Otec sa v nej Gracie Hartovej spýtal, či je lesba. Ona sa zasmiala a odpovedala: "To by som si priala". (U_S_O)