poster

Slečna Drsňák

 • USA

  Miss Congeniality

 • USA

  Miss Undercover

 • Slovensko

  Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ***

  Při prvním pokoukání to bylo na 80%, při druhém podání je to už "jen" velmi solidní šedesátková záležitost a možnost užít si jeden z největších přínosů moderní technologie světu. Ano, řeč je o kosmetice:) Tedy pokud se nachází ve schopných a soudných rukou...ale dost řečí o ženách, i když hlavně o nich, respektive o jedné velmi úzké skupince žen je tenhle film především. Pojďme se bavit o tom jak masivní je vtip a sarkasmus Michaela Cainea. Nebo radši ne, přišli byste o to nejlepší co je na Miss Congeniality k slyšení a vidění.(13.8.2005)

 • Pohrobek
  **

  Neuvěřitelně stupidní prostředí! Dobře, beru. Má-li to být satira, alespoň tohle něco naznačuje. Ono to však nebude satirou ani parodií. Suverénně se to tváří jako extra zábavná podívaná, u které se nejspíš máme potrhat smíchy. To se tedy nechystá. Ale na druhou stranu je to tak přímočaré, pitomé a nevkusné, že se snad nebudeme až tak nudit. A aby to bylo až tak úchylné, aby to mohlo někoho naštvat: na to můžeme zapomenout.(7.4.2005)

 • kiddo
  ****

  Pokud na to člověk kouká jako na osmdesátkové akční béčko, tak překvapivě dobrý (Double-feature s Demolition Manem dělá zázraky).(29.1.2017)

 • Faidra
  ***

  V kontextu obvyklé komediálně-dobrodružno-romantické tvorby made in USA to není zlé. Něco jako dietní jídla servírovaná zde adeptkám na Miss ; nenajíte se toho a po dvou minutách už netušíte, co jste to do sebe vlastně soukali, ale špatně vám z toho nebude. Ani Sandra mi tu nepřipadala jako tak špatná herečka, jak se o ní tvrdí, měla pár roztomilých momentů, a Michael Caine to britským šarmem, zjemnělým o pózu uznávaného módního specialisty, táhne nahoru, jak se jen dá.(23.7.2007)

 • mandes
  odpad!

  rozpočet : $45 million tržby celosvetovo : $212,742,720(8.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace