Slečna Drsňák

Miss Undercover

Miss špeciálny agent

Komedie / Akční / Krimi

USA / Austrálie, 2000, 106 min

Tak jsem si alespoň dala relax a zasmála jsem se občas, nicméně oproti takovým romantickým slátaninám jako Nevěsta na útěku je to určitě nadprůměr ve svém žánru.(3.4.2003)

V kontextu obvyklé komediálně-dobrodružno-romantické tvorby made in USA to není zlé. Něco jako dietní jídla servírovaná zde adeptkám na Miss ; nenajíte se toho a po dvou minutách už netušíte, co jste to do sebe vlastně soukali, ale špatně vám z toho nebude. Ani Sandra mi tu nepřipadala jako tak špatná herečka, jak se o ní tvrdí, měla pár roztomilých momentů, a Michael Caine to britským šarmem, zjemnělým o pózu uznávaného módního specialisty, táhne nahoru, jak se jen dá.(23.7.2007)

• Shit

hrozna blbost, ale za Sandru Bullock dam 2*(31.1.2005)

Soundtrack Ed Shearmur: 1. One In A Million - Bosson [3:30] ,2. If Everybody Looked The Same - Groove Armada [3:40] ,3. She's a Lady - Tom Jones [4:21] ,4. Anywhere USA - P.Y.T. [4:06] ,5. Dancing Queen - A Teens [3:50] ,6. Let's Get It On - Red Venom [3:26] ,7. Get Ya Party On - Baha Men [3:20] ,8. None Of Your Business - Salt 'N' Peppa [3:34] ,9. Mustang Sally - Los Lobos [4:59] ,10. Bullets - Bob Schneider [4:26] ,11. Liquored Up And Lacquered Down - Southern Culture On The Skids [2:26] 12. Miss United States - William Shatner [3:38] ,13. One In a Million - Bossom [3:33](11.5.2011)

Jediné na čo sa dalo v tomto filme pozerať bola Sandra (na svoj vek vyzerá veľmi sviežo), ostatné spolumissky a pár vtipných scén. Ostatné je štandart podpriemernej americkej pásovej komédie so šablonovitým scénarom. 60%(4.6.2005)