Jimmy Neutron

Jimmy Neutron

Animovaný / Sci-Fi / Komedie / Rodinný

USA, 2001, 79 min

• svik

Moc blbý scénář. V celku slušně zpracováno. Zábava občas byla na místě. Malý vědátor se líbil spíše mému mladšímu bráchovi, já jen seděl a nezajímavě odpočítával konec filmu. reřie velice slabá, typoval bych film pro dědi od 1-10 let a pro dospělé od 80-100.(14.1.2007)

Je to docela vtipné.(23.5.2005)

• Momo_desu

To už snáď Dora průskumnice stojí za viac ako táto kravina.(11.3.2013)

Moc fajnovej animák. Čekal jsem od toho minimum a pobavil jsem se u toho nadmíru dobře.(15.10.2007)

Tenhle film jsem se rozhodla půjčit v půjčovně poté, co jsem shlédla Oscarový večer 2001. Shreka i Příšerky už jsem měla za sebou a tak mě zajímal i ten třetí kandidát na nejlepší animovaný film. A nezklamal mě. Neobyčejně vtipný film, se zajímavou animací prorostlý skvělými momenty. A nesmím vynechat mimozemšťany, kteří opravdu nemají chybu.(25.4.2003)

• - Jméno jedné z hlavních postav Sheena Esteveze vymyslel Martin Sheen, jehož rodné jméno je Ramon Estevez. (Pumiiix)

• - Do roku 2012 se jednalo o jediný snímek společnosti Nickoledeon, který byl nominován na Oscara. Cenu tehdy filmu „vyfoukla“ komedie Shrek (2001), až vyhrál cenu v roce 2012 animovaný snímek Rango (2011). (Terva)

• - Autoři popsali Jimmyho Neutrona jako - z jedné třetiny Barta Simpsnona, z druhé třetiny Alberta Einsteina a ze třetí třetiny Jimma Carryho. (Karlsberger)