Marci si koupí prsten a posléze zjistí, že je kouzelný. Než si stačí uvědomit, co se děje, promění se v jednu ze svých oblíbených televizních hvězd a pro své dvě přítelkyně vyčaruje ze dvou obyčejných krys dva pohledné mladíky. Nikdo však neví, jak dlouho kouzla vydrží. (oficiální text distributora)

Paity

To zase jednou někoho v severní Americe napadlo, že natočí nějakou pitomost a tak vytáhnul z klobouku náhodný scénář a natočil Ratz. ()

Juto

Aby som bol úprimný, divák nedostane toho veľa. Príbeh je príliš klišéovitý, zle napísaný, zle zahraný a zle zrežírovaný film. 1/10 ()

DandaPiper odpad!

Tak toto jsem asi nepochopil. Po shlédnutí této břečky jsem si byl téměř jistej, že to nebude mít víc než 20 procent a co nevidím ...má to přes 40. Pokud má tento film, kterej je určenej snad pro debilky víc než Prostě sexy, tak je něco sakra špatně. Pro mě za 0 vážení. ()

Fingon

"Vlastně proč ne? Krysy jsou jako kluci - taky je zajímá jen jídlo, běhání v kole a rozmnožování..." Krysouni by si zasloužili o ždibíček víc než tři hvězdičky. Jistě, je to jen nic neřešící americká komedie o dvou teenagerkách, které touží po tom, aby měly s kým tančit na plese, ale rozhodně to není špatné. Pro sobotní dopoledne to docela ujde. ()

• Píseň v závěrečných titulcích se jmenuje "Dishy" od skupiny Candypants. (mi-ib)