Základ rodiny

The Family Stone

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2005, 99 min

• hippyman

romantické komedie usa nejsou zrovna můj cup of beer, tohle je typický příklad, proč tomu tak je - nudná, ukecaná, přituplá slátanina sázející zas a znova na provařený halivůdský ksichty, to už se mi trochu přejídá. 40%(4.4.2009)

Hodnotím s časovým odstupem - vím, že film nebyl nijak excelentní nebo originální, ale S. J. Parker válela; a v kombinaci s komickými situacemi v rodině přítele jsem se bavil natolik, že další nepříliš zajímavý děj mi nemůže pokazit dobrý zážitek z filmu. # Zhruba s dvouletým odstupem musím snížit hodnocení na 70%, protože některé nudné prázdné pasáže mi vadily a navíc jsem to viděl dabované v TV, kde byl hlas S.J. Parker a D. Keaton dost mimo.(12.7.2006)

• Easykk

Nebýt toho jednoho dokonalého vtipu, kdy jsme se nemohli přestat smát ještě v půlce reklamy, tak bych měl skoro chuť to poslat do vod odpadových, ale jelikož ji v té rodině fakt skoro nikdo neměl rád ;) tak za to má chudáček Sára Džej Parketová ode mě ty dva hvězdíky ;)(22.12.2010)

Tenhle film se měl jasně rozhodnout, zda-li to bude Drama nebo Komedie. Ač má silná místa, tak jako celek to prostě nefunguje a proto se v něm najdou i velmi slabá místa. Filmu jsem často nevěřil, ale na druhou stranu se mi nějaké scény opravdu líbily.(19.1.2011)

Výtečný vánoční film, který dokáže bavit svěžím humorem, ale i chytnout za srdce. Ve svém žánru patří k tomu nejlepšímu, co bylo za poslední dobu natočeno. Doják(17.8.2006)