Základ rodiny

Základ rodiny

The Family Stone

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2005, 99 min

Skvělý vánoční film ve kterém se mísí drama i komedie.(17.11.2006)

• Jenda

Doporučuji spíše Zatímco jsi spal. Rozhodně se nasmějete víc(30.9.2006)

• hippyman

romantické komedie usa nejsou zrovna můj cup of beer, tohle je typický příklad, proč tomu tak je - nudná, ukecaná, přituplá slátanina sázející zas a znova na provařený halivůdský ksichty, to už se mi trochu přejídá. 40%(4.4.2009)

• Homer Simpson

Předvídatelná romantická "komedie", u které jsem se ale moc nebavil...(26.12.2011)

Komedie? Ale kdeže. Takové vánoční romantické dramátko to je. A vůbec ne špatné. Já na to byl naštěstí připraven, distributorskými "Budete se smát nahlas!" plky na obalu DVD jsem se napálit nenechal, a abych pravdu řekl, užil jsem si příjemných hereckých výkonů, scénáře, který mě mile mátl (ačkoliv nakonec všechno dopadlo tak, jak jsem očekával, chvílemi jsem si nebyl úplně jistý, k jakému finiši film spěje), Giacchinovy hudby... A vcelku hřejivého pocitu během závěrečných titulků. Tu jedinou opravdu komediální vsuvku podbarvenou Čajkovským, které přišla před koncem, jsem tam ale ani mít nemusel. Základ rodiny mi dost připomněl Život podle Dana. Tři a půl.(11.9.2011)