poster

Základ rodiny

 • USA

  Family Stone, The

 • Slovensko

  Základ rodiny

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • metal.storm
  *****

  Rodina s naozaj rozkvitnutou vetvou, podnikateľ, klasický nejaký ďalší syn, dcéra zo základom rodiny, dcéra mrcha, homosexuál, ktorý sa mi naozaj velice páčil, navyše bol hluchý, to bol veľký bod, dodalo to filmu zaujímavú atmosféru. Krajovo tam zasa bola spomenutá tráva, trocha alkoholu, a samozrejme vianoce. Som rada že tam nemrcli nejakého domáceho maznáčika. a päť to bude zasa pravdepodobne len pre mňa, ale čo, no.(15.11.2015)

 • Homer Simpson
  **

  Předvídatelná romantická "komedie", u které jsem se ale moc nebavil...(26.12.2011)

 • IQ Tiqe
  ***

  Hodnotím s časovým odstupem - vím, že film nebyl nijak excelentní nebo originální, ale S. J. Parker válela; a v kombinaci s komickými situacemi v rodině přítele jsem se bavil natolik, že další nepříliš zajímavý děj mi nemůže pokazit dobrý zážitek z filmu. # Zhruba s dvouletým odstupem musím snížit hodnocení na 70%, protože některé nudné prázdné pasáže mi vadily a navíc jsem to viděl dabované v TV, kde byl hlas S.J. Parker a D. Keaton dost mimo.(12.7.2006)

 • Big Bear
  **

  Tohle a komedie? Radši si pusťe Clarka W. Griswolda a jeho Vánoční prázdniny! Sice se Základ rodiny (brrr děsný název) zvolna slibně rozjížděl a ta elektřina nejen mezi královnou matkou a Meredith, ale i ostatními členy hodně rozvětvené rodiny celkem pěkně jiskřila. Jenže pak došly scénáristovy nápady a najelo se na tupé rádoby komediální padání na rozlitých omeletách, honičky po domě atd... Aby to bylo i romantické, nechybí do noci odjíždějící autobus s milovanou bytostí, rakovina a závěrečné spojení všech účinkujících párů (vyjma té asi jedenáctileté holčičky - ta tam žádného chlapečka k sobě neměla). Pokud si chcete u chroupání lineckého zaslzet, máte možnost. Já to viděl teď v létě a nějak na mne ta barevná světýlka ani to stokrát řečené americké - veselé vánoce, nefungovalo. Dvě vánoční ozdoby, víc nedám. * *(13.6.2013)

 • Hnedoocko
  ***

  Taková průměrná komedie o rodinných a partnerských vztazích, kdy si hlavní pár uvědomí, že se vlastně nemilují a každý z nich se zamiluje do sourozence toho druhého, což je podle mě trochu přehnaně urychlené až nereálné, jelikož se to vše událo během jedněch svátků vánočních. Každopádně tento film vůbec neurazí. Brilantní vtipné a dojemné scény na konci filmu přidaly na mém hodnocení. Co je zvláštní, že Dermot Mulroney měl problém se snubním prstenem už ve filmu Svatba mého nejlepšího přítele, a to, když ten prsten uvízl na prstě Julii Roberts.(24.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace