poster

Základ rodiny

 • USA

  Family Stone, The

 • Slovensko

  Základ rodiny

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2005, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • metal.storm
  *****

  Rodina s naozaj rozkvitnutou vetvou, podnikateľ, klasický nejaký ďalší syn, dcéra zo základom rodiny, dcéra mrcha, homosexuál, ktorý sa mi naozaj velice páčil, navyše bol hluchý, to bol veľký bod, dodalo to filmu zaujímavú atmosféru. Krajovo tam zasa bola spomenutá tráva, trocha alkoholu, a samozrejme vianoce. Som rada že tam nemrcli nejakého domáceho maznáčika. a päť to bude zasa pravdepodobne len pre mňa, ale čo, no.(15.11.2015)

 • danecek24
  **

  63. Zlatý Glóbus za rok 2005 - nominace (1) - Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Sarah Jessica Parker(5.12.2008)

 • hippyman
  **

  romantické komedie usa nejsou zrovna můj cup of beer, tohle je typický příklad, proč tomu tak je - nudná, ukecaná, přituplá slátanina sázející zas a znova na provařený halivůdský ksichty, to už se mi trochu přejídá. 40%(4.4.2009)

 • IQ Tiqe
  ***

  Hodnotím s časovým odstupem - vím, že film nebyl nijak excelentní nebo originální, ale S. J. Parker válela; a v kombinaci s komickými situacemi v rodině přítele jsem se bavil natolik, že další nepříliš zajímavý děj mi nemůže pokazit dobrý zážitek z filmu. # Zhruba s dvouletým odstupem musím snížit hodnocení na 70%, protože některé nudné prázdné pasáže mi vadily a navíc jsem to viděl dabované v TV, kde byl hlas S.J. Parker a D. Keaton dost mimo.(12.7.2006)

 • katasta
  ****

  Velice příjemný snímek. Hned na začátku na vás dolehne pohoda, kterou přináší prostředí veliké rodiny v období Vánoc. Pak se roztočí kolotoč vtipných událostí, které s sebou nese příjezd přítelkyně jednoho ze synů, která není rodinnými příslušníky zrovna oblíbená. A jako správný tak trochu vánoční film vše končí dobře, i když trochu jinak, než to všichni na začátku čekali. Rozhodně je na co koukat a čemu se smát :o)(23.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace