Rozchod!

Break-Up, The

Rozchod!

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2006, 102 min

Peyton Reed natočil nudnou komedii, dalo se z ní vytěžit mnohem víc, když už romantická linka nestojí za nic, mohlo by být aspoň dostatečné množství vtipů, ale to se nekoná. Hned jedna z prvních scén na zápase s hot – dogama byla trapná, až sem pomalu nevěřil… Vince Vaughn mi v komediích nevadí ba naopak, ale zde to bylo zcela naopak, naproti Jennifer, která hrála v pohodě. Slabých 5/10 – jednou stačilo, víckrát už ne…(7.2.2008)

Když se dostane k sobě mužský a ženský svět vzniká dimenze co nemá na této planetě obdoby. Ta dimenze totiž obsahuje snad všechny doposud objevené emoce. Proto taky miluji tak moc ten ženský svět. Bez něj bych totiž nikdy nezažil tak silnou a tak obrovskou paletu emocí. Bez těchto dvou světů by nikdy nemohli vznikat romantické komedie, které se někdy povedou a někdy ne. V tomhle případě se romantická komedie spíše povedla. Díky nádherné Jennifer Aniston jsem viděl i pořádnou porci ženské krásy. Závěrečný rozchod s tímto filmem však proběhne bez větších emocí a to je škoda.(14.4.2007)

• Renton

Scénář: Jeremy Garelick, Jay Lavender .. Ukecaná NUDA. Ani jednou jsem se nezasmál což je na komedii tristní a nefandil jsem ani jedné postavě což je na romanci málo. Ubíjející pro Vás i Váš protějšek.(5.9.2006)

Víte, co vyřeší spoustu takových hádek a rozchodů? Myčka.(7.8.2009)

Nějak mi k tomuhle filmu nepasuje ten žánr komedie. Romantický film to je bez pochyby. Samozřejmně nějaké ty vtipné scény se zde najdou ale je jich minimálně a nejsou takové, že bych se vyloženě smál až nahlas. Krásná Jennifer Aniston a sympaťák Vince Vaughn, který mně potěšil, protože ve filmu hraje GTASA, vytovořili dvojku, která se k sobě skvěle hodí. Pro mně osobně je tento film něčím zajímavým, jen nevím čím. Něco takového jsem ještě neviděl. Docela se mi líbilo, že se na konci nekonal žádný happy-end. Taky nemůžu říct, že bych se celých 105 minut nudil. To rozhodně ne!! Zhruba těch 105 minut jsem ztrávil v celku příjemně!(21.9.2007)