Rozchod!

Rozchod!

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2006, 102 min

• formelin

Hudba Jon Brion .. Celkem nudná romantická komedie..(7.5.2007)

Ne, že by to byla blbost ale je to celkem nuda a ani jednou jsem se nezasmál. Ale konec byl na hollywoodské poměry celkem fajn.(28.5.2007)

• JohnnyD

Nemožno povedať, žeby to bol zlý film, no ... je to film pre ženy. Nie je to veľmi vtipné, "romantika" rozchodu šla mimo mňa a Vinca Vaughna mám rád, keď nadáva a správa sa ako prasa (čo trochu robí aj tu). No Jon Favreau a jeho monológ o tom, ako zbije nového nápadníka Brooke je bombový.(29.12.2011)

Vcelku sympatický snímek, který příjemně uteče. Není to ani avizovaná komedie ani nějaké vztahové drama, je to tak něco uprostřed - chvílemi vtipný, chvílemi smutný příběh konce jednoho vztahu. Rozchod není špatná záležitost, ale také ničím nevyniká. A konec? Jakkoli to scénárista asi myslel dobře a chtěl se vyhnout šablonovitosti, na mě to působí tak nějak rozpačitě. Občas by člověk asi přeci jenom radši viděl klasické klišé než neurčité rozuzlení.(2.9.2006)

Nějak mi k tomuhle filmu nepasuje ten žánr komedie. Romantický film to je bez pochyby. Samozřejmně nějaké ty vtipné scény se zde najdou ale je jich minimálně a nejsou takové, že bych se vyloženě smál až nahlas. Krásná Jennifer Aniston a sympaťák Vince Vaughn, který mně potěšil, protože ve filmu hraje GTASA, vytovořili dvojku, která se k sobě skvěle hodí. Pro mně osobně je tento film něčím zajímavým, jen nevím čím. Něco takového jsem ještě neviděl. Docela se mi líbilo, že se na konci nekonal žádný happy-end. Taky nemůžu říct, že bych se celých 105 minut nudil. To rozhodně ne!! Zhruba těch 105 minut jsem ztrávil v celku příjemně!(21.9.2007)

• - Gary (Vince Vaughn) si ve filmu hraje s PlayStation 2 a jeho oblíbené kousky jsou následující: Grand Theft Auto: San Andreas, Fight Night: Round 3 a Madden NFL 2006. (imro)

• - Vince Vaughn musel kvůli roli zhubnout 13 kilogramů. (imro)

• - Jennifer Aniston a Vince Vaughn získali na Teen Choice Awards cenu za Nejlepší chemii mezi herci. (imro)