poster

Rozchod!

 • USA

  Break-Up, The

 • Slovensko

  Rozchod!

Romantický / Drama / Komedie

USA, 2006, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  **

  Scénář: Jeremy Garelick, Jay Lavender .. Ukecaná NUDA. Ani jednou jsem se nezasmál což je na komedii tristní a nefandil jsem ani jedné postavě což je na romanci málo. Ubíjející pro Vás i Váš protějšek.(5.9.2006)

 • Chrustyn
  ***

  Ne, že by to byla blbost ale je to celkem nuda a ani jednou jsem se nezasmál. Ale konec byl na hollywoodské poměry celkem fajn.(28.5.2007)

 • Lateef
  ****

  Co se dá čekat od romantické komedie, jenž svůj děj jednoduše vlepí do svého názvu a ve které hraje Cole Hauser(tenhle týpek se začíná stávat symbolem slabého průměru)?? Máme co dělat s další klasickou, klišovitou a melancholickou pohádkou s emočním finále a závěrečným happy-endem?? Přiznám se, že jsem nečekal nic jiného a to i přesto, že herec s iniciály VV je šoumen každým coulem a většina jeho filmových postav nenudí. I Jenniffer Aniston je zárukou celkem nenáročné a pohodové zábavy a navíc si podobnou roli vyzkoušela s Jimem Carreym....Nicméně mýliti se je lidské a dopředu říkám, že ačkoliv jsem se hrozil příliš dlouhé(alespoň na žánr romantická komedie) stopáže, film plynul svižně bez jediného výraznějšího zaváhání, nenudil a co víc, působil mnohem reálněji než cokoliv jiného. Po úvodních titulcích následuje dlouhá scéna, kterou možná mnozí muži velmi dobře znají, je suprově zahraná a jediným problémem je to, že titulky nestíhají kulometnou mluvu Vince Vaughna. Laťku, kterou tahle scéna nastavila, ve filmu už nic nepřekoná, a přestože v několika místech má snímek tendenci ke klišovitosti spadat, pořád je to jiné kafe. A je to především tím, jaký vztah si mezi sebou Vince a Jennifer ve filmu vytvořili....Možná Gary Grobowskimu v duchu nadáváte, jaký že to je zabedněnec, ale přemýšlejte - není to alespoň trochu reálné?? Svoji roli zahrál Vince Vaughn velice přesvědčivě, stejně tak Jennifer Aniston. A ačkoliv se to jmenuje Rozchod!, čekáte happy-end?? K určitým nápravám chování dojde, ale není přeci jenom pozdě?? Právě finální pasáž dodává filmu šmrnc a nazvěte mě třeba melancholickým strejdou od vedle, ale stejně vybírám políčko se čtyřmi hvězdami...52 miliónů dolarů(rozpočet)/203 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(31.10.2006)

 • Tosim
  *

  Tohle že má na svědomí režisér stylové záležitosti Kašlu na lásku??? Yes Man!!! Co z toho, jak to končí, nebo začíná, ty tuny balastu a keců mezi tím otráví i diváka, vstřícného nějaké romantice, hmoru, proslovům Vince Vaughna i kráse Jennifer Aniston. 30%.(12.7.2010)

 • predators
  ***

  Romantická komedie. No, tak Rozchod zrovna romantický není, v tomto případě možná začátek a konec, a jako komedie se mi to taky moc nejevilo, takže je to spíš slabší průměr, kde bych chtěl ovšem vyzdvihnout výkony herců, především Anniston, která je fakt kočka a jen blázen by se s ní rozcházel:-) 50%(26.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace